اکسچنج Rain مجوز کار در بورس و صرافی های ارز دیجیتال در بحرین را دریافت کرد.

Rain که یک صرافی ارز دیجیتال با پشتیبانی BitMEX است در روز چهارشنبه اعلام کرد که مجوز واحد دارایی ارز دیجیتال از بانک مرکزی بحرین (CBB) برای ارائه‌ی خدمات تجاری و مبادله دارایی دیجیتال در منطقه را دریافت کرده است.

این صرافی مجوز و پروانه خود را پس از کار کردن برای دو سال تحت نظر قوانین بانک مرکزی دریافت کرد. جزئیات اعلانیه به این صورت است که این صرافی اولین صرافی ارز دیجیتال خاورمیانه است که مجوز قانونی را به دست آورده است.

با پشتیبانی افراد معروف و مشهور در صنعت

تقاضا در منطقه برای تجارت ارز دیجیتال واین پلتفرم مجاز، توجه سرمایه‌گذاران را جلب کرد.

این صرافی همچنین دو و نیم میلیون دلار کمک مالی به همکاری بیت مکس و blockwater که یک صندوق دارایی دیجیتال در بحرین است، تامین کرده است. سایر سرمایه گذاران معروف و شناخته شده عبارتند از Jimmy song، Cumberland، Aaron Lasher و Aaron Viosin که بنیانگذاران Breadwallet هستند.

مقالات پیشنهادی :

در مورد چشم‌انداز صرافی و بورس و تامین مالی، آرتور هیز یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی بیتمکس گفت: سرمایه گذاری پر ریسک بیت مکس همانطور که ما شروع به دیدن رشد ارز های دیجیتالی به عنوان یک دارایی قانونی می کنیم به افزایش دسترسی بیشتر جهانی به تجارت ارز دیجیتال اختصاص دارد.

Rain به عنوان اولین صرافی ارز دیجیتال مجاز در خاورمیانه فرصت بی نظیری برای بهره برداری از پتانسیل باورنکردنی‌ای که تجارت ارز دیجیتال برای منطقه به بار می‌آورد را دارد. ما معتقدیم که Rain تنوع بیشتری را برای تجار خاورمیانه با خدمات صرافی و تیم مجرب خود ایجاد خواهد کرد و ما از مشارکت در این بخش خوشحالیم.

این صرافی در حال برنامه ریزی برای استفاده از منابع و سرمایه های تازه برای توسعه زیرساخت‌های خود توسط تقویت نیازهای مهندسی و همچنین سرمایه گذاری در فناوری های جدید است.

در اوایل سال جاری، منابع مالی گزارش دادند که بحرین در حال آماده شدن برای معرفی مقررات ارز دیجیتال در کشور است. همچنین bithumb همسایه امارات متحده عربی با Nvelop برای شروع برنامه تجاری به عنوان ارز دیجیتال همکاری کرد.

درحالی که ظاهراً BitMEX صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل با تحقیق و بازرسی‌ای در ایالات متحده توسط کمیسیون معاملات آتی و کالاها (CFTC) با احتمال ارائه خدمات در این کشور مواجه است.

منبع: financemagnates