– اتریوم از بیت کوین جلو زده و بر روی افزایش 10 درصدی سهم بازار خود قمار می کند.

   – بیت کوین در مواجهه با سناریوی چند برابر شدن مقاومت های تکنیکال ، قدرت خود را از دست می دهد.

   – ریپل هنوز ضعیف است اما می تواند طی چند روز آینده با یک روند صعودی چشم گیر ما را شگفت زده کند.

تحلیل این هفته خود را با اتریوم آغاز می کنیم که تمایل زیادی برای افزایش سهم خود در بازار دارد. هفته گذشته ، بیت کوین صدرنشین بود ، اما نتوانست به قیمتی بالاتر از 10000 دلار دست یابد و یا به سطح جدیدی از تسلط یعنی به بیش از 68 % برسد. اتریوم امروز یک سیگنال صعودی به بازار فرستاد و سطح بالایی را از ثبات را نشان داد.ت ایم فریم روزانه جفت ارز  ETH / USD یک الگوی صعودی را نشان می داد که حرکت صعودی اتریوم را تأیید می کرد.XRP بار دیگر نشان داد که در یک مرحله تکنیکال دیگر قرار دارد و به سختی و تنها با چند سنت افزایش ، در محدوده 0.20 دلار قرار گرفته است.احساسات بازار به سطح 50 (خنثی) رسیده است زیرا اتریوم برای صعود بعدی خود خیز برداشته است.

نمودار دامیننس (نمودار تسلط) اتریوم ، سناریوی صعودی با یک حرکت صعودی قابل توجه که در سطح سهم بازار 8.97٪ اتفاق می افتد را تقویت می کند. مقاومت سطح اول  در 9.20٪ ، سپس در سطح دوم در  9.80٪ و  سطح سوم در  10.3٪ است.

تایم فریم روزانه  جفت ارز ETH / BTC

جفت ارز  ETH / BTC در حال حاضر در کانال  0.0219 معامله می شود و بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه قرار دارد.میانگین متحرک ساده  100 روزه و میانگین متحرک  نمایی 50 روزه ،نفوذ خود را تا سطح 0.024 افزایش داده اند ، بنابراین این اولین مانع بزرگی است که باید با آن مواجه شد.

بالاتر از قیمت فعلی، سطح مقاومت اول در 0.022 ، سپس سطح دوم در 0.0228 و سطح سوم در 0.024 است.

زیر قیمت فعلی ، سطح حمایت اول در 0.0215 ، سپس سطح دوم در 0.0203 و سطح سوم در 0.0196 است.

MACD در تایم فریم روزانه یک کراس صعودی در حال توسعه را نشان می دهد. DMI در تایم فریم روزانه نشان می دهد كه خریداران در حال از دست دادن حمایت از کف ADX و همچنین از خنثی کردن الگوی نزولی هستند. خریداران یک صعود تهاجمی داشته و می توانند ظرف دو روز آینده  کنترل این جفت را به دست بگیرند.

تایم فریم روزانه جفت ارز BTC / USD

جفت  ارز BTC / USD در حال حاضر پس از ناکامی بیت کوین در رسیدن به قیمتی بالاتر از 10000 دلار در آخر هفته ، در کانال 9781 دلار در حال معامله است.بیت کوین سطح مقاومت بسیار قوی یعنی چیزی بیش از  11250 دلار دارد و ممکن است نیاز به یک شکست مقاومتی داشته باشد. جفت ارز BTC / USD از اوایل ماه مارس یک روند صعودی پایدار داشته است.

بالاتر از قیمت فعلی ، سطح مقاومت اول در 10000 دلار ، سپس  سطح دوم در 10300 دلار و سطح سوم در  10700 دلار است.

زیر قیمت فعلی ، سطح حمایت اول در  9700 دلار ، سپس سطح دوم در  9200 دلار و سطح سوم در  8750 دلار است.

MACD در تایم فریم روزانه نشان دهنده ساختار معمول یک نقطه اشباع خرید(overbought) است. میانگین های متحرک نشان دهنده یک  پروفایل مسطح هستند درحالی که مومنتوم در یک سطوح بسیار مطلوب قرار دارد.

DMI در تایم فریم روزانه نشان می دهد که خریداران قادر به شکستن کف ADX ( شاخص میانگین جهت دار) نیستند. فروشندگان نیز همچنین روند نزولی جزئی خود را برای یک روز دیگر ادامه می دهند.

تایم فریم روزانه جفت ارز  ETH / USD

جفت ارز  ETH / USD در حال حاضر  در کانال  214 دلار معامله می شود و این هفته در مرکز توجه قرار دارد. اتر دارای سطح مقاومت تکنیکال قابل توجهی فراتر از سطح 260 دلار است.

بالاتر از قیمت فعلی ، سطح مقاومت اول در  225 دلار ، سپس  سطح دوم در 230 دلار و سطح سوم در 238 دلار است.

زیر قیمت فعلی ، سطح حمایت اول در  208 دلار ، سپس  سطح دوم در 200 دلار و سطح سوم در 195 دلار است.

MACD در تایم فریم روزانه نشان دهنده یک کراس صعودی در حال پیشرفت است ، که برای آنکه درست به پایان برسد نیاز به شیب بیشتری دارد.

DMIدر تایم فریم روزانه ،فعال شدن یک الگوی صعودی را نشان می دهد ، زیرا خریدارن بالای کف  ADX قرار دارند. فروشندگان نیز حرکتی نزولی داشته و ساختار اواسط آوریل را تکرار می کنند.

تایم فریم روزانه جفت ارز  XRP / USD

جفت ارز XRP / USD در حال حاضر در کانال  0.205 دلار معامله می شود و بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه قرار دارد.

میانگین متحرک ساده 100 روزه و 200 روزه همچنان در سراشیبی قرار دارند.XRP باید بیش از 0.25 دلار باشد تا فرصتی برای تغییر شرایط فعلی پیدا کند.

بالاتر از قیمت فعلی ، سطح مقاومت اول در 0.214 دلار ، سپس سطح دوم در 0.218 دلار و سطح سوم در 0.238 دلار است.

زیر قیمت فعلی ، سطح حمایت اول در 0.20 دلار ، سپس سطح دوم در  0.19 دلار و سطح سوم در  0.17 دلار است.

اندیکاتور MACD در تایم فریم روزانه نشان دهنده یک ساختار نزولی است که به سطح خنثی شاخص امروز می رسد.

DMI در تایم فریم روزانه نشان می دهد که فروشندگان قادر به شکستن کف ADX نیستند. همچنین خریداران یک حرکت صعودی سریع داشته و می توانند در روزهای آینده شگفتی ساز شوند.