دراین مطلب قصد داریم تا نحوه افتتاح حساب در یکی از استخر های استخراج معروف بیت کوین و متداول انت پول  antpool  را آموزش دهیم.

با توجه به متداول بودن بودن این استخر استخراج بیت کوین و تقاضای کاربران در این مطلب به استخر استخراج متعلق به شرکت bitmain می پردازیم.

اگر چه روند افتتاح حساب کاربری و عضو شدن برای بقیه استخر های استخراج تقریبا مشابه هم هستند.

ابتدا از طریق این لینک وارد قسمت ثبت نام سایت bitmain می شویم. پس از وارد کردن email و انتخاب رمز دلخواه ( توصیه میکنیم از ترکیب حروف بزرگ و کوچک و اعداد برای امنیت بیشتر استفاده کنید ) حروف  امنیتی در کادر را وارد و تیک مشخص شده در تصویر را بزنید.

در صورت موفقیت با این صفحه رو به می شوید.

یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی لینک فعال سازی حسابتان می باشد. شما دوباره به سایت bitmain  باز میگردید. اکنون حساب شما فعال شده و تنها یک گام تا استفاده از آن باقی مانده است.

گام بعدی تایید شماره تلفن همراهتان است که انتخاب پیش شماره ایران و وارد کردن شماره تلفن همراهتان بدون صفر انجام میشود. یک پیامک حاوی یک کد برای شما ارسال می شود که با وارد کردن کد، این مرحله نیز به پایان می رسد.

اکنون شما یک داشبورد به صورت زیر خواهید داشت.

در اینجا اطلاعاتی مانند تعداد کارگر (تعداد دستگاه های ماینر شما) درامد روزانه و کلی و نیز وضعیت عملکرد دستگاه ها را مشاهده می کنید.

دو قسمت مهم برای راه اندازی فارم در تصویر مشخص شده اند.

در قسمت worker  شما برای هر دستگاه یک نام منحصر به فرد انتخاب می کنید. ممکن است در ابتدا از شما یک sub account  بخواهد که به دلخواه وارد می کنید. نام انتخابی برای کارگر ابتدا با نام sub account. شروع می شود و بقیه را به دل خواه وارد نمایید. این نام در هنگام راه اندازی دستگاه و کانفیگ را باید عینا در قسمت مربوطه وارد کنید.

قسمت بعدی برای تنظیمات کیف پول، آدرس کیف و نوع ارز انتخابی شماست. برای انجام این تنظیمات شما باید قبلا یک کیف پول wallet داشته باشید. و آدرس آن  را مانند تصویر زیر در قسمت مربوطه وارد کنید.

برای آشنایی با نحوه ی ساخت کیف پول اینجا را کلیک کنید.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید