Bitmain بزرگترین شرکت تولیدکننده دستگاه‌های ماینر بیت کوین قصد دارد در ماه اکتبر سال جاری میلادی پلتفرم جدیدی را راه‌اندازی کند که صاحبان دستگاه‌های ماینر را به کسانی که فارم (محل نگهداری دستگاه ماینر) دارند در سراسر جهان به هم متصل کند.

اولین منبع تعاملات ماینرها و فارم‌داران

بر اساس خبری که این شرکت در وبلاگ خود درج کرده این پلتفرم، نقشه جهانی استخراج دیجیتال یا WDMM نام گرفته است که قرار است در اجلاس جهانی استخراج دیجیتال (WDMS) در شهر فرانکفورت آلمان که از 8 اکتبر تا 10 اکتبر برگزار میشود رسما معرفی گردد.

بر اساس این اطلاعیه WDMM اولین شبکه جهانی خواهد بود که بین صاحبان دستگاه‌های ماینر و صاحبان فارم که انرژی برق و محل مناسب نگهداری دستگاه های ماینر را در اختیار دارند، ارتباط برقرار میکند. بدین صورت که صاحبان دستگاه های ماینر با پرداخت هزینه از امکانات فارم داران بهره‌مند میگردند. در عوض کاربران شبکه به شماره اختصاصی دسترسی پیدا خواهند کرد که از طرف شرکت بیت‌مین به آنها اختصاص داده میشود که شامل همکاری در طراحی فارم، اتصال کاربران به هاست، کمک در بخش عملیاتی، پرداخت ها و … میشود.

ثبت درخواست در رویداد WDMS

به منظور ثبت درخواست در WDMM ، صاحبان فارم باید اطلاعات مربوط به امکانات فعلی فارم و ظرفیت میزبانی سایر ماینرها را تهیه کنند. در یادداشت، صاحبان فارم استخراج قادر خواهند بود در طول رویداد WDMS برای ثبت در WDMM اقدام كنند.

متیو وانگ ، مدیر فارم استخراج بیت کوین شرکت Bitmain ، اظهار داشت كه WDMM با فراهم كردن روشی كاملاً جدید برای اتصال فارم و دارندگان سخت افزار، در طولانی مدت به پایدار ساختن استخراج بیت کوین در درازمدت کمک خواهد کرد. وانگ تعهد Bitmain را به منظور تقویت پشتیبانی مستمر از معدنچیان در طول عمر سخت افزارشان و پشتیبانی از پیشرفت کلی در صنعت بیان کرد.

10 فارم استخراج برتر

علاوه بر این ، Bitmain همچنین در نظر دارد برندگان 10 فارم استخراج برتر جهان در طول WDMS را معرفی کند. براساس وب سایت پروژه ، برندگان جوایز رسمی و بلیط VIP را برای WDMS دریافت می کنند. براساس این گزارش ، رأی دهی به 10 فارم استخراج برتر هنوز باز است.

در تاریخ 9 سپتامبر، Bitmain دو دستگاه استخراج جدید به نام های، S17e و T17e را راه اندازی کرد. طبق مشخصات ، مدل S17e دارای میزان هش 64 تراهش است، در حالی که T17e نرخ هش 53 تراهش را ارائه می دهد.

منبع: Cointeleghraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید