صفحه اصلی / اخبار / وضعیت مساعد برای افزایش قیمت بیت کوین

وضعیت مساعد برای افزایش قیمت بیت کوین

باز هم با تحلیل هفتگی بیت کوین در خدمت کاربران کریپتو آلرت هستیم. در تحلیل این هفته با توجه تحلیل نمودار قیمت هفتگی و همچنین بررسی نظر تحلیل گران حوزه کریپتو، شرایط مساعدی را برای افزایش قیمت بیت کوین پیشبینی می کنیم.

در تحلیل هفته گذشته نوسان در محدوده ی 3600 تا 4100 دلار پیشبینی شده بود. روند قیمت بیت کوین نیز طبق انتظار پیش رفت. پس از ریزش در اول هفته قبل و رسیدن به ناحیه حمایت 3700 دلار قیمت در این ناحیه ماند و افتان و خیزان وارد محدوده 3800 و 3900 دلار شد. اکنون احتمال افزایش قیمت بیت کوین را بررسی می کنیم.

اکنون با توجه به نمودار می بینیم قیمت وارد یک کانال صعودی شده که کف این کانال و در واقع ناحیه حمایت آن نزدیک به 3850 دلار است و احتمال رشد و افزایش را تا 4500 دلار نیز در پی خواهد داشت.

وضعیت مساعد برای افزایش قیمت بیت کوین

لطفا برای بزرگ نمایی روی عکس کلیک کنید.

احتمال شکست این کانال اندک است چرا که چهار بار در برابر ریزش مقاومت کرده و به احتمال زیاد، هفته ی آینده شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود.

اما در صورت شکسته شدن این کانال دو ناحیه حمایتی 3750 دلار و 3650 دلار مانع ریزش قیمت بیت کوین خواهند شد. البته قوی ترین ناحیه حمایت 3450 دلار است که بعید می رسد قیمت به این ناحیه نزدیک شود.

باز هم ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در حال حاضر با توجه به مقبولیت در حال رشد ارز های دیجیتال در میان سازمان های بورس و اوراق کشور های مختلف از جمله کشور های حاشیه خلیج فارس، احتمال رشد و افزایش قیمت بیت کوین در دراز مدت بسیار بیشتر از ریزش آن است. گویا رفته رفته بازار ارز های دیجیتال بار دیگر خود را برای رونق و بیدار شدن از خواب زمستانی آماده می کند.

این مقاله بر اساس نظرات کارشناسان فعال در کریپتو و تحلیل گران ارز های دیجیتال، توسط تیم کریپتو آلرت گرداوری شده است.

منبع

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1271

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره meisamsaly

این مطالب را نیز ببینید!

ماینینگ بیت کوین در ۲۰۲۰ چطور خواهد بود

ماینینگ بیت کوین در سال 2020

ماینینگ بیت کوین در ۲۰۲۰ چطور خواهد بود ماینینگ بیت کوین روشی عالی برای کسب درآمد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.