شرکت بزرگ بیتفاری در یک اقدام جالب برای ارتقا شبکه بلاکچین و لایتنینگ همکاری کرد. این شرکت با همکاری HadePay برای تسهیل تراکنش ها یک استارتاپ را کلید زد.

نام بیتفاری Bitfury یکی از نام های آشنا در حوزه ی ماییننگ است. این شرکت بزرگ سازنده ی سخت افزار های ماینینگ، نه تنها دارنده ی یک از بزرگترین فارم های دنیاست، بلکه یکی از بزرگترین استخر های دنیا نیز اختصاصا به این شرکت تعلق دارد. البته که عضویت در این شرکت برای عموم مقدور نیست و اختصاصی بیفاری است.

این شرکت حال سعی دارد سهمی در پیشرفت شبکه بلاکچین داشته باشد. به همین خاطر اخیرا در یک استارتاپ مربوط به شبکه لایتنینگ واقع در آمریکا همکاری کرده است. در این استارتاپ که هید پی HadePay نام دارد، بیتفاری برای معامله گران، امکان استفاده از تراکنش ها با استفاده از شبکه لایتنینگ را فراهم کرده است.

HadePay از API زیرساخت لایتنینگ بیفاری برای سهولت در تراکنش های لایتنینگ بیتکوین استفاده کرده که بسیار سریع تر و کم هزینه تر از تراکنش های معمول است.

در این استارتاپ که با همکاری زیرساخت لایتنینگ بیتفاری انجام شده، گروهی تخصصی متشکل از مهندسان شبکه برای ارتقا شبکه ی لایتنینگ، متمرکز شده اند.

HadePay به عنوان یک دروازه ی پرداخت، کاربران را قادر می سازد که ارز های دیجیتال و فیات و نیز پرداخت های مختلف از قبیل PayPal و Square را پرداخت کنند.

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید