صفحه اصلی / اخبار / اخبار بلاکچین / بررسی پیش بینی قیمت بیت کوین ، بزودی ۶۲۰۰

بررسی پیش بینی قیمت بیت کوین ، بزودی ۶۲۰۰

قیمت بیت کوین به بیش از ۶۰۰۰ دلار در ابتدای هفته‌ی بلاک چین نیویورک رسید

بهبود سریع بیت کوین از سطوح پایین ۵.۶۲۷ دلار سابق در دوشنبه دیده شده است که همراه با ورشستگی بیش از ۵.۷۸۰ دلار است و امروز (انتهای ژوئن ۲۰۱۸) دیده شده است و بیت کوین تمایل نسبتا زیادی به صعود نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد بیت کوین می‌خواهد موانع روانی ۶.۰۰۰ دلار را از سر راه خود بردارد و همانطور که توسط نمودار صعودی آوریل ارائه شده است، ممکن است در چند روز آینده به بالاتر از ۶.۲۰۰ دلار نیز برود. این نمونه صعودی با نگاهی سطحی بر نمودار ۴ساعته بدست آمده است.

همانطور که نمودار  ۳روزه یک سیر نزولی حجم سرمایه گذاری را نشان می‌دهد پس هنوز بالا برندگان قیمت سهام، احتیاج به مشاهده‌ی با دقتی دارند. اگر قیمت ها به پایینتر از ۵.۶۸۶ دلار در ۲۴ ساعت آینده(قیمت آغازین روز) برسند پس احتمال اینکه به ۵.۰۰۰ کاهش پیدا کند بیشتر می‌شود.

بیت کوین همچنان به بدست آوردن جایگاه همراه با پیشرفت های صعودی اخیر در نمودارهای فنی ادامه می‌دهد و به زودی می‌تواند به بیش از ۶.۰۰۰ دلار پیشرفت کند.

ارز دیجیتالی توسط سرمایه گذاری در بازار از مقاومت عمده ۵.۷۸۰ دلار در اوایل روز، برای اینکه بیشتر از ۵.۹۷۰ دلار در Bitsmap را نشان دهد، عبور کرد – سطحی که آخرین بار در ۱۴ نوامبر دیده شده است.

گرایش و تمایل به صعود ظاهرا همانقدر حتمی است که بهبود سریع بیت کوین از ورشکستگی پایینتر از ۵.۶۲۷ دلار گذشته آن در دوشنبه(۲۳ آوریل) اثبات شده است.

به عنوان نتیجه همانطور که به وسیله‌ی میانگین متحرک(EMA)21 ماهه ارائه شده است، ارز دیجیتالی به نظر می‌رسد که قرار است بالای ۶.۰۰۰ دلار ورشکست شود.

در هنگام نوشتن بیت کوین در حال مبادله‌ی ۵.۹۲۰ دلار در صرافی دیجیتالی Bitsmap است و پیشرفت ۴۳ درصدی از پایین ۴.۱۲۰ دلار که در ۲ آوریل دیده شده است را نشان می‌دهد.

این افزایش قیمت ها روند رو به کاهش طولانی مدت را به روند صعودی در هفته هایی که منتهی می‌شود به هفته‌ی بلاک چین نیویورک و اجماع نظرات Coindesk در ایونت (رویداد) ۲۰۱۹ که برگزاری آن در ۱۵-۱۳ ماه می در New York Hilton Midtown برنامه ریزی شده است، تغییر داد.

همانطور که در برخی سالهای قبل دیده شده است، ارز دیجیتالی ممکن است بعد از رویداد بهتر باقی ماند.

در سال ۲۰۱۷، در پی نتیجه گیری از اجماع نظرات در۲۴ می، بیت کوین از ۱.۲۳۳ دلار به ۱.۲۰۷ دلار رسید. بعلاوه، قیمت ها همچنین ۲۱ درصد و ۳ درصد در ۱ ماه بعد در پی هفته بلاک چین به ترتیب در سپتامبر ۲۰۱۵ و می ۲۰۱۶ بالا رفتند.

در روند بازار سال گذشته (بازاری که در آن قیمت سهام در حال کاهش است و فروش تشویق می‌شود)، قیمت ها در ۵ هفته از ۸.۷۰۰ دلار به ۵.۷۸۰ دلار کاهش پیدا کردند و در ادامه بلاک چین و ارز دیجیتالی روی هم رفته در اواسط ماه می بیان کردند که تمایل کل بازار مهم ترین عامل و نیروی محرکه است.

نمودارهای روزانه و ۴ساعته

BTC(بیت کوین) در نمودار روزانه به خوبی تجارت می‌کند (سمت چپ بالا) و هیچ اهمیتی ندارد که ارز دیجیتالی سه بار در تجارت های ۴ روز گذشته برای امنیت یک نمودار UTCشکست خورده است.

بنابراین تمرکز روی نمودارUTC است.اگر قیمت امروز نزدیک به بالای ۵.۷۸۰ دلار باشد امکان افزایش دائمی و ثابت به ۶.۲۰۰ دلار به بالا ممکن است بیشتر شود.

اگر ما نمودار UTC را در حدود پایینتر از ۵.۶۸۶ دلار(قیمت آغازین روز) داشته باشیم، این نشانه‌ی زود هنگام برگشت نزولی است و کاهش قیمتی به ۵.۰۰۰ دلار در کوتاه مدت ممکن است دیده شود.

اگر ما به اکانتی برویم ، با نگاهی سطحی در نمودار ۴ ساعته(بالا سمت راست)، به احتمال خیلی زیاد نمودار صعودی به نظر می‌رسد و بالا رفتن قیمت ها از ۲۵ آوریل را نشان می‌دهد و پایینتر از ۴.۹۹۱ دلار مانند سابق ادامه می‌دهند و دسته‌ی عمده بعدی از ۶۲۰۰-۶۱۰۰ دلار به زودی می‌توانند عرضه شوند.

با کمک نمودار زیر پایداری افزایش قیمت های اخیر فهمیده می‌شود و گفته شده که سیر قیمت ها به بالای ۶.۰۰۰ دلار خیلی ماندگار نیست و به زودی از بین می‌رود.

نمودار ۳ روزه

در نمودار سه روزه، ستون های مقدار همواره صعود و نزول هایی را نشان می‌دهد و مغایرت و تناقض کمترین و بیشترین قیمت را نشان می‌دهد.

علاوه براین، مقدار تجارت( قسمت های قرمز) نورهای قرمز از مقدار نورهای سبز (افزایش در قیمت) بزرگ تر شده اند که می‌تواند به عنوان نشانه ای از کم شدن تقاضای کالا در نظر گرفته شود.

اعتبار بخشی به این استدلال، سیر نزولی شاخص خالص پول چایکین(Chaikin) است که عیلرغم اینکه قیمت ها نزدیک به ۶ ماه است که بالا هستند، تا کنون سطح بالای ۰.۲۳۱ مشاهده شده در ۲ آوریل را به چالش می‌کشد.

شاخص خالص پول چایکین، حجم گردش پول در طول دوره ی زمانی ای را (معمولا ۲۱ روزه) برای اندازه گیری مقدار تقاضا و عرضه‌ی کالا می‌سنجد.

شفاف سازی: نویسنده هیچ دارایی ارز دیجیتالی در زمان نوشتن دردست ندارد.

تصویر بیت کوین توسط عکاسshutterstock و نمودارها از تیم دیدگاه تجاری(Trading Team)

منبع:coindesk.com

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1658

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره عطیه کریمی

این مطالب را نیز ببینید!

تحلیل هفتگی بیت کوین

تحلیل هفتگی بیت کوین را در ویدئوی زیر مشاهد نمایید درحال بارگذاری... مطالب پیشنهادی  مناظره …