شرکت ال جی درخواست ثبت نام تجاری ” ThinQ Wallet “برای کیف پول خود را در ایالات متحده ارائه کرد.

شرکت عظیم و قدرتمند کره‌ای ال جی که در زمینه تکنولوژی‌ فعالیت می‌کند، درخواست ثبت کیف پول مجازیش با نام تجاری ThinQ Wallet را به اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده آمریکا( USPTO ) در 2 جولای ارائه کرد. این اطلاعات در وب‌سایت رسمی این اداره منتشر گردید.
مطابق با اسناد ثبت شده، نشان های تجاری عمدتا مختص تراکنش ها و سرویس های پرداخت و واریز، همراه بانک ها، ” انتشار پول های مجازی” و “نرم افزارهای پرداخت پول در گوشی های تلفن همراه” هستند. ThinQ برندی است که شرکت ال جی اولین بار در خصوص یک یخچال فریزر هوشمند در سال 2011، در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی، آن را به کار برد. این روزها چندین گوشی هوشمند این شرکت نیز تحت برند ThinQ عرضه شده‌اند.
معرفی نشان تجاری می‌تواند به این معنی باشدکه شرکت ال جی قصد دارد با شرکت سامسونگ رقابت کند. در ماه می، خبرگزاری کوین تلگراف گزارش داد که شرکت سامسونگ قصد دارد ویژگی‌های بلاکچین و ارزهای دیجیتال از جمله یک کیف پول مجازی را در گوشی های هوشمند جدید این شرکت راه‌اندازی کند.
همانطور که کوین تلگراف، پیش از این گزارش داده است شرکت LG CNS که در واقع یک شرکت تابع (فرعی) شرکت ال جی است، قصد دارد پلتفرم بلاکچین اختصاصی خود را برای شفافیت زنجیره تامین منابع مربوط به غذاهای رستورانی مدارس راه اندازی نماید.
در ماه می، شرکت HTC، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی مصرفی در تایوان، معاوضه و معامله توکن های ERC20 تحت کیف پول مجازی را برای کاربرانی که از گوشی های هوشمندExodus 1 این شرکت استفاده می کنند، ممکن ساخت. این اقدام شرکت در نتیجه همکاری و شراکت آن با شبکه معامله ای غیرمتمرکز کایبر تحت اتریوم(ETH) انجام شد.

منبع: cointelegraph