“ژائو دانگ” از سهامداران صرافی بیتفینکس، در توییتی در تاریخ چهارم می،خبر از جمع آوری مبلغ 1 میلیارد دلاری برای عرضه اولیه (IEO) توکن Leo داد.

این سند توسط ifinex (کمپانی مادر بیتفینکس و دلار تتر) ارائه شده، که در آن ادعا شده که توکن های این شرکت با نام توکن Leo توانایی جذب بیش از یک میلیارد دلار تتر را دارند. در سند تجاری این توکن عنوان شده است که استفاده آن به صورت کاملا کاربردی و در اکوسیستم این کمپانی است.

همچنین در این سند تجاری به دارنده های Leo نوید داده شده که آنها در آینده از کاهش کارمزد معاملات در بیتفینکس و صرافی غیرمتمرکز EOSfinex بهره مند خواهند شد.

به علاوه اینکه طبق گزارشات، کاهش کارمزدهای وام ها، واریز و برداشت ها و سایر کارمزدهای دیگر از مزایای استفاده از Leo  هستند.

همچنین این مزایا برای کاربران تمامی پلتفرم های معاملاتی iFinex در آینده و محصولات و سرویس های این شرکت برقرار خواهد بود.

طبق قوانین امکان خرید Leo برای شهروندان ایالات متحده و کانادا امکان پذیر نیست.

این فروش توکن به منظور جبران 850 میلیون دلار از سرمایه صرافی است که درحال حاضر در چند حسابِ تحت کنترل شرکت های ناظر بر پرداخت، بلوکه شده است.

هفته قبل دفتر دادستانی کل نیویورک، بیتفینکس را به استفاده از سرمایه شرکت وابسته خود (تتر) برای جبران خسارت 850 میلیونی متهم ساخت.

شایعات مبنی بر اقدام بیتفینکس برای جذب سرمایه از طریق IEO،اولین بار در اواخر ماه آپریل به راه انداخته شد که ژائو اوایل این هفته این شایعات را تایید کرد.

همچنین هفته گذشته،کوین تلگراف گزارش داد که وکلای تتر اعلام کردند که تنها سرمایه کافی برای پاسخ گویی به سه چهارم از تقاضاهای رو به افزایش کوین خود را دارند.

منبع