در این مقاله به معرفی ایردراپ پروژه X-CASH که نسخه ای از مونرو است می پردازیم. همچنین نگاهی به پاداش ثبت نام و ایردراپ ماهیانه داریم.

ایردراپ پروژه X-CASH

معرفی پروژه:

پروزه X-CASH که در واقع هارد فورک مونرو نسخه 7 می باشد، به هدف تبدیل شدن به یک استاندارد در پرداخت و تراکنشهای دیجیتال پایه گذاری شده است. تمرکز این پروژه بر آیتم های سرعت، امنیت و هزینه پایین می باشد.

مطابق توکن متریک تعریف شده توسط تیم پروژه، 20 درصد از توکنهای X-Cash (معادل با 20 میلیارد) از طریق ایرداپ و بونتی به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد. شما در صورت ثبت نام 1000 XCA دریافت خواهید کرد. همچنین قادر خواهید بود در ایرداپ های ماهیانه پروژه نیز مشارکت نمائید. توضیح اینکه در هر ماه مجموعاً 1,000,000,000 توکن به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

نیازمندیهای ایرداپ:

تلگرام، ایمیل، کیف پول X-Cash

روش ثبت نام:

1-با کلیک بر روی این لینک به وبسایت پروژه هدایت خواهید شد. بر روی گزینه Join Airdrop کلیک نمائید.

2-گزینه های زیادی برای ثبت نام پیشنهاد میشود، با ایمیل ثبت نام کرده و ایمیل را تائید نمائید. (برای تائید ایمیل تان لازم است بر روی لینک تائید که پس از ثبت نام به آدرس ایمیل شما ارسال میشود، کلیک نمائید.)

3-فراموش نکنید که میبایست به گروه تلگرامی پروژه بپیوندید.

4-این پروژه کیف پول مختص خود را دارد. بنابراین شما میبایست کیف پول پروژه را مطابق با دیوایس خود دانلود نموده و پس از نصب، از آدرس کیف پولتان جهت دریافت توکنهای XCA استفاده نمائید. بنابراین در بخش Download Wallet کیف پول را دانلود و مطابق توضیحات نصب نمائید.

5-پس از نصب کیف پول و دریافت آدرس، کلیه اطلاعات لازم را در فرم ایردراپ وارد نموده و بر روی گزینه Save Info کلیک نمائید.

6-اکانت شما میبایست تائید شود. اندکی زمان نیاز خواهد بود. در عین حال پس از تائید اکانت، شما میتوانید برای دریافت ایردراپ اقدام نمائید. برای اینکار بر روی گزینه Bounty zone کلیک و مشارکت خود را اعلام فرمائید.

نکته:

-با کلیک بر روی گزینه Airdrop Calendar میتوانید در ایردراپ های ماهیانه فعال و پیش رو ثبت نام نمائید.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید