در این مطلب ابتدا با ساختن کیف پول ارز دیجیتال و سپس نحوه لینک آن به حساب استخر استخراج آشنا می شویم.

برای داشتن یک کیف پول برای ارز های دیجیتال، انتخاب های زیادی داریم. از محبوب ترین این انتخاب ها کیف پول اینترنتی است. بسیاری از شرکت های ارایه دهنده این خدمات نیاز به احراز هویت شما دارند. بعضی نیز به آدرس و کد پستی بسنده میکنند.

با توجه به محدودیت های احراز هویت در ایران، ما Blockchain wallet را انتخاب کرده ایم. البته برای داشتن حساب در این سایت نیز باید از فیلتر شکن استفاده کنیم.

 

صفحه افتتاح حساب در بلاکچین

با وارد کردن ایمیل و انتخاب کلمه عبور مناسب و امن، ثبت نام انجام می شود. محیط حساب شما مانند تصویر زیر است. در این تصویر موجودی حساب به دلار، موجودی دلار به ارز های دیجیتال مختلف و نیز نمودار قیمت ارز ها مشخص شده اند.

 

محیط کاربرری کیف پول بلاکچین

برای اینکه شما کیف پول خود را به حسابتان در استخر استخراج متصل نمایید به یک آدرس نیاز دارید. برای گرفتن آدرس کیف پول ابتدا بر روی ارز مورد نظر کلیک کنید. در تصویر بالا برای گرفت بیت کوین، گزینه مربوطه را مشخص کرده ایم. سپس گزینه get BTC  را انتخاب کنید. شما با این پنجره رور به رو می شوید.

 

 

گرفتن آدرس کیف پول

در قسمت مشخص شده آدرس کیف شما برای ارز مورد نظر قرار دارد. با انتخاب copy آدرس را کپی و در قسمت تنظیمات استخر استخراج وارد نمایید.

اکنون کیف پول شما با استخر استخراج لینک شده. توجه داشته باشید که برای انجام کامل عملیات پرداخت، نیاز به وارد کردن آدرس و کد پستی در یک کشور خارجی دارید. میتوانید از این آدرس ها استفاده کنید.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید