با اوج گرفتن روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال ، اتریوم نشان داده است که صعودی بیشتر از یک الگوی دوقله ایی(double-top) دارد.  گاوهای اتریوم بایستی سریعاً خود را به قیمتی بالاتر از 230 دلار بکشند تا خرس ها فرصت ورود و معکوس کردن سودهای به دست آمده را نداشته باشند.

همانطور که انتظار می رفت، ارزهای دیجیتال آخر هفته خوبی را پشت سر گذاشتند به طوری روز یکشنبه ارزهای دیجیتال موجود بر روی تابلوی بورس، در حال ثبت سود های چشم گیری بودند.روند صعودی(bullish) اتریوم ادامه یافته است. به طوریکه ارزش آن  بین  220 دلار تا 230 دلار تغییر کرده است.البته یک جهش یک روزه به ارزش  228 دلار نیز داشته است.سطوح تکنیکال فعلی نشان می دهند که انفجار قیمت ها  هنوز اتفاق نیفتاده است.

با این حال ، قیمت ها هر چقدر که مدت بیشتری زیر 230 دلار بمانند ، بیشتر به فروشندگان فرصت می دهند تا مجدداً گروهیابی کرده و  روند معکوس را به بازار تحمیل کنند.در حال حاضر ، روند بازار در دست گاوها است(صعودی). به عنوان مثال ، RSI نه تنها در آستانه انفجار قیمت قرار دارد، بلکه همچنان حرکتی صعودی دارد.

شکاف باریک بین SMA پنجاه روزه و SMA دویست روزه نشان می دهد که اتر ، هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت روندی صعودی دارد . علاوه بر این ، تا زمانی که قیمت بالاتر از 200 SMA  باقی بماند، گاو ها تاحدودی متحمل هزینه خواهند شد.  نقطه عطف قابل توجه بعدی بر روی  240 دلار است که می تواند حتی به 300 دلار  نیز برسد.

نمودار روزانه ETH / USD