در این مقاله طبق روال دوشنبه هر هفته، با تحلیل قیمت بیت کوین در هفته گذشته در خدمت کاربران کریپتو آلرت هستیم. در ادامه احتمال صعود و ریزش بیت کوین را بررسی می کنیم.

هر چند که ریزش بیت کوین در هفته ی قبل برخلاف روند رو به رشد اخیرش بود، با این وجود هنوز میتوان به روند صعودی امید داشت. قیمت این ارز که در هفته های اخیر تا بیش از 4200 دلار صعود کرده بود، به یکباره به کانال 3800 سرازیر شد. در هفته گذشته شاهد نوسانات کوچک در این بازه بودیم تا این که در آخر این هفته یعنی دیروز با 3700 هفته را به پایان رساند.

پیشبینی می شود که روند نزولی کمی دیگر و تا محدوده ی 3600 ادامه داشته باشد ولی احتمال ریزش بیت کوین تا زیر 3600 کمتر است. چرا که چند ناحیه ی حمایت در محدوده ی 3500 تا 3600 وجود دارد. با این حال چنانچه این مقاومت نیز از پس ریزش بر نیاید، به نظر نمی رسد قیمت به کمتر از 3450 سقوط کند. از طرفی احتمال افزایش قیمت با وارد شدن به ناحیه ی مقاومت بیشتر است.

طبق تحلیل های کارشناسان، بیت کوین از دو هفته پیش وارد کانال صعودی شده و هنوز این کانال معتبر است. نوسان قیمت در این کانال از 3600 دلار تا 4100 دلار محتمل است. توجه به این نکته نیز ضروری است که تحلیل تکنیکال در کنار تحلیل فاندامنتال معتبر است. از آنجا که اخبار و سیاست ها تاثیر بسزایی در روند رشد یا ریزش دارند، همواره باید اخبار را رصد کنیم. خوشبختانه اخبار مثبتی در آینده در راه است که با نزدیک شدن به ماه آوریل و سپس مه، تاثیرات آن را شاهد خواهیم بود.

این مقاله بر اساس نظرات کارشناسان فعال در کریپتو و تحلیل گران ارز های دیجیتال، توسط تیم کریپتو آلرت گرداوری شده است.

منبع

یک دیدگاه

  1. […] در تحلیل هفته گذشت&#1607… نوسان در محدوده ی ۳۶۰۰ تا ۴۱۰۰ دلار پیشبینی شده بود. روند قیمت بیت کوین نیز طبق انتظار پیش رفت. پس از ریزش در اول هفته قبل و رسیدن به ناحیه حمایت ۳۷۰۰ دلار قیمت در این ناحیه ماند و افتان و خیزان وارد محدوده ۳۸۰۰ و ۳۹۰۰ دلار شد. اکنون احتمال افزایش قیمت بیت کوین را بررسی می کنیم. […]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید