در این مقاله با تحلیل بیت کوین در هفته گذشته و همچنین با تحلیل تکنیکال و پیش بینی در هفته آتی در خدمت کاربران هستیم.

هفته گذشته

در هفته ی سپری شده قیمت بیت کوین ابتدا با یک جهش رو به بالا در اول هفته از 3520 به 3650 کار خود را آغاز کرد. جهشی که می توانست نوید بخش دوران رونق این ارز دیجیتال باشد.ولی در طول هفته با فراز نشیب هایی رو به رو شد و در محدوده ی 3500 تا 3700 نوسان داشت و در آخر نیز در تعطیلات آخر هفته یعنی شنبه و یکشنبه با کاهش ناگهانی تا 3500 هفته را به پایان رساند. البته در تحلیل بیت کوین هفته قبل انتظار جهش های ناگهانی را داشتیم که دقیقا با آن مواجه شدیم. هر چند که پیشبینی تحلیلگران برای افزایش قیمت تا 4200 رخ نداد.

تحلیل بیت کوین

 

محدوده ها

محدوده حمایتی 3500 که قبلا از آن یاد شده بود، بار دیگر قدرت خود را نمایان کرد و دو بار از ریزش قیمت به کمتر از این محدوده جلو گیری کرد. تحلیلگران یک محدوده ی حمایتی دیگر را نیز مد نظر دارند که به مراتب از محدوده ی بالا قوی تر است. محدوده ی 3200 دقیقا محدوده ای است که بسیاری باور دارند خط قرمز استخراج گران است. در واقع اگر قیمت به این محدوده برسد، بسیاری از استخراجگران دستگاه های استخراج بیت کوین خود خاموش می کنند. چرا که دیگر ماینینگ صرفه ی اقتصادی نخواهد داشت.

تحلیل قیمت بیت کوین

بنا تحلیل و پیش بینی کارشناسان مطرح بورس و سرمایه گذاری، در این هفته نیز شاهد نوسان قیمت در محدوده ی 3450 تا 3750 هستیم. هر چند که بسیاری از تحلیل گران به سیگنال مثبت اشاره دارند و انتظار افزایش قیمت در هفته های آتی را دارند. با این حال یک محدوده ی مقاومتی نیز در مرز 4200 وجود دارد که تجاوز از این محدوده را کم احتمال می کند.

لینک منابع

www.investinblockchain.com

www.newsbtc.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید