خرید و تحویل فوری دستگاه انت ماینر s11 بصورت آکبند با مناسبترین قیمت و ارسال به سراسر ایران

دستگاه انت ماینر s11 با قدرت 20.5 Th قادر است (با ارزش فعلی بیت کوین) روزی 3.5 دلار استخراج و درآمد داشته باشد.

در حال حاضر دستگاه انت ماینر s11  موجود می باشد و امکان تحویل فوری برای مشتریان محترم وجود دارد

مشخصات دستگاه انت ماینر Bitmain Antminer S11

دستگاه ماینینگ انت ماینر S11 یک نوع دستگاه استخراج بیت کوین می باشد که بر روی سیستم تحت ASIC کار می کند. دستگاه انت ماینر اس 11 ، استخراج بیت کوین را با الگوریتم پردازش SHA-256 استخراج می کند.

هر دستگاه انت ماینر  S11 از ۲۵۲ چیپ بهره میبرد تا هش ریت بالاتری نسبت به رقبا در استخراج بیت کوین داشته باشد. دستگاه انت ماینر Antminer S11 از حداکثر هش ریت ۲۰٫۵Th/s بهره برده و میزان برق مصرفی آن با توان 1600 وات می باشد و می تواند با ولتاژ ورودی ۱۲ ولت نیز کار کند.  ضمن اینکه هزینه برق دستگاه انت ماینر  S11 با توجه به نوع برق مصرفی به صورت زیر می باشد.

هزینه برق خانگی : 250 هزار تومان
هزینه برق صنعتی 3 فاز : 90 هزار تومان
هزینه برق کشاورزی : 50 هزار تومان
درآمد ماهیانه به طور میانگین : 100 دلار

بیت مین انت ماینر S11 مجهز به دو عدد فن خنک کننده می باشد که سریعا باعث خنک شدن دستگاه می شود و همچنین میزان رطوبت مطلوبی که برای آن در نظر گرفته شده بین ۵ تا 65 درصد می باشد. دستگاه انت ماینر S11 قادر است که صدا را با حساسیت ۷۶ دسی بل تولید نماید که در ویدئوی توسط همکاران مان در دفتر شرکت کریپو الرت ضبط شده است  میزان صدای تولیدی دستگاه کاملا مشخص است ، این دستگاه با ابعاد ۲۷۹*۱۷۵*۲۳۸ میلیمتر و وزنی معادل ۷٫۶ کیلوگرم تولید شده است.

دستگاه انت ماینر S11 را می توان از طریق کابل اترنت به شبکه متصل کردکه این کار باعث امنیت بیشتر نیز می شود زیرا شبکه های کابلی از امنیت بیشتری نسبت به شبکه های وایرلس برخوردار هستند. شرکت بیت مین رابط کاربری را نیز فراموش نکرده و رابط کاربری این دستگاه ماینر را با توجه به نیازهای کاربران با دقت تمام به گونه ای طراحی کرده است تا کار با آن بسیار آسان باشد.

توجه داشته باشید که این محصول به همراه منبع تغذیه (پاور Bitmain) می باشد و سیم برق را شامل نمی شود، لطفا برای استفاده یک کابل برق با حداقل 16A از بازار محلی خود تهیه کنید.

در ویدئوی زیر نحوه عملکرد دستگاه استخراج انت ماینر s11 را که در شرکت کریپتو آلرت فعال می باشد را مشاهده کنید.

[jwp-video n="1,2,2"]

 

مقالاتی که مطالعه آنها پیشنهاد می شود :

بهترین راهکارهای کاهش صدای دستگاه ماینینگ


آن چه که باید برای خنک کردن ماینر ها بدانیم.


افزایش عمر مفید دستگاه های ماینینگ


مقایسه دستگاه های استخراج – ماینینگ


آموزش راه اندازی دستگاه ماینر


راهنمای خرید دستگاه ماینینگ


اندازه صدای دستگاه های ماینینگ