بدون شک استخر استخراج antpool یکی از بزرگترین استخر های ماینیگ دنیا و پر مخاطب ترین استخر استخراج شناخته شده در ایران است. در این مطلب با این استخر ماینینگ بیشتر آشنا می شویم.

علارغم شایعات موجود در باره این استخر، antpool در حال حاضر بیشترین هش ریت موجود در شبکه بلاکچین را در اختیار دارد. این استخر 13 تا 15 در صد کل استخراج بیت کوین را سهیم است.

استخر استخراج antpool اولین بلاک خود را مارس سال 2014 استخراج کرد. تقریبا چهار سال پس از شروع به کار کردن اولین استخر ماینینگ یعنی Slushpool.

antpool توسط شرکت BITMAIN بزرگترین ترین شرکت توسعه سخت افزار ماینینگ در دنیا، راه اندازی شد. دور از انتظار نیست که بخش عظیمی از دستگاه های ماینر عضو این استخر، ساخته شده توسط BITMAIN باشد. علاوه بر این، یکی از بزرگترین فارم های استخراج دنیا متعلق به این شرکت است.

antpool از دو روش p2pool و stratum پشتیبانی می کند. از این رو کاربران این استخر در سراسر دنیا از ان بهره می برند که این موضوع خود نوید بخش پایداری بیشتر است. همچنین رابط کاربری در این استخر بسیار کاربر پند است.

چگونه در antpool عضو شویم؟

عضویت در این استخر رایگان و بسیار ساده است. کافی است که شما دستگاه ماینر خود را انتخاب کنید. سپس در استخر حساب کاربری بسازید و مشخصات حساب را در تنظیمات دستگاه وارد کنید. برای آموزش تصویری افتتاح حساب و راه اندازی دستگاه میتوانید مطالب مربوطه را مطالعه فرمایید.

هزینه عضویت در antpool

طبق ادعای antpool عضویت رایگان است. اگرچه این ادعا حقیقت دارد ولی به صورت کامل رایگان نیست. در این باره حرف و حدیث زیاد است. مثلا اینکه این استخر هیچ هزینه ای به طور مستقیم از کاربران دریافت نمیکند ولی از طرفی میزان کارمزد تراکنش های انجام شده را نیز بیان نمی کند. در واقع گردش مالی شفاف نیست. دستمزد برای حل هر بلاک معادل 12.5 بیت کوین است. که antpool دقیقا این میزان را بین کاربران تقسیم میکند. با این وجود اخیرا این دستمزد 1 الی 2 بیت کوین افزایش یافته که این مقدار به خود استخر تعلق می گیرد. در واقع این مقدار نیز باید بین کاربران تقسیم شود که این اتفاق نمی افتد. از این رو عده ای این استخر را غیر قابل اعتماد می دانند.

پرداخت ها در این استخر چگونه است؟

این استخر همه روزه پرداخت ها را انجام میدهد. کمترین میزان پرداخت نیز 0.01 بیت کوین است. همچنین روش های پرداخت به صورت +PPS و PPLNS می باشد. ارز استخراج شده نیز به صورت بیت کوین و بیت کوین کش بسته به انتخاب کاربر پرداخت می شود.

جهت خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ با مناسب ترین قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه خرید بیت کوین ( فروش بیت کوین ) ، استخراج بیت کوین ، راه اندازی فارم و خرید ماینر درخواست خود را از منوی سمت چپ و بخش ارتباط با ما ثبت نمایید یا با همکاران ما در کریپتو آلرت تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخگوی تماس های شما خواهیم بود.

 

مقالاتی که مطالعه آنها پیشنهاد می شود :

بهترین راهکارهای کاهش صدای دستگاه ماینینگ


آن چه که باید برای خنک کردن ماینر ها بدانیم.


افزایش عمر مفید دستگاه های ماینینگ


مقایسه دستگاه های استخراج – ماینینگ


آموزش راه اندازی دستگاه ماینر


راهنمای خرید دستگاه ماینینگ


اندازه صدای دستگاه های ماینینگ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید