صفحه اصلی / اخبار / تحلیل بیت کوین هفته (۲ بهمن ۹۷)
تحلیل هفتگی بیت کوین

تحلیل بیت کوین هفته (۲ بهمن ۹۷)

در این مقاله با تحلیل بیت کوین در هفته گذشته و همچنین با تحلیل تکنیکال و پیش بینی در هفته آتی در خدمت کاربران هستیم.

هفته گذشته

در هفته ی سپری شده قیمت بیت کوین ابتدا با یک جهش رو به بالا در اول هفته از ۳۵۲۰ به ۳۶۵۰ کار خود را آغاز کرد. جهشی که می توانست نوید بخش دوران رونق این ارز دیجیتال باشد.ولی در طول هفته با فراز نشیب هایی رو به رو شد و در محدوده ی ۳۵۰۰ تا ۳۷۰۰ نوسان داشت و در آخر نیز در تعطیلات آخر هفته یعنی شنبه و یکشنبه با کاهش ناگهانی تا ۳۵۰۰ هفته را به پایان رساند. البته در تحلیل بیت کوین هفته قبل انتظار جهش های ناگهانی را داشتیم که دقیقا با آن مواجه شدیم. هر چند که پیشبینی تحلیلگران برای افزایش قیمت تا ۴۲۰۰ رخ نداد.

تحلیل بیت کوین

 

محدوده ها

محدوده حمایتی ۳۵۰۰ که قبلا از آن یاد شده بود، بار دیگر قدرت خود را نمایان کرد و دو بار از ریزش قیمت به کمتر از این محدوده جلو گیری کرد. تحلیلگران یک محدوده ی حمایتی دیگر را نیز مد نظر دارند که به مراتب از محدوده ی بالا قوی تر است. محدوده ی ۳۲۰۰ دقیقا محدوده ای است که بسیاری باور دارند خط قرمز استخراج گران است. در واقع اگر قیمت به این محدوده برسد، بسیاری از استخراجگران دستگاه های استخراج بیت کوین خود خاموش می کنند. چرا که دیگر ماینینگ صرفه ی اقتصادی نخواهد داشت.

تحلیل قیمت بیت کوین

بنا تحلیل و پیش بینی کارشناسان مطرح بورس و سرمایه گذاری، در این هفته نیز شاهد نوسان قیمت در محدوده ی ۳۴۵۰ تا ۳۷۵۰ هستیم. هر چند که بسیاری از تحلیل گران به سیگنال مثبت اشاره دارند و انتظار افزایش قیمت در هفته های آتی را دارند. با این حال یک محدوده ی مقاومتی نیز در مرز ۴۲۰۰ وجود دارد که تجاوز از این محدوده را کم احتمال می کند.

لینک منابع

www.investinblockchain.com

www.newsbtc.com

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=845

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره فاضل پور

این مطالب را نیز ببینید!

توسعه ارز دیجیتال توسط بانک های مرکزی کشورهای عضو G20

چگونه ارز دیجیتال بانک‌های مرکزی گروه ۲۰ در حال پیشرفت هستند؟ ارز دیجیتال بانک مرکزی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.