آشنایی با موفق ترین NFT بر بستر کاردانو BCRC

فاندرهای پروژه Boss Cat Rocket Club از سرمایه گزاران بزرگ پروژه BAYC معروف به ایپ دربستر اتریوم هستند.

پروژه BAYC یکی از موفق ترین پروژه های NFT در بستر اتریوم بوده و هست. کف قیمت ایپ ها در حال حاضر 70 اتریوم می باشد.

تیم BCRC با توجه به افزایش شدید هزینه های مینت در اتریوم، تصمیم به راه اندازی این پروژه بر بلاک چین Cardano گرفتند ، چون معتقدند هرینه های کمتری برای مینت دارد و برای همه قابل دسترس تر خواهد بود.

بزرگترین اهداف BCRC 

از اهداف بزرگ BCRC ، ایجاد جامعه پایدار و درازمدت با مشارکت فعال در جنبش پروژه METAVERSE است. او پیشتر اعلام کرده بود که با SandBox و Pavia همکاری خواهد داشت اما اخیرا BCRC اعلامیه جدیدی را منتشر کرد و به سرمایه گزاران این پروزه انتظار چیزی بسیار بزرگتر و قوی تر از SandBox را وعده داد.

مدیر این پروژه با اسم مستعار Blue Magic به عنوان فاندر این پروژه را راه اندازی کرده است. تیم آنها متشکل از بهترین هنرمندان، برنامه‌نویسان، توسعه‌دهندگان بازی، کارآفرینان NFT و مدیران جامعه، همه با یک هدف مشترک متحد شده‌اند تا یک جامعه ماندگار، خلاق و سودآور را ایجاد کنند که با مشارکت جمعی و فعالیت‌های همه جانبه اعضای خود رشد می‌کند.

توکن های NFT اولین پروژه آنها بنام Boss Cat Rocket Club تعداد ۹۹۹۹ میباشد که هر کدام به صورت فوق العاده منحصر به فرد و شگفت انگیز طراحی شده اند.
و دومین پروژه آنها بنام Boss Cat Rocket Part دارای ۱۱۱۱ راکت کامل میباشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

این پروژه محدود به فقط یک NFT نخواهد بود و در مسیر راه و رودمپ ذکر شده است که درنهایت تبدیل به یک بازی متاورسی دربستر بلاک چین خواهد شد.
ورود به این بازی هیجان انگیز نیاز مند این است که شما
حداقل یک قطعه راکت داشته باشید. هر راکت از سه قطعه تشکیل شده است و شما باید قطعات این راکت ها را مونتاژ کنید.

گربه ها در مرحله مینت با قیمت ۲۰ آدا و قطعات راکت در مرحله مینت به ارزش 35 آدا توزیع شدند. به طور شگفت انگیزی قطعات راکت در مرحله پیش فروش توسط افرادی که در لیست سفید بودند به اتمام رسید.

قرار است در تاریخ ۲۰ ژانویه یک اطلاعیه مهم در خصوص این بازی اعلام کنند.
درحال حاضر گربه ها دارای اعتبار و رتبه بر اساس مدلی که پروژه اعلام کرده بود هستند و هرچقدر رنک و مشخصات گربه ها پایین تر باشد اعتبار و ارزش آن بالا تر می‌رود. BCRC برای اعضای خوش شانس خود که نگهدارنده گربه های با رنک کمتر از 1000 نیز جایزه در نظر گرفته است.

همچنین به همه کسانی که این گربه و قطعات راکت این پروژه را از طریق مارکت jpg.store معامله می‌کنند، ماهانه به صورت قرعه کشی پاداش تعلق میگیرد.
تا به این لحظه بالاترین ارزش فروش رفته یک گربه سی هزار آدا می باشد که در تاریخ NFTهای بستر کاردانو کم سابقه است.
اما Blue Magic اذعان داشته که آنها در ابتدای راه هستند و تا کنون فقط 4درصد از 100درصد مسیر خود را طی کرده اند.
او همچنین گفت: باور کنید یا نه ، شما با نگه داشتن فقط دو گربه تا سال 2031 بازنشسته خواهید شد.

منبع : https://bosscatrocketclub.com

8 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید