صفحه اصلی / آموزش / آموزش راه اندازی دستگاه ماینر
IMG 2744 491x330 - آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

کانفیگ و راه اندازی دستگاه ماینر بیت کوین مدل antminer s9 s9i s9j

راه اندازی دستگاه ماینر

با توجه به متداول بودن این دستگاه های ماینر در صنعت ماینینگ ایران، قصد داریم تا در این مطلب کانفیگ و راه اندازی دستگاه ماینر را آموزش دهیم.

پس از تهیه ی کابل پاور مناسب و کابل شبکه، به سراغ راه اندازی دستگاه ماینر می رویم. ابتدا پاور دستگاه را کنار دستگاه گذاشته و سیم های تغذیه را تفکیک می کنیم. 

photo 2018 12 27 11 32 30 - آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

کانکتور ها را به صورت مرتب به سوکت ها وصل کنید. توجه داشته باشید که کانکتور ها همگی یکسان هستند ولی بهتر است برای نظم بیشتر به صورت زیر عمل کنید.

IMG 2744 - آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

کانفیگ دستگاه ماینر

پس از اتصال کانکتور ها، نوبت به روشن کردن دستگاه و کانفیگ می رسد. پاور را با کابل پاور مناسب به برق بزنید. دستگاه ابتدا با صدای نسبتا کم شروع به کار می کند. پس از چند ثانیه فن ها با سرعت بیشتری کار می کنند.

حال باید ip دستگاه را پیدا کنید. یکی از روش ها وارد شدن به کنسول مودم است. معمولا با نوشتن ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ در آدرس بار مرورگر به آن وارد می شویم. رمز عبور پیش فرض admin می باشد. مطابق تصویر لیست تمام ip های موجود در شبکه را مشاهده می نمایید.

12 - آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

حال باید ip دستگاه ماینر که معمولا با نام antminer مشخص شده، را پیدا کنید. سپس با وارد کردن آن در آدرس بار، وارد کنسول ماینر شوید. توجه داشته باشید که username و password پیش فرض هر دو را کلمه root وارد کنید. تمامی تنظیمات دستگاه در این قسمت انجام می شود. همچنین در این قسمت می توان دستگاه را ریبوت کرد یا نرم افزار دستگاه را ارتقا داد. اما در این مرحله ما تنها با آدرس دادن استخر استخراج سر و کار داریم.

22 - آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

شما باید در یکی از استخر های استخراج بیت کوین عضو باشید و ماینر را به استخر مربوطه لینک کنید.

به صورت پیش فرض استخر (pool) مربوط به antminer را مشاهده می کنید که همان antpool است. حال چنانچه در این استخر حساب دارید، در قسمت worker باید مشخصات آن را وارد کنید.

آپدیت؛ کسانی که در وصل شدن به استخر Antpool مشکل دارند میتوانند از http://slushpool.com استفاده کنند.

جهت خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ با مناسب ترین قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه خرید بیت کوین ( فروش بیت کوین ) ، استخراج بیت کوین ، راه اندازی فارم و خرید ماینر درخواست خود را از منوی سمت چپ و بخش ارتباط با ما ثبت نمایید یا با همکاران ما در کریپتو آلرت تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخگوی تماس های شما خواهیم بود.

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=428

درباره فاضل پور

این مطالب را نیز ببینید!

دمای نرمال ماینر

دمای نرمال ماینر

محدوده‌ی دمای نرمال ماینر چه مقداری است؟ باتوجه به نوع دستگاه ماینر دمای هوای ورودی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.