صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / ارزشمند ترین ارز های دیجیتال ارزهای قابل استخراج هستند

ارزشمند ترین ارز های دیجیتال ارزهای قابل استخراج هستند

در حال حاضر 2121 ارز دیجیتال در مارکت های مجازی داد و ستد می شود که ارزش آن حدود 140 میلیارد دلار است. آمارهای مربوط به سه ماهه اول 2019 نشان می دهد ارز های دیجیتال قابل استخراج، ارزش بیشتری در بازار دارند چرا که هشت ارز قابل استخراج، 68 درصد کل بازار کریپتو را در اختیار دارند.

همانطور که گفته شد، امروزه تعداد زیادی از رمزارز ها در بازار وجود دارند. اما فقط تعداد انگشت شماری پرطرفدار و دارای ارزش قابل توجه هستند. در حال حاضر، تنها چهار ارز دیجیتال وجود دارد جزو 10 بازار بزرگ سرمایه گذاری قرار دارند که همگی قابل استخراج هستند. این چهار ارز شامل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش است و بازاری به ارزش 91.7 میلیارد دلار دارند. این خود معادل 65.5 درصد از حجم بازار کریپتو است. این در حالیست که 10 ارز برتر غیر قابل استخراج، روی هم تنها 17 درصد از حجم بازار را در دست دارند.

در این میان اکثر ارزهای قابل استخراج با کارت گرافیک ها یا ASIC استخراج می شوند. ارز هایی از جمله اتریوم و مونرو را نمی توان با اسیک استخراج کرد و در واقع در برابر اسیک مقاوم ماندند. این اتفاق اما برای لایت کوین محقق نشد.

نقش استخر های دیجیتال در بازی رمزارز ها

نکته جالب این است که چهار ارز برتر در بازار، دقیقا همین سهم را در استخر های استخراج دارند. بیت کوبن و بیت کوین کش هر دو طرفداران زیادی در BTC.com ،Antpool ،Bitcoin.com و Viabtc دارند. لایت کوین نیز در استخر هایی از جمله F2pool ،Antpool ،Poolin، و Viabtc دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1310

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره meisamsaly

این مطالب را نیز ببینید!

cal too low

“Cal too low Cal alarm” Error and low hash rate problem of Ebang miners

“Cal too low Cal alarm” Error and low hash rate problem of Ebang miners In …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.