تام لی: پلتفرم Bakkt می تواند اعتماد موسسات را به کریپتوکارنسی بهبود بخشد.

تحلیلگر خوشنام و معروف حوزه کریپتو اظهار داشت که بیت کوین BTC و کریپتوکارنسی اعتبار خود را از راه اندازی ورودی نهاد تجاری پلتفرم بکت Bakkt بدست خواهند آورد.

تعریف و تمجید های بیشتر از پلتفرم بکت Bakkt

بنیانگذار شرکت مشاورین جهانی Fundstrat، آقای تام لی طی توئیتی در تاریخ 19 سپتامبر، به جمعیت در حال رشد بیتکوینی هایی پیوست که طرفدار تاثیرات پلتفرم بکت Bakkt در این فضا هستند.

این پلتفرم در 23ام سپتامبر (یکم مهر ماه 98) به صورت زنده آغاز به کار خواهد کرد، و برای اولین بار آینده فیزیکی بیت کوین را ارائه خواهد نمود. سرمایه گذاران، یعنی همان کسانی که از ششم سپتامبر قادر به سرمایه گذاری مالی در این حوزه بوده اند، وظیفه تحویل پرداخت را بطور انحصاری در بیت کوین انجام می دهند.

در این روزهای باقیمانده تا آغاز به کار این پلتفرم، بازار بیت کوین، که قیمت آن به زیر 10000 دلار سقوط کرده است، تا امروز با پیشرفت بدون وقفه ای مواجه شده است. اکنون نیز در این شرایط در حال بهبود، قیمت بیت کوین می تواند در کوتاه مدت به طور قابل توجهی تغییر یابد. آقای لی نوشت:

من در مورد پلتفرم بکت Bakkt و توانایی های این پلتفرم در جهت رشد و بالا بردن اعتماد موسسات به کریپتوکارنسی ها بسیار خوش بین هستم.

قیمت بیت کوین قبل از تاریخ بازگشت معاملات آتی بیت کوین افول کرد

واکنش های بازار، تئوری دیگری را پیرامون ضعف قیمت کنونی بیت کوین بوجود آورده اند، که محور تغییرات روز پنجشنبه برای معاملات آتی بیت کوین در گروه تجاری CME بود.

بنا بر گزارش سایت Cointelegraph، دوره انقضاء آتی و تاریخ بازگشت از لحاظ تاریخی بر بازارهای بیت کوین فشار آورده اند.

در همین اثنا همچنین در ماه سپتامبر امسال ورود آرام تری را بوسیله صرافی آنلاین و بین‌المللی بایننس (Binance) شاهد بودیم. در ابتدای هفته آخر، با وجود اینکه نمودارها، افزایش و جذب قابل توجه 150 میلیون دلاری را به نمایش گزاردند. حتی این رقم در حالی ابراز شد که محصول هنوز در حالت invite-only mode (حالت دعوت) معامله می شد.

از آنجا که عملکرد قیمت بیت کوین نتوانسته بود جذابیتی را ایجاد نماید، علاقه به معاملات آینده CME نیز در همان زمان به کمترین حد چهار ماه گذشته خود کاهش یافته بود.