مدیرعامل شرکت لجر : روزی که بایننس هک شد، فروش ما دو برابر شد!

هک اخیر بایننس تأثیرات عجیب و غیر منتظره ای بر کل کامیونتی ارزهای دیجیتال داشت.

این هک نه تنها یک تغییر قیمت مختصر به وجود آورد بلکه توجه جدی ای در میان استفاده کنندگان از ارزهای دیجیتال برای افزایش ایمنی خود تا حد ممکن به وجود آمد.

Pascal Gautheir، مدیرعامل لجر در کنفرانسی توضیح می‌دهد که بعد از این خبرهای تأسف بار و بد، فروش کیف پول های سخت افزار شرکت دو برابر شد:

“بینانس هک شد و روزی که این اتفاق افتاد، فروش ما دو برابر گردید.”

این اطلاعات توسط جانشین Eric Larcheveques در کنفرانسی که درباره‌ی مبادلات اتمی در بلاک چین در سال 2019 در نیویورک برگزار شد، به اشتراک گذاشته شده است.

Ledger: کمک به ایجاد محیطی با امنیت بیشتر

لجر شرکتی فرانسوی است که مسئولیت تولید کیف پول های سخت افزاری را بر عهده دارد. از زمان آغاز به کار، سهم بازار برجسته و قابل توجهی را به دست آورده و تبدیل به رقیب اصلی Trezor شده است. (اولین شرکت توسعه دهنده ی این دستگاه هاست)

حرف های Gauthier چند روز بعد از خبر معرفی سری Nano X  لجر، یک کیف پول سخت افزاری بلوتوث، که به عنوان تحولی در مدل Nano S در نظر گرفته شده، منتشر می‌شوند.

مدیرعامل لجر توضیح می‌دهد در حالیکه ارزهای دیجیتالی ثابت کرده اند که موفق هستند، اما هنوز از ضعف های خاصی برخوردارند که پذیرش جهانی آنها را به تعویق می‌اندازد. امنیت یکی از آنهاست:

“ما در لجر معتقدیم که امنیت کافی برای حفاظت از ارزهای دیجیتالی وجود ندارد. ما فکر می کنیم این تکنولوژی عالی است اما احتمالا یک نقطه‌ی ضعف آن امنیت کلیدهای خصوصی است.”

امنیت مسئله‌ی مهمی است برای هر کسی که می‌خواهد روی پذیرش عمومی و جهانی شرط بندی کند.

لازم به ذکر است که به لطف رشد و پیشرفت محیط، بیشتر شرکت ها تمایل به همکاری و مطابقت  با این نوع تکنولوژی را دارند. چندین هفته پیش، لجر سرمایه گذاری 2.9 میلیون دلاری از سامسونگ را دریافت کرد.

گوشی هوشمند برتر سامسونگ کیف پول ارز دیجیتالی داخلی دارد. به نظر می‌رسد که شرکت کره ای نه تنها روی کارکرد و قابلیت بلکه روی امنیت این مشخصه های جدید نیز تمرکز کرده است.

اگرچه CZ، مدیرعامل بینانس تأکید کرد که هک، تنها روی بخش کوچکی از سرمایه های ذخیره شده توسط صرافی بدون ریسک و مخاطره ی واقعی برای سرمایه های استفاده کنندگان تأثیر گذاشته اما Gauithier اظهار نظر کرد که این نوع مشکلات و دردسر ها، مثال واضحی از مخاطرات مرتبط با تکنولوژی جدید است.

“ما معتقدیم که امنیت باید به وجود بیاید و ما از ایجاد این لایه امنیتی برای صنعت بسیار هیجان زده هستیم.”

منبع خبر: ethereumworldnews