صفحه اصلی / اخبار / ETF بیت کوین در حال بازنگری مجدد
ETF بیت کوین

ETF بیت کوین در حال بازنگری مجدد

پس از وعده ها و انتظار ها در مورد ETF (سرمایه قابل معامله) بیت کوین، کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا عنوان کرد که فرایند بازنگری ETF بیت کوین شروع شده و ظرف 45 روز آینده مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (sec) طرح پیشنهادی Bitwise را در اداره ثبت فدرال منتشر کرد.

در پاسخ به اینکه “تا چه اندازه به قانونی شدن سهام بیت کوین نزدیک هستیم؟” باید گفت احتمال این اتفاق خیلی زیاد است. چرا که SEC بیان کرده که فرایند ETF بیت کوین رو به روال پیشرفت است و در حال آغاز برای بازنگری اولیه قرار گرفته. کمسیون بورس و اوراق بهادار نیویورک در 11 فوریه تغیرات اعمال شده را در طرح پیشنهادی ETF بیت کوین ارایه کرده بود. این طرح پیشنهادی که در 15 فوریه 2019 در اداره ثبت فدرال منتشر شد، در حال روز شماری 45 روزه ای است که SEC باید تصمیم خود را در این باره بگیرد.

با این که کمسیون بورس و اوراق نیویورک این در خواست را در ابتدای سال 2019 صادر کرده بود، به دلیل اعتصاب دولت آمریکا در ابتدای سال، پیشرفتی در فرایند حاصل نشد. اما در حال حاضر شرایط فرق می کند.

فرایند تصویب زمان بر است و با فراز و نشیب هایی همراه است. از طرفی این طرح از سوی Bitwise چنان محبوبیتی ایجاد کرده که شانس گرفتن تایید SEC را دارد. این سهام پیشنهادی، با قرارداد های فیزیکی بیت کوین در آینده ارزیابی خواهد شد. موضوعی که در طرح های قبلی وجود نداشت.

جان هایلند، سر گروه بین المللی مبادلات تجاری Bitwise در مورد پذیرش ETF بیت کوین ابراز امید واری کرد. همچنان که در صحبت های اخیر وی این اطمینان به وضوح دیده می شود: ” در حالی که هیچ تضمینی برای اعطا یا تسریع روند بررسی طرح 19b-4 ETF بیت کوین وجود ندارد، اما ما بر این باوریم که سال 2019 سالی است که این اتفاق رخ می دهد.”

شرکت Bitwise

شرکت Bitwise اخیرا در سال 2017 در سان فرانسیسکو تاسیس شده. این شرکت از ده ها متخصص با تجربه در مدیریت مالی و سرمایه گذار تشکیل شده که برخی از آنان سابقه ی شرکت هایی نظیر فیسبوک را در کارنامه دارند.

این شرکت همچنین در ارزهای دیجیتال پیشگام بوده و در صدد قانونی کردن تبادلات بیت کوین است.

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1180

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره meisamsaly

این مطالب را نیز ببینید!

لجر والت جعلی و سرقت بیش از 1 میلیون XRP از سرمایه گذاران

گزارشات تأیید کرده اند که یک افزونه جعلی در مرورگر وب Google Chrome از حساب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.