صحبت های ارز دیجیتال: یاد بگیرید که دنیای ارزهای دیجیتال را واقعاًدرک کنید.

در روزهایی که افراد کارهای زیادی انجام می‌دهند ولی عایدی کمی دریافت می‌کنند ممکن است گهگاهی موضوع ارزهای دیجیتالی مطرح شود. با توجه به مکالمه‌ای که پیرامون  سرمایه گذاری در بیت کوین، ریپل، اتریوم وStellar Lumer انجام شده است، ممکن است اینکه با لبخند بگوییم دلار قدیمی کانادا به اندازه کافی برای شما خوب است راحت تر باشد.

اکنون قبل از بازگشت تمام وقت به محل کار،  زمان تسلط بر دنیای ارزهای دیجیتالی و یادگیری جداسازی بلاک چین از بیت کوین های شما است. و از اینجا شروع می‌کنیم:

بگذارید آکادمی بین المللی تجارت به شما کمک کند تا بفهمید که چرا ارزهای دیجیتالی چیزی بیش از ارزهای دیجیتالی هستند و آنها جزئی از طبقات دارایی‌ها هستند. شما تمام چیزهایی که باید بدانید را یاد خواهید گرفت پس بنابراین می توانید  زیربنای فناوری بلاک چین را درک کرده و شروع به سرمایه گذاری ارز های دیجیتال به روشی صحیح نمایید. نیازی نیست که تمامی بیت‌کوین خود را در تراکنشی بی نظیر به کار ببرید. شما می‌توانید به درس های آنلاین دسترسی پیدا کنید و از نرم افزار شبیه سازیِ تجارت ارزهای دیجیتالی استفاده کنید که همه جزئیات را به شما نشان خواهد داد.

دسترسی مادام العمر به OneMonthBitcoin ابزارهای مورد نیاز شما برای فکر کردن و صحبت های هوشمندانه  در مورد فناوری بیت کوین را در اختیار شما قرار می دهد. شما مهارت های لازم برای خرید، تجارت و ذخیره ارزهای دیجیتالی را فرا می گیرید. همچنین با بیست عدد از سخنرانی‌ها و دو ساعت یادگیری مطالب دیگر می‌توانید برای بازگشت به محل کار خود به خوبی آماده شوید و به سوالات همکاران خود مبنی بر اینکه آیا باید بیت کوین را بخرند یا خیر پاسخ دهید.

با راهنمایی متخصص جورج لوی مدیر ارشد یادگیری اداره و مربی رسمی در زمینه بلاک چین و بیت کوین و ارزهای دیجیتال با سازمان فناوری بلاک چین کار کنید. با گذراندن اصول اولیه، تصورات غلط درباره بلاک چین و بیت کوین را به چالش بکشید. یاد بگیرید به موضوعات پیچیده تری مانند قراردادهای هوشمند و توکن های دیجیتال تسلط پیدا کنید.

BitsOnline:

در این وبسایت مطالب رایگان زیادی برای خواندن و لذت بردن وجود دارد که به تمامی ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده است. در این وب سایت از اخبار، ایده ها و نظرات گرفته تا فیلم های آموزشی و پادکست ها و پادکست ها و راهنمای ماینینگ ارزهای دیجیتالی وجود دارد. به عنوان مثال ویروس همه گیر کوید ۱۹ چه تاثیری بر قیمت بیت‌کوین داشته است؟

راهنمای کامل اتریوم

خرید و تجارت اتریوم، یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال با تقریباً ۵۰ میلیارد دلار سرمایه در بازار را یاد بگیرید. آیا بیت کوین بعدی است یا به نظر می‌رسد که حتی از این هم بهتر شود؟ با مجموعه‌ای شامل ۹ مقاله و نیم ساعت مطالب  اضافی دیگر شما قادر خواهید بود که درباره آینده اتریوم، نحوه ساخت کیف پول اتریوم خود و چگونگی کسب اتریوم از سایت هایی مانند FaucetHub اطلاعاتی به دست آورید.

انجمن بلاک چین کانادا:

انجمن بلاک چین کانادا با اتخاذ تصمیماتی باعث ترویج پذیرش فناوری بلاک چین توسط صنایع و دولت‌ها در سراسر کانادا می شود. این انجمن،فناوری بلاک چین را راهی برای ایجاد نوآوری در بخش‌های مختلف اقتصادی می‌داند، شاید نظر شما هم اینگونه باشد. اعضا می توانند از ملاقات های مرتب، برنامه‌های آموزشی و حل چالش‌های نوآوری لذت ببرند اما منابع در دسترس رایگان زیادی نیز موجود است.

بسته های نرم افزاری بیت کوین و ارزهای دیجیتالی:

این بسته نرم افزاری کارهای بیشتری نسبت به معرفی اصول اولیه بیت کوین انجام می دهد. همچنین به شما آموزش می دهد که چگونه بیت کوین را به عنوان سیستم پرداخت کسب و کار خود بپذیرید. با آمدن و رفتن ارزهای دیجیتالی ( ارزهای دیجیتالی می توانند کاهش در ارزش‌های خود داشته باشند و یا حتی کامل از بین بروند.) شما می توانید یاد بگیرید که چگونهicoها که پیشنهادات اولیه سکه‌ها هستند را تجزیه و تحلیل کرده و سرمایه گذاری آگاهانه‌ای انجام دهید.

CryptoCompare:

وب سایتCeryptoCompare شامل دسترسی رایگان به قیمت به روز ارز های دیجیتالی و محبوب ترین ارز های دیجیتالی می‌باشد. آیا Chain link در حال صعود است؟ آیا XRP ثابت است؟ آیا Lightcoin در حال سقوط است؟

منبع خبر:

https://cryptopro.news/K3vorUClGTOFWK2keXk3I0