صفحه اصلی / اخبار / تحلیل بیت کوین هفته (۲۳ بهمن ۹۷)
تحلیل تکنیکال

تحلیل بیت کوین هفته (۲۳ بهمن ۹۷)

در این مطلب طبق روال هر هفته با تحلیل بیت کوین هفته در خدمت کار بران عزیز هستیم. در ادامه به تحلیل تکنیکال نمودار پرداخته و نظر تحلیل گران را بیان می کنیم.

با توجه به نمودار قیمت بیت کوین در میابیم که با نوسان های کوچک در بازه قیمتی ۳۵۰۰ تا ۳۶۰۰ دلار این نمودار نزدیک به خط نزولی وناحیه ی مقاومتی حرکت می کند. از این رو در این هفته بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که چنانچه نمودار بتواند از خط نزولی عبور کند، با افزایش قیمت تا ۴۲۵۰ رو به رو هستیم. خصوصا که نمودار قیمت از میانگین حرکت نمایی ( EMA ) در بازه ده روزه عبور کرده است. تصویر از سایت tradingview گرفته شده است. در این تحلیل اولین هدف ۳۸۰۰ دلار در نظر گرفته شده و بعد از ۴۱۵۰ و ۴۲۵۰ دلار پیشبینی شده است.

تحلیل بیت کوین هفته

با این رفتار بیت کوین مانند شمشیر دو لبه خواهد بود. در صورتی که در چند روز آینده روند بالا ادامه پیدا نکند، با نزول بیت کوین رو به رو خواهیم شد. هر چند که احتمال این کاهش قیمت کمتر است اما با تحلیل نمودار، دو محدوده ی حمایتی ۳۴۰۰ و ۳۲۵۰ دلار برای نزول احتمالی در نظر گرفته شده است.

در پایان اضافه خواهیم کرد اگر چه نمودار ها و تحلیل ها سیگنال خرید را نشان می دهند، اما سرمایه گذاران محتاط تر در انتظار نزدیک شدن قیمت به محدوده ی ۳۸۰۰ دلار در روز های آتی هستند.

 

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1129

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره فاضل پور

این مطالب را نیز ببینید!

توسعه ارز دیجیتال توسط بانک های مرکزی کشورهای عضو G20

چگونه ارز دیجیتال بانک‌های مرکزی گروه ۲۰ در حال پیشرفت هستند؟ ارز دیجیتال بانک مرکزی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.