صفحه اصلی / اخبار / بیت کوین؛تا دو هفته آینده ۲۰۰۰۰، و آخر سال ۱۰۰ هزار دلار!
رشد قیمت بیت کوین

بیت کوین؛تا دو هفته آینده ۲۰۰۰۰، و آخر سال ۱۰۰ هزار دلار!

پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین از نظر تحلیلگران

Simon Peters  از تحلیلگران سایت eToro در مقاله ای در تاریخ ۵ خرداد ادعا کرده است که قیمت بیت کوین تا دو هفته آینده به رکورد قبلی خود یعنی ۲۰۰۰۰ دلار رسیده و تا پایان سال به عدد ۵۰۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰۰ دلار می رسد.

Peters عنوان کرده است که بیت کوین برای رسیدن به قیمت ۲۰۰۰۰$ از جایگاه $۱۱۸۰۰ حال حاضر خود، تنها به ۷ تا ۱۴ روز زمان نیاز دارد.

البته او اعلام داشته است که تحلیل  خود را با فرض حفظ روند صعودی حال حاضر بیت کوین منتشر کرده است.

این تحلیلگر معتقد است که رالی صعودی اخیر بیت کوین با رشد های قیمتی که اخیرا از بیت کوین شاهد بوده ایم متفاوت است. چرا که این رالی با افزایش دفعات سرچ کلمه “بیت کوین” در گوگل همراه نبوده است. و این بدین معناست که سرمایه و توجه سرازیر به سمت بیت کوین این بار نه از سمت مردم عادی بلکه از سمت موسسات و سرمایه گذارانی است که تا بحال دارایی خود را به صورت کریپتوکارنسی هایی با ارزش ثابت (مثل دلار تتر) نگه داشته بوده اند.

Peters  اضافه می کند:

“با توجه به تعدد موقعیت های فروش موجود در بازار احتمالا به زودی شاهد یک اصلاح باشیم.حتی با این وجود باز هم خللی در روند صعودی بیت کوین ایجاد نخواهد شد و تا انتهای سال شاهد بیت کوین ۵۰۰۰۰ یا حتی ۱۰۰۰۰۰ دلاری خواهیم بود.”

او معتقد است که بیت کوین رشد اخیر خود را مدیون “چلانده” شدن آلت کوین ها در کف قیمتی و انتقال سرمایه از آنها به سمت بیت کوین است.

روند صعودی بیت کوین باعث رسیدن قیمت آن به ۱۲۰۰۰ دلار در پنجم خرداد شد که این اتفاق برای اولین بار در سال اخیر رخ داد.

همچنین آمار نشان می دهند که بیت کوین برای اولین بار از تاریخ اردیبهشت ۹۶،با بازاری به ارزش ۲۲۶ میلیارد دلار، صاحب ۶۰ درصد از مارکت ارزهای دیجیتال شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=2882

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره بهادر خالصه

این مطالب را نیز ببینید!

تاکید مجدد مک‌آفی در مورد پیش بینی قیمت ۱ میلیون دلاری بیت کوین

جان مکافی، برنامه نویس و نامزد ریاست جمهوری انتخابات ۲۰۲۰ ایالات متحده آمریکا، همچنان سرسختانه …