گروه تحقیق و توسعه صرافی Binance ارز Libra یا همان پروژه ارز دیجیتال جدید فیس بوک را به بحث و بررسی گذاشتند.

بخش تحقیق و توسعه اکسچنج بایننس به تحلیل و بررسی Libra اولین ارز رمز نگاری شده فیس بوک پرداخت. بررسی انجام شده از جنبه های تحلیلی و تکنیکی همراه با تاثیرات احتمالی این ورودی جدید به بازار تجاری صورت گرفت.
در گزارش پژوهشی Binance با عنوان” اولین نگاه: Libra” مشخصات، کاربردها و اثرات Libra به عنوان ارز رمزنگاری شده پایدار فیس بوک و حمایت شده توسط سبدی از داراییهای مالی، در سطح جهانی مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفت. این گزارش با جزئیات کامل چگونگی هدف گذاری فیس بوک در استفاده از ارز رمزنگاری شده را در اکوسیستم خود بیان می کند، اکوسیستمی که نزدیک به 2.4 بیلیون نفر از مردم جهان از آن استفاده می کنند و همچنین این اکوسیستم تاثیر قابل توجهی بر روی محیط کلی بلاکچین دارد.
مطابق با پژوهش انجام شده توسط Binance: “در میان مدت، فیس بوک می تواند وسعت کاری خود را به عنوان ارائه دهنده ابزارها و کاربردهای خاص در زمینه برنامه های کاربردی مربوط به ارزهای دیجیتال، سایت ها و تجارت الکترونیک گسترش دهد. Libra می تواند حجم و ظرفیت مضاعفی را در خصوص ارزهای رمز نگاری شده فراهم کند. چرا که از یک طرف سازمان ها و نهادهای رسمی و از طرف دیگر کاربران عادی نیز می توانند از این ارز برای معامله و داده و ستد استفاده کنند.”
در 18 ژوئن، فیس بوک جزئیاتی را درخصوص Libra، ارز رمزنگاری شده پایدار فیس بوک و حمایت شده توسط سبدی از داراییهای مالی، منتشر کرد؛ و اشاره کرد که این ارز سیستم بلاکچین مختص به خود را دارد. ورای این موضوع که فیس بوک به 12 تا 18 ماه زمان نیاز دارد تا Libra را با خدمات ارائه دهنده آن یکپارچه کند، پژوهشگران Binance پیشبینی کرده اند که این ارز تاثیر قابل توجه خود را بر روی بازارهای تجاری محلی و جهانی و در زمینه های دارایی های مرتبط با ارزهای رمز نگاری شده، امور مالی و آینده اقتصاد در میان مدت یا گذشت مدت زمان طولانی نشان خواهد داد.
این پژوهش همچنین تعدادی از اثرات Libra در طولانی مدت را عنوان می کند. از جمله این اثرات:
شکل دهی مجدد صنعت پرداخت پول به روشی نوین
پیشنهادات خدمات مالی جدید
افزایش ازادی مالی و پولی و کاهش محدودیت های اقتصادی جهانی
کاهش و نابودی دلارمحوری در جهان

در خصوص پژوهش Binace
این پژوهش پیشبینی های داده محور و حرفه ای و همچنین تحلیل های نسبتا دقیقی را در اختیار سرمایه گذاران در زمینه ارزهای رمز نگاری شده می گذارد تا سطح شفافیت و وضوح اقدامات منطقی را افزایش دهد و کیفیت اطلاعات را در اکوسیستم کنونی ارزهای رمز نگاری شده بهبود ببخشد. گروه پژوهشی Binance متشکل از افراد کاربلدی با سابقه و تجربه کافی در مهندسی سیستم های بلاکچین، بانکداری سرمایه گذاری، مشاوره در زمینه انتخاب استراتژی، پژوهش و ارزیابی اکادمیک و علم اطلاعات و داده ها می باشد.

منبع: Binance

جهت خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ با مناسب ترین قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه خرید بیت کوین ( فروش بیت کوین ) ، استخراج بیت کوین ، راه اندازی فارم و خرید ماینر درخواست خود را از منوی سمت چپ و بخش ارتباط با ما ثبت نمایید یا با همکاران ما در کریپتو آلرت تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخگوی تماس های شما خواهیم بود.