صفحه اصلی / اخبار / احتمال صعود یا ریزش بیت کوین

احتمال صعود یا ریزش بیت کوین

در این مقاله طبق روال دوشنبه هر هفته، با تحلیل قیمت بیت کوین در هفته گذشته در خدمت کاربران کریپتو آلرت هستیم. در ادامه احتمال صعود و ریزش بیت کوین را بررسی می کنیم.

هر چند که ریزش بیت کوین در هفته ی قبل برخلاف روند رو به رشد اخیرش بود، با این وجود هنوز میتوان به روند صعودی امید داشت. قیمت این ارز که در هفته های اخیر تا بیش از ۴۲۰۰ دلار صعود کرده بود، به یکباره به کانال ۳۸۰۰ سرازیر شد. در هفته گذشته شاهد نوسانات کوچک در این بازه بودیم تا این که در آخر این هفته یعنی دیروز با ۳۷۰۰ هفته را به پایان رساند.

پیشبینی می شود که روند نزولی کمی دیگر و تا محدوده ی ۳۶۰۰ ادامه داشته باشد ولی احتمال ریزش بیت کوین تا زیر ۳۶۰۰ کمتر است. چرا که چند ناحیه ی حمایت در محدوده ی ۳۵۰۰ تا ۳۶۰۰ وجود دارد. با این حال چنانچه این مقاومت نیز از پس ریزش بر نیاید، به نظر نمی رسد قیمت به کمتر از ۳۴۵۰ سقوط کند. از طرفی احتمال افزایش قیمت با وارد شدن به ناحیه ی مقاومت بیشتر است.

طبق تحلیل های کارشناسان، بیت کوین از دو هفته پیش وارد کانال صعودی شده و هنوز این کانال معتبر است. نوسان قیمت در این کانال از ۳۶۰۰ دلار تا ۴۱۰۰ دلار محتمل است. توجه به این نکته نیز ضروری است که تحلیل تکنیکال در کنار تحلیل فاندامنتال معتبر است. از آنجا که اخبار و سیاست ها تاثیر بسزایی در روند رشد یا ریزش دارند، همواره باید اخبار را رصد کنیم. خوشبختانه اخبار مثبتی در آینده در راه است که با نزدیک شدن به ماه آوریل و سپس مه، تاثیرات آن را شاهد خواهیم بود.

این مقاله بر اساس نظرات کارشناسان فعال در کریپتو و تحلیل گران ارز های دیجیتال، توسط تیم کریپتو آلرت گرداوری شده است.

منبع

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1245

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره فاضل پور

این مطالب را نیز ببینید!

سردرگمی ایالات متحده در بحث رگولاتوری کریپتوکارنسی

ایالات متحده به عنوان پرچمدار مدرنیته و تکنولوژی، انعطاف پذیری بالایی را در خصوص تکنولوژی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.