در این مطلب نیز طبق روال هفته های گذشته سعی بر تحلیل بیت کوین و نوسان های قیمت بیت کوین داریم. همچنین پیشبینی نظرات کارشناسان و تحلیلگران در حوزه کریپتو کارنسی را ارایه می دهیم.

قیمت در هفته گذشته تقریبا در محدوده پیشبینی شده 3350 تا 3400 دلار نوسان داشت. اگر چه برخی از تحلیل گران بر این باور بودند که با شکست 3400 قیمت با ریزش همراه است، اما در هفته ی گذشته شاهد حمایت بازار و ممانعت از ریزش ارزش این ارز دجیتال بوده ایم.

با توجه مطالب دو روز اخیر در سایت CCN به نظر می رسید تحلیلگران اگر چه به بازار ارز های دیجیتال در دراز مدت خوشبین هستند، ولی از طرفی خواب زمستانی این بازار را بیش تر از آنچه که انتظار می رفت پیشبینی می کنند.

البته رویداد های مهمی در آینده رقم خواهد خورد که موجب بالا رفتن قیمت بیت کوین و دیگر کریپتو ارزهاست. رویداد هایی از جمله هالوینگ یا همان نصف کردن دستمزد دستگاه های استخراج در اواسط سال 2020 که البته گفته می شود اثرات این رویداد یک سال زودتر در بازار کریپتو ظاهر خواهد شد. در واقع اواسط 2019 شاهد اثرات هالوینگ هستیم.

face book blockchain

از طرفی بسیاری از شرکت های بزرگ در حال تدارک دیدن استارت آپ های خاص خود در حوزه ی بلاکچین هستند. معروف ترین این شرکت ها آمازون و فیسبوک هستند.

با این حالدر این روز ها انتظار داریم قیمت بیت کوین در محدوده حمایتی 3400 تا محدوده مقاومتی 3500 باقی بماند تا آنکه در آینده ای نچندان دور از خواب زمستانی برخیزد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید