آژانس رتبه بندی Weiss Ratings معتقد است که قیمت بیت کوین تا 8،373 دلار افزایش خواهد یافت و درهایی به سوی فرصت خرید باز خواهد شد.

موسسه Weiss Ratings میگوید؛ در قیمت پایین خرید کنید!

روز پنج شنبه آژانس رتبه بندی وایس در توییتی اعلام کرد که بر اساس تحلیل رییس بخش کریپتوکارنسی این آزانس، پس از اصلاح قیمت بیت کوین بهترین فرصت خرید برای سرمایه گذاران از سال ۲۰۱۵ به بعد شکل خواهد گرفت!

این آژانس رتبه بندی، ارزیابی خود را مطابق نظر رئیس بخش کریپتوکارنسی خود، جان ویلاورد اعلام کرده است.

این تحلیلگر توضیح داد که نوسان اخیر بیت کوین در سال 2019 با قیمت 8،373 دلار، بازار را برای اصلاح قریب الوقوعی که از سال 2015 بزرگترین فرصت خرید را نشان می دهد، آماده کرده است.

با توجه به گفته های ویلاورد، نوسان قیمت مشابه در سال 2012 و 2015 اتفاق افتاد و تحلیلگر کریپتوکارنسی توضیح داد که:

به عنوان مثال، در ژانویه 2012، بیت کوین در طی چند ماه از پایین ترین قیمت 2 دلار، به 7 دلار افزایش یافت، سپس بیت کوین متحمل یک اصلاح قیمتی شدید 45٪ شد که قیمت آن به 4 دلار رسید. اما این یک سکوی پرتاب برای بیت کوین بود تا برای اولین بار در تاریخ خود به مرز چهار رقمی رسید و تا دسامبر 2013 به حدود 1200 دلار رسید.
ویلارد سپس به یک رویداد مشابه در سال 2015 اشاره کرد که بیت کوین 500 دلاری در ماه نوامبر به دنبال 40٪ اصلاح قیمت به 300 دلار در هفته بعد رسید.

طبیعی است که سرمایه گذاران نگران این خواهند بود که آیا تاریخ تکرار خواهد شد و عبارت «عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست» به ذهن می رسد.
ویلارد این نگرانی به جا را با اشاره به این که بنگاه های اقتصادی معتبر، با اساس بیت کوین در سال گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است و این واقعیت که استفاده از بیت کوین در تمام اوقات بالا می باشد، با حجم تراکنش های روزانه که از اواخر سال 2017 مشاهده نشده دلگرم کننده است عنوان می کند.

به گفته وی، حجم تراکنش های 24 ساعته بیت کوین به تازگی به 450 هزار در سال 2019 رسیده و بالاترین قیمت تمام شده در تمام تاریخ، در 13 دسامبر 2017 تنها چند روز پیش از آن به قیمت 20 هزار دلار رسید.

وایس همچنین اشاره کرد که در آگوست 2017 هزینه های شبکه بیت کوین با وجود افزایش در حجم تراکنش، در پایین ترین سطح خود ماندند. ویلاورد توضیح داد که بین استفاده و هزینه ها رابطه منفی وجود دارد و این ثابت می کند که امکاناتی مانند SegWit و شبکه برق در ایجاد این امکان بسیار مهم است.

به طور کلی ویلاورد سرمایه گذاران را تشویق کرد تا بر روی مثبت ها تمرکز کنند و تصریح کردند که: تجمع بزرگ اخیر، آغاز بازار بورس را مسجل کرد، اصول و مبانی بیت کوین نقطه حمایت از افزایش قیمت را بهبود بخشید و سرمایه گذاران را برای توجه شدید به اصلاحات قریب الوقوع که می تواند یک فرصت خرید فوق العاده ایجاد کند هوشیار می کند.

آیا شما با رتبه بندی وایس موافقید که افت قیمت بعدی بیت کوین را بخرید؟ نظرات ارزشمندتان را در زیر به اشتراک بگذارید.

منبع: Bitcoinist