شرکت جی‌پی‌مورگان ویژگی‌های جدیدی را به شبکه قدرتمند بلاک‌چین برای بانک‌های جهانی اضافه نمود.

مجله فایننشیال تایم در ۲۱ آوریل گزارش داد، شرکت جی‌پی‌مورگان چیس JPMorgan Chase (JPM) به منظور کاهش تعداد برگشت پرداختی‌های بین‌المللی‌ ای که بوسیله خطاها رخ می‌دهد، استفاده خود از تکنولوژی بلاک‌چین را افزایش خواهد داد.

غول مالی ایالات متحده ویژگی‌های جدیدی را به شبکه اطلاعات داخل بانکی خود (INN) که امروز بوسیله بیش از ۲۲۰ بانک در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، اضافه می‌نماید. این تکنولوژی در ابتدا به منظور کمک به موسسات برای به اشتراک گذاری اطلاعات پرداختی به منظور کاهش کمترین زمان خطا در پروسه زمانی طراحی شده بود.
جان هانتر، مدیر بخش انتقال بین‌المللی‌ پول شرکت JPM بیان داشت، ویژگی جدیدی را بنا نموده است که به سرعت می‌تواند تایید کند که آیا پرداخت به یک حساب بانکی معتبر منجر می‌شود. در حال حاضر، انتقال پول می‌تواند روز بعد از ارسال به دلیل اشتباه در تایپ کدها، شماره حساب‌ها و آدرس‌ها بازگشت داده شود. او به فایننشال تایم گفت:
بانک‌ها مستقیماً از لحاظ نرخ پردازش در بازه زمانی بین دهه ۸۰ تا اواسط دهه ۹۰ میلادی هستند. این شکاف (۵ تا ۲۰ درصد از پرداخت‌ها) که می‌بایست در اجرا، یعنی همان نقطه‌ای که سعی داریم تا برخی از مشکلات را در آن التیام ببخشیم، مورد ارزیابی قرار گیرد.
این ویژگی جدید تا پاییز احیا خواهد شد، و در حالی که استفاده از INN اکنون آزاد می‌باشد، این گزارش نشان می‌دهد شرکت های جدید ممکن است در طول زمان معرفی شوند.
در همین حین، JMP نیز سعی می‌کند تا شرکت‌های مالی را بوسیله امکان توسعه اپلیکیشن‌های شان در یک فضای خاص ساخته شده ، یعنی جاییکه آنها می‌توانند به امکانات مدلینگ داده‌ها، انتقال فایل‌ها و ارسال پیامک‌های امن دسترسی داشته باشند، را به شبکه خود ترغیب نماید. هانتر به این مجله گفت که این مطلب می‌تواند بسیاری از موانع را برای استارتاپ‌ها حذف نماید، بعلاوه: «توسعه‌دهندگان دیگر تنها به همراهی نبوغ و درک خود نیاز خواهند داشت.»
شرکت JMP در ابتدا INN (شبکه اطلاعاتی داخل بانکی) را به عنوان یک برنامه پایلوت در سال ۲۰۱۷ آغاز نمود. طبق گزارش کوینتلگراف در ژانویه، کارشناسان موسسات مالی بر این باور هستند که این تکنولوژی مزایای بسیاری را برای بانک‌ها و سیستم‌های مالی به ارمغان خواهد داشت.
در ماه فوریه، غول بانکی اعلام کرد که کریپتوکارنسی خود را آغاز نموده است، تنفیض «جی‌ام‌پی کوین»، برای افزایش تاثیر توافق در ماه بعد، آقای جیم دیمون، مدیر عامل مجموعه پیشنهاد کرد که این کوین می‌تواند برای استفاده مصرف‌کننده، تکمیل گردد.
برخی مجریان کریپتوکارنسی جی‌پی‌ام کوین را رد کرده‌اند، براد گارلینگوس مدیر عامل شرکت ریپل ادعا «نکات فراموش شده» در مجموع کریپتو را دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید