تحلیل و بررسی قیمت ارز های دیجیتال :

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Stellar, Bitcoin SV, TRON, Cardano

آیا سال ۲۰۱۹ برای اوراق قرضه سال قابل جبرانی خواهد بود؟ یکی از مهم ترین رویدادهایی که برای نظارت بر روی آن انجام می شود، راه اندازی سکوی تجاری (ICE) است. در حال حاضر بورس اوراق بهادار شیکاگو (CBOE)و بورس تجاری شیکاگو (CME) ، هر دو محصول خود را به صورت نقدی عرضه می کنند.

بسیاری بر این باورند که در آینده، بیت کوین واقعی به صورت فیزیکی تحویل داده می شود، همانطور که Bakkt  قصد دارد این کار را انجام دهد، مشارکت سازمانی را تشویق خواهد کرد که تا حد زیادی دست نیافتنی بوده است.

یکی دیگر از نکات مهم، مقررات هستند. مبادلات تجاری Gemini به رهبری دوقلوهای Winklevoss، به دنبال مقررات کاملا تعریف شده ای برای این صنعت بوده اند و در واقع یک کمپین تبلیغاتی برای ترویج و تبلیغ این ایده راه اندازی کرده اند. با این حال، برخی از طرفداران سرسخت  عضو سازمانهای سری ومخفی رمز گشایی با ایده جمینی موافق نیستند.

در رابطه با اتخاذ گسترده تر تکنولوژی blockchain، استراتژی مشاور مالی و راهبردی شرکت McKinsey & Company معتقد است که با این حال باید به خود ثابت کرد که هنوز تبدیل به یک بازی واقعی نشده است.

ما انتظار داریم که این صنعت در سال جاری پیشرفت کافی داشته باشد تا بتواند پول سازمانی مورد نیاز برای حرکت به مرحله بعدی را فراهم کند.

BTC/USD

محدوده  متراکم و انبوه در بیت کوین در روز ۶ ژانویه حل و فصل شد. در حال حاضر،برای بالا رفتن قیمت سهام تلاش می کنند تا آن را به ۴،۲۵۵ دلار افزایش دهند. جدا شدن از این سطح، یک سری اشکال معکوس و الگوی شانه هایی که هدف ۵،۵۰۰ دلار است را تکمیل خواهد کرد. بنابراین، ما توصیه های خرید ارایه شده در تحلیل قبلی را حفظ کرده ایم. بنابراین، توصیه های خرید ارائه شده در تجزیه و تحلیل قبلی را حفظ کرده ایم.

اگر قیمت نتواند بالاتر از ۴،۲۵۵ دلار صعود کند، هر دو جفت BTC / USD فروشندگان کوتاه مدت و زودگذر را جذب خواهد کرد. هر شکاف و وقفه ای در حمایت فوری از ۳،۵۵۰ دلار می تواند قیمت را به پایین بکشاند. اگر ارز مجازی کمترین مقدار سالانه را ایجاد کند روند نزولی ادامه خواهد یافت.

EMA  20 روزه صاف است و RSI نزدیک به نقطه وسط است. این نقطه به ادغام ممکن در کوتاه مدت اشاره می کند. با این حال،  SMA۵۰ روزه همچنان به کاهش خود ادامه می دهد، که نشان می دهد روند بلند مدت همچنان پایین است.

ETH/USD

Ethereum در عرض پنج روز گذشته نزدیک به 167.32 دلار معامله شده است. اگرچه با بالا رفتن قیمت سهام نتوانسته اند از مقاومت سريع خارج شوند، اما یک نکته مثبت این است که قیمت تا حد زیادی پایین نیامده است.

در طی چند روز گذشته، EMA  با شیب رو به بالا است و RSI در عرض چند روز بیش از ۵۰ سطح را پشت سر گذاشته است. این تأیید می کند که نسبت به بالا رفتن قیمت سهام در کوتاه مدت برتری دارند. SMA ۵۰ روزه صاف است که تایید می کند که روند بلند مدت نیز در حال تغییر است.

افت قیمت بالای 167.32 دلار می تواند به 225 دلار منتهی شود و پس از دوباره بالارفتن آن به 249.93 دلار برسد. دیدگاه صعودی ما منفی خواهد بود اگر جفت ETH/USD  زیر میانگین متوسط متحرک افت ناگهانی داشته باشد.

XRP/USD

 Ripple در یک کانال نزولی تجارت می کند. هر دو میانگین متحرک مسطح هستند و RSI نزدیک به سطح 50 است. این نشان دهنده یک تحول در کوتاه مدت است.

جفت XRP \/ USD یک الگوی معکوس سر و شانه تشکیل داده است که در یک شکست کامل و نزدیک ۰.۴ دلار به پایان خواهد رسید . چنین حرکتی یک هدف الگویی 0.52205 دلار دارد.

بنابراین، ما پیشنهاد می کنیم که بازرگانان یک چارچوب زمانی نزدیک (وقت گرینویچ)را بالاتر از ۰.۴ دلار با کاهش ۳۳ دلار خریداری کنند. از زاویه دید مثبت، حد بالایی کانال نزولی ممکن است مقاومت را نشان دهد. از این رو، تجار باید قیمت خرید و فروش را افزایش دهند تا شکسته شود حتی اگر این دو در این سطح تلاش کنند. این مقدار منفی کمتر از 0.33 دلار خواهد بود.

BCH/USD

اگرچه بیت کوین نقدی از طریق نزولی ایجاد شد اما هنوز نتوانسته است بالاتر برود. در عرض سه روز گذشته دامنه این بازه کاهش یافته است و میانگین متحرک آن دو برابر شده است. RSI نیز نزدیک به منطقه خنثی است. این نشان دهنده تعادلی میان خریداران و فروشندگان است.

این محدوده متراکم و انبوه ممکن است در عرض چند روز آینده در هر دو طرف حل و فصل شود. یک شکست رو به بالا واحد پول دیجیتال را به ۲۳۹ دلار و بالاتر از آن به ۳۰۷.۰۱ دلار خواهد برد. از سوی دیگر، گسترش طیف وسیعی از ضعف ها می تواند آن را به میزان 141 دلار و پایین تر از آن به 100 دلار کاهش دهد. ما نمی توانیم هیچ تنظیمات مشخصی را در BCH/USD پیدا کنیم، بنابراین ما پیشنهاد تجارت در آن نمی کنیم.

EOS/USD

سطح ۳ دلار به عنوان مقاومت سخت در طی چند روز گذشته عمل کرده است .این یک شروع ناگهانی 3-3 دلار است. منطقه ۲۰۸۱ ،EOS برای استحکام و پایداری منابع مورد نیاز خود را برابر ۳.۸۷۲۳ دلار برای فروش عرضه کرد.

میانگین های متحرک در آستانه تکمیل یک حرکت صعودی هستند که نشان می دهد روند کوتاه مدت ممکن است به نفع بالا بردن قیمت سهام و بورس باشد.

در مقابل، اگر این زوج زیر هر دو میانگین حرکت کنند و ۲.۱۷۳۳ را نشانه گذاری کنند که می تواند قیمت را به پایین 1.55 دلار کاهش دهد.

XLM/USD

روند کوتاه مدت سهام Stellar در محدوده وسیعی قرار دارد، در حالیکه روند بلندمدت همچنان باقی مانده است. افت قیمت از  0.13427050 دلار یک نشانه مثبت خواهد بود که میتواند قیمت را به مقاومت و پایداری بعدی 0.184 دلار برساند.

با این حال، اگر بازار سهام در حال نزول از هزینه های سفت و سخت بالاسری شکست بخورد، سکه ممکن است در محدوده به هم فشرده باقی بماند تا اینکه زیر ۰.۱۱۰۲۴۸۲۶ دلار قرار بگیرد. در زیر این سطح، XLM/USD می توانند ۰.۰۹۲۸۵۴۹۸ دلار را کاهش دهند. ما هنوز نمی توانیم تنظیمات خرید قابل اعتمادی پیدا کنیم؛ در نتیجه ما تجارت در این جفت را توصیه نمی کنیم.

LTC/USD

Litecoin در روز ۶ ژانویه یک سری از الگوی معکوس آنها را به پایان رساند. این باعث راه اندازی و خرید سیستم پیشنهادی ما در تحلیل قبلی شده است. این دو اکنون یک هدف الگویی از ۴۹.۷۵۶ دلار دارند. اگر سهام رو به ترقی بازار بورس بالاتر از ۴۷.۲۴۶ دلار باشد، قیمت می تواند به ۵۶.۹۱۰ دلار برسد.

میانگین حرک تقاطع صعودی را به پایان رسانده اند و RSI نیز در قلمرو مثبت قرار دارد. این یک نشانه صعودی است. اگر LTC/USD دلار آمریکا به زیر ۲۷.۷۰۱ دلار سقوط کند، دیدگاه مثبت ما بی اعتبار خواهد شد.

BSV/USD

در مقایسه با بیت کوین، خریداران هیچ علاقه ای به آن پیدا نمی کنند. همچنان در محدوده متراکم از  80.352 تا  102.58 دلار ادامه دارد. این نشان می دهد که افرادی که نسبت به بالا رفتن قیمت سهام خوش بین هستند مشتاق خرید بالاتر از محدوده نیستند و افراد بدبین مایل به فروش زیر آن نیستند.

یک جدایی از این محدوده می تواند BSV/USD را به بالای محدوده وسیع تر ۸۰۳۵۲ تا ۱۲۳.۹۸ دلار برساند. در صورت نزدیک به 123.98 دلار، این تجمع می تواند به 167.608 دلار افزایش یابد.

اگرچه با این حال، فروش های سهام اینها را به زیر ۸۰.۳۵۲ دلار کاهش می دهند، می تواند به ۶۵.۰۳۱ دلار و به زیر آن یعنی به ۳۸.۵۲۸ دلار برسد. دشوار است که پیش بینی کنیم که چه اتفاقی می افتد؛ از این رو بهتر است تا زمانی که شکست بالای ۱۰۲.۵۸ دلار حفظ شود، در حاشیه باقی بماند.

TRX/USD

در تاریخ ۶ ژانویه، tron به اولین هدف خود از ۰.۰۲۴۶ دلار رسید. هدف بعدی این کار ۰.۰۲۸۱۵۵۲۱ دلار است. ما انتظار داریم که این سطح به عنوان یک مقاومت قوی عمل کند، بنابراین تجار می توانند ۵۰ درصد از تجارت های بلند مدت خود را به این سطح نزدیک کنند.

ما پیشنهاد نمی کنیم که مواضع خود را به پایان برسانیم، به این دلیل که جدایی و شکست از ۰.۰۲۸۱۵۵۲۱ دلار یک روند صعودی جدیدی را آغاز خواهد کرد. افزایش روزافزون EMA  20روزه و RSI در نزدیکی سطح بالای خرید نشان می دهد که تقاضا در کوتاه مدت از عرضه بیشتر است.

SMA  50 روزه صاف است، که نشان می دهد روند بلند مدت در جفت TRX / USD از پایین به بالا تغییر می کند. اگر افرادی که معتقد هستند قیمت سهام رو به نزول است از ۰.۰۲۸۱۵۵۲۱ دلار دفاع کرده و پول دیجیتال را زیر ۰.۰۱۸۳ دلار کاهش دهند، نمای صعودی ما بی اعتبار خواهد شد.

ADA/USD

در روز ۶ ژانویه، Cardano  یک سری الگوی معکوس هد و شولدرز ا به پایان رساند. در حالی که در بالای خط روند جدا و بسته شد. بازرگانانی که مدت زیادی به توصیه ارایه شده ما در آنالیز قبلی عمل کردند می توانند توقف ضرر خود را از 0.036 دلار حفظ کنند.

هدف الگو از شروع ناگهانی سهام در حال ترقی الگوی معکوس هد و شولدرز  ۰.۰۶۶ دلار است. با این حال، اگر ارز ADA/USD  نتواند 0.060105 دلار برآورد ، تجار می توانند سوده جزئی را در این سطح به ثبت برسانند و متوقف شوند.

افزایش روزافزون EMA  20روزه و تلاقی صعودی نشان می دهد که در دراز مدت افراد خوش بین در بالا بردن قیمت سهام تلاش میکنند دست بالایی دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید