در دنیای بلاکچین، پروژه ها و استارت آپ های بسیاری انجام می شوند. ایردراپ یک روش معمول برای تبلیغ این پروژه هاست. در ادامه به پرسش های متداول در این زمینه پاسخ می دهیم

ایردراپ چیست ؟

ایردراپ به معنی ساده، به کسب رایگان ارزهای دیجیتال گفته می شود. ایردراپ ها معمولا توسط شرکت های نوظهور و ارزهای دیجیتال جدید انجام می شود و شامل ارزهای دیجیتال قدیمی و مشهور نمی شود.

دلایل انجام ایردراپ توسط کمپانی ها چیست ؟

دلیل اصلی انجام ایردراپ توسط استارت آپ ها، تبلیغات و جذب سرمایه گذار است! در همین حال که این مطالب نوشته می شوند صدها ارزدیجیتال در مارکت وجود دارد که بسیاری از آنها به دلیل عدم تبلیغات مناسب، به موفقیت نرسیده و طرفدار بسیار کمی دارند.
بنابراین استارت آپ های جدید برای شروع به کار و فروش توکن های خود (ico) نیاز به تبلیغات گسترده دارند. چه تبلیغی بهتر از یک ایردراپ ؟

چگونه ایردراپ را دریافت کنیم ؟

استارت آپ ها و شرکت هایی که که اقدام به راه اندازی ایردراپ میکنند، در ازای اهدای ارزدیجیتال رایگان به شما، چند کار ساده طلب میکنند. همچون دنبال کردن شبکه های اجتماعی آنها.

آیا شرکت در ایرداپ ها سخت است؟

بصورت کلی خیر، شرکت در این فرصت ها سخت و یا پیچیده نیست. با کمی مطالعه و ممارست و در اندک زمانی (طی چند روز) قادر خواهید بود در ایرداپ ها شرکت نمائید. پس از شرکت در چند ایردراپ، به موضوع مسلط خواهید شد ضمن اینکه عموم ایرداپ ها مشابه هم بوده و پیچیدگی خاصی ندارند (مگر در موارد جزئی).
ناگفته نماند، چنانچه قصد مطالعه در خصوص تکنولوژی بلاکچین و مبحث کریپتوکارنسی (ارزهای دیجیتال) را داشته باشید، ممارست فراوان را می طلبد، که البته این مقوله جدای از مبحث ایرداپ ها بوده و برای شرکت در ایرداپها نیاز به دانش تخصصی مقولات مذکور نمی باشد، مگر آشنایی مقدماتی.

برای شرکت در ایردراپ ها به چه چیزهائی نیاز داریم؟

-داشتن کیف پول و در واقع شماره حساب جهت دریافت ارزها

-داشتن یه حساب ایمیل معتبر همچون Gmail

-عضویت و فالو کردن شبکه های اجتماعی آنها همچون تلگرام ، توییتر و فیسبوک

آیا ایردراپ ها ارزشمند هستند؟

به طور کلی و در صورت انتخاب درست “بلی” ارزشمند هستند. البته اگر در ایرداپ و یا بونتی های معتبر و با ارزش مشارکت نمائید.

پس از شرکت در ایردراپ، توکن ها (شما ارز در نظر بگیرید) چه زمانی ارسال خواهند شد؟

برخی از پروژه ها ، که البته معدود هستند، سریعاً ارزها را به حساب شما واریز میکنند. برخی پس از مدت کوتاهی و در مواردی پس از چند ماه ارزها ارسال خواهند شد.

ایردراپ

بونتی چیست؟

بونتی یا همان پاداش یکی از روش‌های کسب درآمد در قلمروی ارزهای دیجیتال است. مشابه ایرداپ شما با انجام پاره ای از کارها از استارت آپ ها و شرکت های مذکور پاداش در یافت خواهید کرد تفاوت در این است که دربونتی ها کارهای درخواستی تخصصی تر خواهند بود (به عنوان مثال نوشتن مقاله و معرفی پروژه، ترجمه وایت پیپر و مقالات پروژه، اخذ مدیریت کانالهای تلگرامی و….).

چگونه بهترین ایردراپ و بونتی ها را پیدا کنیم ؟

تیم کریپتو آلرت در تلاش است تا ایردراپ های مناسب را بررسی و معرفی نماید.
نکته: مستحضر باشید که بسیاری از ایردراپ ها فاقد ارزش بوده و شرکت های کلاهبردار با وعده های دروغین اقدام به فریب مردم کرده و فعالیت خود را با تبلیغات رایگانی که توسط مردم ناآگاه انجام می شود، پیش می برند. بنابراین دقت در انتخاب ایردراپ هایی را که قصد مشارکت دارید همیشه مد نظر داشته باشید.

شماره حساب اتریوم

معمولا از کیف پول اتریوم استفاده می شود. به این علت که، اکثر پروژه ها از استانداردی برای ایجاد توکنهای خود استفاده می کنند که در بستر (پلتفرم، بلاکچین) اتریوم قابل اجرا می باشند.

در مطلب ساخت کیف پول بلاکچین، آموزش ساخت ولت در این سایت به صورت تصویری ارائه شده. برای پیدا کردن آدرس اتریوم مانند روش گفته برای بیت کوین عمل کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید