در این مطلب طبق روال هر هفته با تحلیل بیت کوین هفته در خدمت کار بران عزیز هستیم. در ادامه به تحلیل تکنیکال نمودار پرداخته و نظر تحلیل گران را بیان می کنیم.

با توجه به نمودار قیمت بیت کوین در میابیم که با نوسان های کوچک در بازه قیمتی 3500 تا 3600 دلار این نمودار نزدیک به خط نزولی وناحیه ی مقاومتی حرکت می کند. از این رو در این هفته بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که چنانچه نمودار بتواند از خط نزولی عبور کند، با افزایش قیمت تا 4250 رو به رو هستیم. خصوصا که نمودار قیمت از میانگین حرکت نمایی ( EMA ) در بازه ده روزه عبور کرده است. تصویر از سایت tradingview گرفته شده است. در این تحلیل اولین هدف 3800 دلار در نظر گرفته شده و بعد از 4150 و 4250 دلار پیشبینی شده است.

تحلیل بیت کوین هفته

با این رفتار بیت کوین مانند شمشیر دو لبه خواهد بود. در صورتی که در چند روز آینده روند بالا ادامه پیدا نکند، با نزول بیت کوین رو به رو خواهیم شد. هر چند که احتمال این کاهش قیمت کمتر است اما با تحلیل نمودار، دو محدوده ی حمایتی 3400 و 3250 دلار برای نزول احتمالی در نظر گرفته شده است.

در پایان اضافه خواهیم کرد اگر چه نمودار ها و تحلیل ها سیگنال خرید را نشان می دهند، اما سرمایه گذاران محتاط تر در انتظار نزدیک شدن قیمت به محدوده ی 3800 دلار در روز های آتی هستند.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید