آموزش اتصال ماینر به استخر نایس هش Nicehash

در این مقاله معرفی کوتاه از استخر نایس هش و سپس مراحل ایجاد حساب کاربری و اتصال دستگاه ماینر به استخر را برای شما گاربران گرامی قرار داده ایم.

این روزها همزمان با سخت گیری استخرهای خارجی به کاربران ایرانی، لزوم معرفی یک استخر ماینینگ بیت کوین امن و بدون مشکل برای استفاده هموطنان عزیز احساس میشد.

استخر نایس هش

استخر نایس هش – NiceHash چیست؟

NiceHash پلتفرمی است که توسط توسعه دهندگان کشور اسلوونی ساخته شده است و به عنوان بازاری برای استخراج کریپتو طراحی شده است.

از وقتی که این استخر فعالیت هایش را آغاز کرده، تبدیل به بزرگترین بازار در نوع خود در جهان شده است.

آمار سایت خیلی درخور توجه است؛ این پلتفرم بیش از ۱۱۰ هزار استخراج گر یا ماینر فعال دارد، ۴.۱۰۷.۰۰۰ سفارش انجام شده و بیش از ۱۹۳ هزار بیت کوین پرداختی داشته است.

نایس هش (NiceHash) از ۳۴ الگوریتم متفاوت پشتیبانی می کند که از جمله آنها می توان SHA-256، Blake، Equihash، Scrypt، X11، X13 و X15 را نام برد.

این بدین معنی است که با استفاده از این نرم افزار می توان علاوه بر اتریوم به استخراج بیت کوین، زی کش، لایت کوین و بسیاری از ارز های دیجیتال دیگر پرداخت.

کاربر می تواند الگوریتم های استخراجی را انتخاب کند که در آن زمان بیشترین سودآوری را داشته باشد.

این سرویس دارای کارمزد سه درصدی برای سفارش هاست و پرداختی ها به صورت بیت کوین صورت می گیرد.

اما علی رغم وجود این کارمزد، معمولا سودآورتر این است که فرد قدرت هش خود را بفروشد تا اینکه به استخراج ارز دیجیتال بپردازد.

 

آموزش ساخت اکانت در استخر نایس هش

1- ابتدا وارد سایت NiceHash.com شده و از طریق منوی سایت و گزینه Get start  یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

نایس هش

2.1- ایمیلی معتبر برای ثبت نام لازم دارید و بعد از تکمیل فرم و درخواست ایجاد اکانت ، ایمیل تایید برای شما ارسال می شود ، باید آنرا تایید کنید.

ایجاد ورکر در استخر نایس هش

2- بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود با صفحه زیر روبرو می شوید.

1.2- برای ایجاد ورکر از طریق منو وارد قسمت mining شوید.

3.2- روی گزینه Add New Miner RIG کلیک کنید.

4.2- در این قسمت باید گزینه اتصال دستگاه Asic را انتخاب کنید.

5.2- در قسمت اول یک اسم ورکر به زبان انگلیسی تعریف میکنید، این اسم به انتخاب خودتان است.
6.2- در قسمت دوم از میان الگوریتم های مختلف، SHA256 را انتخاب کنید.
7.2- و در قسمت آخر نزدیکترین محل به ایران را انتخاب میکنید که هند و یا هنگ کنک است.

8.2- پس از وارد کردن اطلاعات فوق، برای شما URL و نام ورکر نمایش داده میشود که باید در قسمت مربوط به کانفیگ دستگاه ماینر وارد شود. (مقاله آموزش کانفیگ دستگاه )

9.2- اطلاعات فوق را جایی کپی و ذخیره کنید زیرا که قابل سیو نیست و اگر بیش از یک دستگاه دارید، نام های ورکر متفاوتی برای هرکدام تعریف کنید مثلا X1، X2 و…

معرفی کیف پول و انتقال درآمد در نایس هش :

3- از طریق منو بر روی Wallets کلیک کنید، با صفحه ذیل مواجه میشوید:

1.3- برای خارج کردن پاداش ماینیگ تان از صفحه فوق گزینه Withdraw را انتخاب کنید و یک آدرس والت بیت کوین را به نایس هش معرفی کنید تا انتقال موجودی را برایتان انجام دهد.


2.3- Add new withdrawal address را انتخاب و آدرس کیف پول خود همراه با نام کیف پول وارد کنید ، جهت تکمیل ثبت کیف پول کد تاییدی به ایمیل شما ارسال می شود که باید در کادر تایید حساب آن را وارد کنید.

4.3- پس از وارد کردن کد تایید ایمیل، دوباره به قسمت Witdraw مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خود اقدام به خارج کردن موجودی تان نمایید.

5.3- حالا با تایید ایمیلی که برای خارج کردن بیت کوین از طرف نایس هش برایتان ارسال شده، برداشت بیت کوین از استخر نایس هش را تکمیل کنید.

برای افزایش امنیت حساب تان توصیه میشود 2FA برداشت از حساب استخر نایس هش تان را فعال کنید.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید