شروع رسمی فروش قویترین دستگاه ماینر بیت کوین antminer s17

قویترین دستگاه استخراج ارز دیجیتال

کمپانی BitMain ، به تازگی جزئیات فروش جدیدترین محصول استخراج خود antminer s17 را به عنوان قویترین دستگاه استخراج ارز دیجیتال در تاریخ 8 آوریل اعلام کرد. در این گزارش قدرت استخراج دستگاه انت ماینر s17 بیش از T hash 50 قید شده است. بنابراین با این قدرت می تواند تقریبا تمام رقبای را پشت سر گذاشته و لقب قویترین دستگاه ماینینگ را به خود اختصاص دهد.

بیت مین در رویای ربودن گوی سبقت در بازار

سری antminer s17 در 3 مدل مختلف عرضه خواهد شد. دو مدل از این سری امروز یا فردا روانه ی بازار خواهد شد. تاریخ فروش مدل سوم آن هنوز نا مشخص است. تمام قطعات محصول جدید از نسل دوم تراشه های ایسیک BM1397 هستند، که تا به امروز یکی از کارآمدترین دستگاه های این شرکت بوده است.

تفاوت مدلهای دستگاه antminer s17

دستگاه های antminer s17Pro در دو نسخه ارائه می شوند. یکی با قدرت هش 53 TH/s و دیگری با قدرت 50 TH/s. هر دو دستگاه استخراج در سه مد کاری مختلف عمل می کنند که به کاربر اجازه می دهد برای بهینه سازی مصرف انرژی یکی از مد های مصرف انرژی بهینه، حداکثر مصرف و یا حد متوسط را انتخاب کند. حالت حداکثری دارای مصرف 45 ژول بر هر تراهش، حالت متوسط 39.5 ژول در هر تراهش و حالت بهینه دارای مصرف 36 ژول در هر تراهش است.

به همین ترتیب نسخه های Antminer S17 نیز در دو نسخه ارائه می شوند. نکته جالب این است که نسخه های پرو، قدرت بیشتری نسبت به نسخه های استاندارد S17 ندارند. نسخه های استاندارد S17 با قدرت های 56 و 53 تراهش بر ثانیه ارائه شده اند. با این حال آنها تنها دو مد برای مصرف انرژی دارند. یکی با مصرف انرژی کم برابر 42 J/TH و حالت نرمال با مصرف 45 J/TH.

با چنین نرخ هش بالایی، دستگاه های جدیدAntminer S17 می توانند به طور جدی رقبا و تولید کنندگان دیگر را تحت فشار قرار دهند. رقبایی مثل میکروبت ماینینگ و اسیک ماینر هر دو ادعا می کنند که ماینر هایی با قدرت استخراج بالاتری ارائه می دهند. به همین دلیل بسیاری منتظر قیمت این دستگاه های جدید آنتماینر بیت کوین هستند. در حالی که قیمت ها هنوز دقیقا مشخص نشده، اما اگر قیمت این دستگاه ها پایین تر از قیمت رقبا باشد، این دستگاه های استخراج جدید می توانند واقعا بسیار محبوب شوند.

مقایسه نرخ هش و میزان سودآوری دستگاه های جدید شرکت بیت مین با دیگر دستگاه های استخراج بیت کوین
برای محاسبه میزان درآمد antminer s17Pro با توجه به نرخ لحظه ای بیت کوین اینجا کلیک کنید 

مقالاتی که مطالعه آنها پیشنهاد می شود :

بهترین راهکارهای کاهش صدای دستگاه ماینینگ


آن چه که باید برای خنک کردن ماینر ها بدانیم.


افزایش عمر مفید دستگاه های ماینینگ


مقایسه دستگاه های استخراج – ماینینگ


آموزش راه اندازی دستگاه ماینر


راهنمای خرید دستگاه ماینینگ


اندازه صدای دستگاه های ماینینگ

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید