اگر تازه با بلاک چین و ارزهای دیجیتال آشنا شده اید و بدنبال افزایش آگاهی‌تان در مورد آنها هستید، در این مطلب با چند منبع معتبر آموزشی مرتبط با کریپتوکارنسی آشنا می‌شوید.

 همگام با پیشرفت های بیت کوین، بلاکچین و اکوسیستم همیشه در حال تحول Cryptocurrency احساس میشود که برای اشخاص با تجربه یک کار تمام وقت است. برای تازه کارها، حتی درک اینکه از کجا شروع کنیم مشکل است. زمانی که دانش کریپتو با گذشت زمان بدست می آید، یک سری منابعی وجود دارند که میتونند یک جهشی در یادگیری بیت کوین ایجاد کنند، و حتی برخی توکن ها رو به عنوان پاداش این یاد گیری در نظر میگیرند. در اینجا 5 تا از بهترین منابع خودخوان برای هرسطحی آمده است.

Tokentuber

Tokentuber یک پلتفرم ویدئویی هست که تلاش آن متمرکز بر روی یادگیری بهتر مخاطبان در مورد تمامی جنبه های کریپتوست. اون یک مجموعه ای را با تعدادی از صرافی ها یا اکسچنج های درحال رشد تشکیل داده که یک آزمونی را گرد آوری میکنند که به کاربران پاداش پرداخت میکند تا دانش خود را در مورد دارایی های دیجیتال به نمایش بگذارند و همانگونه که انتظار می رود به آن ها توکن ها و گواهی های موفقیت داده میشود.

در طی شروع با 10 سوال آزمون، به شما 1000 TUBER توکن داده میشود، اما یک نکته ای دارد که به ازای هر پاسخ غلط توکن ها کم میشود. شرکت کنندگانی که میتونند امتحان رو قبول بشن به عنوان دارنده معتبر کریپتو شناخته میشوند، مادامی که آن هایی که رد میشوند، Tokentuber به آن ها پیشنهاد میکند تا در وبسایت آن بیشتر بیاموزند. یک نگاه سریع به تست این رو تایید میکند که سوالات طراحی نشدند که تازه کارها به اون ها پاسخ بدهند، بنابراین اگر Tokentuber بتونه کمبود دانش رو با محتوای آموزشی مناسب تطبیق بدهد، تمامی محتویات میتوانند به طور موثری توانایی های مشتاقان به یادگیری رو افزایش بدهند. برای کسانی که وعده ی 1000 TUBER را جذاب می دانند، شرکت در امتحان برای آنها امکان برنده شدن 10000$ را همچنین فراهم میکند.

Tokentuber میزبان تولیدکنندگان محتوا در یوتوب هم هست، که عنوان هایی مانند معرفی بیتکوین یا چگونه بلاکچین کار میکند؟ را توضیح میدهند. هدف Tokentuber این است که موانع ورود به دنیای

کریپتو را کاهش دهد به گونه ای که بلاکچین و کریپتوکارنسی برای عموم موضوعی عادی و آسان تلقی بشود.

Cointelligence Academy

علاوه بر فراهم آوردن یک بازار داده ای یکتا برای صرافی های کریپتوکارنسی و دارایی های دیجیتال، Cointelligence همچنین درمورد تمامی موضوعات مربوط به کریپتو به طور رایگان ،هفتگی سمینار برگذار میکند. جلسات به صورت زنده هر پنج شنبه ساعت 4 بعد از ظهر ساعت جهانی پخش میشوند، ضمن اینکه برنامه زمان بندی جزییات مورد بحث از قبل اطلاع داده میشوند. بی طرف بودن بلاکچین و اینکه نفع عده ای خاص را در نظر نمیگیرد و همچنین آکادمیCointelligence ارزش وقت شما رادارد.

Earn.com

Earn.cm که توسط Coinbase در آپریل 2018 خریداری شد، تمرکز خود را بر روی کریپتو افزایش داده است، با بسیاری از فعالیت های کنونی انگیزه بخش آن که مربوط به پروژه های بلاکچین و پاداش هایی است که با بیت کوین پرداخت میشود. اگرچه برای داشتن این شانس که مقداری بیش از یک دلار

ارز دیجیتال در این زمان بدست بیاورید، بخش Earn در Coinbase یک طیفی از کلاس های مشخص آموزش محور کریپتوکارنسی را به همراه پرداخت با کریپتوکارنسی فراهم کرده است.

به عنوان مثال، یک کلاس در مورد DAI وجود دارد که به اندازه ی 20 دلار کوین ثابت برای کامل کردن تمامی درس ها به شما میدهد، مادامی که یک کلاس در مورد EOS وجود دارد که به شما به اندازه ی 50$ توکن EOS پاداش میدهد. در اکثر مواقع این پاداش ها در طول تکمیل دروس پرداخت میشوند به عنوان مثال درس 1 : DAI چیست؟ با تکمیل این درس 2 دلار پاداش میدهد. درس 2: DAI برای چه هدفی استفاده میشود؟ (2$) ، بنابراین برای بدست آوردن کل پاداش باید تمامی دروس را بیاموزید و این برای کسانی که به دنبال سود سریع در کریپتو هستند، به جای در نظرگرفتن پاداش به عنوان یک مزیت یادگیری ،خبر ناخوشایندیست. اما این سایت در حال حاظر بیش از 130$ پاداش را در طی کلاس ها و ارزهای مختلف پرداخت میکند و هم اکنون آن را تبدیل به یکی از فرصت های یادگیری سودآور در حوضه کریپتو میکند.

Binance Academy

Binance Academy بخش آموزشی بینانس هست.- که بزرگترین صرافی دارای حجم ترید کریپتوکارنسی می باشد.- برخلاف Binance Academy ،TokenTuber این محتوا رو به شکل گیم برای تشویق و انگیزه بخشیدن به شرکت در آن در نمی آورد. بلکه به جای آن یک منبع رایگان را فراهم آورده است که محتویات آن در 5 بخش دسته بندی شده اند: بلاکچین، امنیت، اقتصاد، آموزش ها و ویدئوها ،که به صورت تحقیقات اصلی و مفهومی انجام شده و با ارائه ی روشنی از آنها به یادگیری کمک میکند. یکی از مزیت های خوب Binance Academy این است که زمان لازم برای خواندن مقاله تخمین زده میشود و همینطور فایل صوتی متن آن موجود است. همچنین متن صوتی به صورت واضح به طور کامپیوتری ساخته شده است، اما تکنولوژی آن به اندازه کافی پیشرفته است که صدای مصنوعی آن آزار دهنده نیست.

Captain Bitcoin

همانند Captain Bitcoin ،Token Tuber هم میزبان محتویات ویدویی است و پاداش هایی را برای تکمیل فعالیت های طراحی شده در نظر میگیرد. در مورد Captain Bitcoin، پاداش های آنها با رقابت دربخش معرفی به دیگران یا همان referral فعال میشود، که به وجهه ی این سایت در مورد هدف 100هزار کاربر قبل از راه اندازی آن بهبود می بخشد. در حال حاظر Captain Bitcoin به میزان 15000دلار به شکل BTC برای کاربرانی که به اجتماع آن کمک میکنند فراهم میکند همچنین 1000 عدد Captain Bitcoin برای هر ریفرال به آن ها میدهد.

در آینده, این سایت قصد دارد تا روزانه به ارزش 1000دلار درقالب بیتکوین، با داشتن کاربرانی که حداقل دو ویدئو در روز تماشا کنند، توزیع کند. هم اکنون، این سایت در فاز پیش از راه اندازی یا -pre launch آن قرار دارد، بنابراین در حال حاظر ممکن نیست که خواستار پاداش آن بشوید، چون محتویات لازم ویدئویی هنوز وجود ندارند. همانگونه که از آن بر می آید، Captain Bitcoin یک مفهوم جذاب است که می تواند انگیزه ی بیشتری به فعالیت در زمینه ی محتوا ببخشد مادامی که یادگیری را هم افزایش میدهد.

Lifelong Learning

اینکه آیا شما یک تازه آموز در بحث بیت کوین باشید یا صرفا به حوضه ی کریپتوکارنسی مشتاق هستید و به دنبال این هستید تا دانش خود را کامل کنید، برای شما اطلاعات بسیار مفیدی وجود دارند تا از آن ها یادگیری کنید.

مادامی که در کنار فهم این منابع، پاداش های طولانی مدت(زمان بر) برای آموزش به شما وجود دارد پاداش های کوتاه مدت(سریع) اندک نیز وجود دارند. از یاد گیری لذت ببرید!

منبع: NewsBitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید