صرافی ارز دیجیتال Taotao با پشتیبانی شرکت اینترنتی یاهو شعبه ژاپن این هفته معرفی می‌شود.

یک برنامه مبادلاتی ارز دیجیتال که در آن  شرکت اینترنتی یاهو ژاپن دارای سهم عمده ای است حدودا در هفته‌ی آینده بعد از بیش از یک سال توسعه و پیشرفت به بازار معرفی و عرضه می‌شود.

این برنامه‌ی جدید با نامTaotao درTwitter Sunday اعلان شد که در ظهر پنجشنبه 30 می عملیاتی می‌شود.

بر اساس وب سایت Taotao، این صرافی یک برنامه‌ی کاربردی تلفن همرا ه در کنار برنامه‌ی آنلاین خود ارائه خواهد داد و مبادله بیت کوین(BTC) و اتریوم(ETH) را در این معرفی ارائه خواهد داد.

شرکت همچنین یک قدرت قابل دسترس را با افزودن 3 ارز دیجیتال دیگر با نام های XPR و لایت کوین(LTC) و بیت کوین کش(BCH) به گزینه های موجود برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم خواهد کرد.

Taotao به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال تحت نظر آژانس خدمات مالی است، درست شده است.

ثبت نام اولیه توسط اداره قبلی خدمات مالی(FSA) مبادلات، صرافیBitARG با مجوز بازنویسی، که یاهو ژاپن سهم 40 درصدی درآن را ماه مارس گذشته خریداری کرد، صورت می‌گیرد. در همین زمان توسط روزنامه‌ی آسیایی نیهون گزارش شده است که یاهو ژاپن این سهام را با هدف توسعه یک برنامه مبادلاتی جدید با استفاده از تکنولوژی BitARG گرفته بود.

وب سایت Taotao نشان می‌دهد یاهو ژاپن در واقع 40 درصد از سهام را توسط شرکت وابسته Z Corporation که به کلی متعلق به خود است در دست دارد و بقیه‌ی 60 درصد را CMD Lab Inc در دست دارد.

وب سایت همچنین برای استفاده کنندگان ثبت نام/ورود آسان را از طریق حساب های کاربری یاهو فراهم می‌کند.

منبع خبر: Coindesk