بیت کوین در هفته ی گذشته حرکت صعودی داشت. اما در آخرین روز هفته با کاهش قیمت مواجه شد. آیا رشد بیت کوین ادامه خواهد داشت؟

تغییرات قیمت بیت کوین در هفت روز اخیر همگان را شگفت زده کرد. بلا خره پس از چند هفته انتظار روند رو به رشد بیت کوین آغاز شد. البته در تحلیل هفته گذشته این رفتار را پیشبینی کرده بودیم. در پیشبینی هفته گذشته بیان شد که اگر قیمت محدوده مقاومتی 3800 را بشکند، انتظار رشد بیت کوین تا 4150 وجود خواهد داشت. که البته همین اتفاق نیز رخ داد. از طرفی محدوده ی مقاومت 4250 نیز بیان شد. اگرچه قیمت در بسیاری از اکسچنج ها به این قیمت رسید، اما از پس مقاومت بر نیامد.

در حال حاضر قیمت در محدوده 3700 تا 3800 قرار دارد که طی ریزش ناگهانی از 4200 اتفاق افتاد. در این محدوده نیز ناحیه حمایتی 3700 تا 3600 را پیشبینی می کنیم. در واقع انتظار داریم قیمت از این محدوده پایین تر نیاید. از طرفی تحلیل فاندامنتال نیز با نزدیک شدن به موعد اعلام نتیجه بازبینی ETF بیت کوین خبر از رونق دوباره بازار دارد.

روند رو به رشد بیت کوین

با نگاه به نظرات تحلیل گران مطرح و جمع بندی نظرات به این نتیجه می رسیم که در هفته پیش رو نیز با افزایش نسبی قیمت رو به رو باشیم. البته نزدیک شدن به ناحیه ی مقاومتی 3600 نیز پیشبینی می شود. از نظر تکنیکال ریزش تا کمتر از این ناحیه احتمال کمی دارد. در عوض رشد بیت کوین تا محدوده 4100 و سپس 4200 محتمل تر است. شرط رخ دادن این اتفاق شکستن ناحیه مقاومتی 4000 دلار و پس از آن 4250 دلار است.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که تحلیل فوق تنها نظر کارشناسان تیم کریپتو آلرت بوده و با توجه به نمودار های قیمت و همچنین جمع بندی نظرات تحلیل گران گرداوری گشته است.

منبع نمودار قیمت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید