بزودی شروع فعالیت بلاک چین TON تلگرام

بنا بر گزارش سایت crypto news

ظاهرا پیامرسان رمزگذاری شده تلگرام شبکه عمومی خود (Telegram Open Network) یا به اختصار TON را در سه ماهه ی اول نیمسال دوم 2019 راه اندازی خواهد کرد.

در یادداشت ارسالی به سرمایه گذاران، عنوان شده بود که این شبکه تا پایان سال راه اندازی خواهد شد.

تلگرام در گزارش آزمایش موفق اخیر خود عنوان کرده است:”اکنون مطمئن شدیم که ماشین مجازی TON و الگوریتم توافقی بیزانس توانایی تحقق اهداف نهایی مدنظر در وایت پیپر را  دارند.”

درخبر ماه اپریل سایت کوین تلگراف، عنوان شده بود که بلاک چین TON به منظور تست و بررسی در اختیار عده ای از توسعه دهندگان قرار گرفته.آنها در آزمایشات خود از سرعت بسیار بالای تراکنش ها در شبکه خبر دادند.

شبکه TON همچون اتریوم بستری خواهد بود برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز.

در ماه فبریه، در پیمان خرید توکن های گرام عنوان شده بود که درصورت عدم انتشار توکن ها تا 31 اکتبر 2019، این قراردادها باطل خواهند بود.

تلگرام در سال 2013 توسط نیکولای و پاول دورف تاسیس شد.و درسال گذشته در دو عرضه اولیه کوین خصوص موفق به جمع آوری 1.7 میلیارد دلار سرمایه شد.هم اکنون این سرویس از 200 میلیون کاربر پشتیبانی می کند.

ماه گذشته،تیم توسعه ی TON با شرکت آلمانی Wirecard همکاری داشته و آزمایشگاه های این مجموعه برای توسعه محصولات اقتصادی دیجیتالی با یکدیگر همکاری خواهند داشت.

 کاربران می‌توانند با داشتن کریپتوکارنسی‌هایی که امکان پرداخت از داخل تلگرام داشته باشند، هزینه‌های ارسال پول به آن طرف مرزها را دور بزنند، به لطف این اپلیکیشن رمزنگاری شده، پول را با حفظ فضای شخصی منتقل کنند، پرداخت مبالغ پایین را با کمترین کارمزد ممکن انجام دهند و غیره. تلگرام که همین الان هم کانال برقراری ارتباط بین افراد فعال در زمینه‌ی کریپتوکارنسی از سراسر جهان است، بعد از این به مکان اصلی کوین خودش و بلاک چین هم تبدیل خواهد شد.