چگونه شرکت World Markets توانسته است توسط هوش مصنوعی (AI)، تجارت کریپتوکارنسی ها را بهبود بخشد

سرفصل مطالب
نحوه عملکرد شرکت World Markets به چه صورت است؟
تجارت هوش مصنوعی (AI) چیست؟

تجارت در هر بازاری گاهی می تواند بسیار مشکل باشد. این دشواری به ویژه زمانی بیشتر معنی دارد، که کاربران و فعالان در این بازار دانش مورد نیاز و تجربه کافی پیرامون اتفاقات و جهت گیری های معمول در آن بازار خاص را نداشته باشند. برای مثال، بازار کریپتوکارنسی ها با توجه به نوسانات مداوم در آن، بازار سختی به حساب می آید. در این بازار یک روز بیت کوین (BTC) ممکن است ۱,۰۰۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد، و در روز بعد ۲,۰۰۰ دلار سقوط کند. نوسانات بازارهای کریپتوکارنسی می توانند هر سودی را ظرف مدت چند ثانیه نابود سازند.

شاید این مطلب، بهترین دلیل برای این ادعا است که گاهی بهتر است به شرکت های متخصص تجاری ای اعتماد کنیم که اطلاعات بیشتری را پیرامون بازار خاص مورد نظر ما دارند. شرکت World Markets یکی از شرکت های فعال در بازار کریپتوکارنسی است که موفق به کسب جوایزی در این حوزه شده است. این شرکت به مشتریان خود موقعیت های مختلفی را در زمینه سرمایه گذاری مالی معرفی می نماید.

شرکت World Market در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک شرکت فعال در حوزه کارگزاری در بازار بورس فلزات گرانبها تاسیس شد. این شرکت ظرف مدت چند سال توانست به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در عرصه سرمایه گذاری در بازارهای طلا و نقره شناخته شود. همچنین شرکت از زمان تاسیس تا به امروز سعی کرده تا دامنه خدمات تجاری خود را بسط و گسترش دهد و توانسته است انواع خدمات تجارت دیجیتال، از خدمات معاملات بورس طلا و عرضه توکن های اوراق بهادار (STOs) گرفته تا خدمات مدیریت حساب های تجاری بوسیله تکنولوژی هوش مصنوعی (که به تازگی راه اندازی کرده) را به مشتریان خود ارائه دهد.

هم موسسات سرمایه گذاری بزرگ مانند بانک های خصوصی، موسسات مالی، و هم سرمایه گذاران با ثروت خالص بالا (HNW) و نیز سرمایه گذاران خرد، می توانند از خدمت شرکت World Markets استفاده کنند.

تا به امروز World Markets توانسته است بیش از ۳۰ میلیون دلار سرمایه خدمات مدیریتی ارائه نماید، که میانگین سرمایه های خرد مدیریت شده آن در حدود ۲۵,۰۰۰ دلار بوده است. این شرکت تاکنون بیش از ۲۲۴ میلیون دلار سرمایه در بازار سهام طلا و نقره وارد نموده است. World Markets بیش از ۵۰,۰۰۰ مشتری در سراسر دنیا دارد و نرخ بازده سالانه ۲۱۱٪ آن تا به امروز بوده است. نرخ عملکرد ماهانه شرکت در معاملاتی که در آنها از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده نیز ۲۱/۶۷ درصد است.

نحوه عملکرد World Markets به چه صورت است؟

شرکت World Markets، سرویس خدمات مدیریت حرفه ای مالی خود را با هوش مصنوعی ترکیب نموده است. این شرکت به مشتریان خود یک سیستم تجاری با مبنای هوش مصنوعی ارائه می کند که این سیستم به هر حرکت و جنبشی که در بازار اتفاق می افتد، واکنش نشان می دهد. این واکنش ها در ساختار سفارشات خرید و فروشی صورت می گیرد، که بهترین نتایج در بازار را تضمین می کند.

این شرکت بین المللی خدمات مالی، دارای یک تیم از تجار حرفه ای است که حساب مشتریان شرکت را برای آنها مدیریت می کنند، و به مشتریان شرکت به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته گزارش حساب شان را ارائه می دهد. تمام مشتریان می بایست یک حساب برای خود باز نموده و سرمایه خود را در آن سپرده گذاری کنند و به صورت ماهانه با مطالعه گزارش عملکرد حساب از وضعیت کارکرد سرمایه خود مطلع شوند. World Markets از دسامبر ۲۰۱۹ تا به امروز، به طور میانگین نرخ سود ۲۱/۷۷ درصدی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

این فناوری نوآورانه توسط بسیاری از موسسات مالی بزرگ تایید شده و توانسته جوایزی مانند World Forex Award، IAFT awards و برخی دیگر را به خود اختصاص دهد.

تجارت هوش مصنوعی (AI) چیست؟

اساساً، در تکنولوژی هوش مصنوعی، ربات ها از نحوه تفکر تحلیلگر مالی ای تقلید می کنند که وظیفه او جمع آوری و پردازش اطلاعات و داده های بازار است. به دلیل بهره گیری از پیشرفت های تکنولوژیکی، این ربات ها مطالب بسیاری پیرامون بازار مورد نظر مشتری می آموزند. مطالبی که شامل تمام اصول مرتبط با بازار مانند تاریخچه بازار، اخبار روز این حوزه، شبکه های اجتماعی مرتبط، اندیکاتورهای مبادلات و دیگر المان های موثر در آن می شود. این اطلاعات به ربات کمک می کند تا درک بهتری از روندهای بازار جهانی داشته باشد ‌و بتواند سفارشات خرید و فروش خود را با پیروی از الگوی وضعیت بهینه و اطلاعات به روز، در بهترین زمان به ثبت برساند.

بعلاوه، نکته مهم دیگر در آنست که هوش مصنوعی فاقد احساسات انسانی مانند ترس، طمع و یا هیجان می باشد. این عدم وجود احساس، موجب بالا رفتن سطح نتایج معاملات مشتری خواهد شد.

از آنجا که استفاده از فناوری هوش مصنوعی در تجارت یک اکوسیستم بدون احساس می باشد، پس در نتیجه این تکنولوژی می تواند برای ایجاد تحولات بزرگی در صنعت بازرگانی و بورس برنامه ریزی گردد. شرکت World Markets پول هنگفتی را در این پروژه سرمایه گذاری نموده است و به سیستم های ابر-کامپیوتری دست یافته که می توانند مشکل ترین بازارها، مانند بازار کریپتوکارنسی ها را نیز تسخیر خود نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره World Markets و حساب های تحت مدیریت هوش مصنوعی این شرکت، می توانید از سایت این شرکت بازدید نمایید.

توجه توجه: اطلاعات ارائه شده در این مقاله به هیچ وجه یک پیشنهاد و توصیه برای سرمایه گذاری نیستند. اظهار نظرها، دیدگاه ها و عقاید بیان شده در این مقاله فقط اظهارات نویسنده مقاله است و بیانگر نظرات وب سایت ما نیست. ما به خوانندگان خود اکیدا توصیه می کنیم که قبل از سرمایه گذاری در پروژه های کریپتوکارنسی و یا بلاک چین، حتما خودشان تحقیقات میدانی لازم درباره پروژه و مسائل قانونی پیرامون آن را به عمل آوردند.