صفحه اصلی / اخبار / وضعیت مساعد برای افزایش قیمت بیت کوین

وضعیت مساعد برای افزایش قیمت بیت کوین

باز هم با تحلیل هفتگی بیت کوین در خدمت کاربران کریپتو آلرت هستیم. در تحلیل این هفته با توجه تحلیل نمودار قیمت هفتگی و همچنین بررسی نظر تحلیل گران حوزه کریپتو، شرایط مساعدی را برای افزایش قیمت بیت کوین پیشبینی می کنیم.

در تحلیل هفته گذشته نوسان در محدوده ی ۳۶۰۰ تا ۴۱۰۰ دلار پیشبینی شده بود. روند قیمت بیت کوین نیز طبق انتظار پیش رفت. پس از ریزش در اول هفته قبل و رسیدن به ناحیه حمایت ۳۷۰۰ دلار قیمت در این ناحیه ماند و افتان و خیزان وارد محدوده ۳۸۰۰ و ۳۹۰۰ دلار شد. اکنون احتمال افزایش قیمت بیت کوین را بررسی می کنیم.

اکنون با توجه به نمودار می بینیم قیمت وارد یک کانال صعودی شده که کف این کانال و در واقع ناحیه حمایت آن نزدیک به ۳۸۵۰ دلار است و احتمال رشد و افزایش را تا ۴۵۰۰ دلار نیز در پی خواهد داشت.

وضعیت مساعد برای افزایش قیمت بیت کوین

لطفا برای بزرگ نمایی روی عکس کلیک کنید.

احتمال شکست این کانال اندک است چرا که چهار بار در برابر ریزش مقاومت کرده و به احتمال زیاد، هفته ی آینده شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود.

اما در صورت شکسته شدن این کانال دو ناحیه حمایتی ۳۷۵۰ دلار و ۳۶۵۰ دلار مانع ریزش قیمت بیت کوین خواهند شد. البته قوی ترین ناحیه حمایت ۳۴۵۰ دلار است که بعید می رسد قیمت به این ناحیه نزدیک شود.

باز هم ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در حال حاضر با توجه به مقبولیت در حال رشد ارز های دیجیتال در میان سازمان های بورس و اوراق کشور های مختلف از جمله کشور های حاشیه خلیج فارس، احتمال رشد و افزایش قیمت بیت کوین در دراز مدت بسیار بیشتر از ریزش آن است. گویا رفته رفته بازار ارز های دیجیتال بار دیگر خود را برای رونق و بیدار شدن از خواب زمستانی آماده می کند.

این مقاله بر اساس نظرات کارشناسان فعال در کریپتو و تحلیل گران ارز های دیجیتال، توسط تیم کریپتو آلرت گرداوری شده است.

منبع

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1271

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره فاضل پور

این مطالب را نیز ببینید!

خطر ورشکستگی ماینرها در آینده بدلیل مشکلات بیت کوین

تحلیلگران معتقدند: روند مشکلات پیش روی بیت کوین می تواند منجر به ورشکستگی ماینرها گردد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.