– اگر کمی به  TA علاقه مند هستید، اکنون یک الگوی جالب وجود دارد.

– معامله گر و تحلیلگر بیت کوین ، لوما ، یک نمودار بسیار جالب بین آمازون و بیت کوین کشیده است.

– آیا بیت کوین از الگوی بازار گاوی آمازون پیروی می کند و طی دو سال آینده رکورد 20K دلار را می شکند؟ بیایید نگاهی به این موضوعات بیندازیم.

آیا بیت کوین از الگوی قبل از صعود سهام آمازون پیروی می کند؟

لوما (Loma (@LomahCrypto) April 6, 2020)یک ادعای جالب توجه را در توئیت خود مطرح کرده است.وی گفته است که : “اگرچه الگوهای بیت کوین و سهام آمازون به طور غیرقابل توصیفی مشابه هستند ، اما مقایسه این دو مانند مقایسه پرتقال و سیب است. آمازون یک شرکت پذیرفته شده در بورس  به صورت عام است و سهام این شرکت یکی از داغترین سهام های فناوری در قرن حاضر محسوب می شود.این شرکت دارای بیش از 156 میلیون آمازون پرایم(Amazon Prime)در سرتاسر جهان است که این رقم بیش از کل تعداد کیف پول های موجود بیت کوین در حال حاضر است.”

با نگاهی دقیق تر به نمودار خواهید دید که لوما نسبت به  بیت کوین خوشبین بوده است. به خاطر داشته باشید که ارزش سهام آمازون یک شبه بالا نرفت ، این شرکت اگرچه به سودهایی باور نکردنی دست یافته است اما موفقیت این شرکت در عرض یک شب و یا یک ماه ، یا چند ماه حاصل نشده است ،بلکه سالها به طول انجامیده است.

  لوما همچنین در مورد فید زیر اظهار نظر کرد:

14 BTC & 30،000 رایگان برای هر بازیکن ، فقط در mBitcasino!  همین الان بازی کن!

    وی گفت: “دقیقا با همین روش پست های چرند غیر قابل ردگیری تبدیل می شوند به فراکتال های  LFG !”

به هر حال از مقایسه ایی که لوما بین الگوی بیت کوین و سهام آمازون انجام داده است می توان نتیجه گرفت که بیت کوین در پی رسیدن به اوج قیمت 20000دلار ،در مسیر صحیحی قرار گرفته است. در حال حاضر ، حس عدم اطمینان بسیار زیاد در بین معامله گران ،مانع از شکست مقاومتی آنها می شود ، اما اگر این ارز پیشرو بتواند حمایت 7000 دلاری این هفته را حفظ کند ، ممکن است احساسات بازار را تقویت کند.

به هرحال ما تقریباً مطمئن هستیم که به 20000 دلار و یا حتی بالاتر از این رقم نیز خواهیم رسید، اما قطعا بیت کوین در این مسیر ، قرار است مسیری پر پیچ و خم را طی کند.در واقع قرار نیست روند صعودی قیمت بیت کوین از یک خط مستقیم  پیروی کند بلکه با نوسانات زیادی مواجه خواهد بود و البته بعید به نظر می رسد که در طی هفته های آتی بتواند به هدفش برسد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید بیت کوین همچنان از الگوی بازار پیش از صعود آمازون پیروی می کند؟