در این مقاله قصد داریم پردرآمدترین و محبوب ترین ماینرهای موجود در ایران را بررسی کنیم

 

درحال حاضر ماینر S17 وT17 از کمپانی بیت مین ماینرهایی هستند که دارای راندمان بالا و قدرت تراهش به ترتیب ۵۳ و ۴۰ تراهش را دارند که امتحان خود را پس داده اند.


گرچه ماینرهایی با تراهش بالاتری هم نیز وجود دارد که به مراتب از این دومدل قدرت بالاتری دارند ولی چون هنوز توسط کارشناسان ما تست نشده است توصیه نمیشود.

این ماینرها به دلیل قیمت بالایی که به نسبت ماینرهای دیگر دارند مناسب افرادی است که برق به نسبت کمتری دارند و به دنبال سرمایه گذاری در این حوزه هستند.
هردوی این ماینرها نیاز به ۱۰ آمپر برق مصرفی دارند و حدود ۸۲ دسیبل صدا تولید میکنند .

قیمت دستگاه ها در بازار ایران

درحال حاضر قیمت ماینر S17 در محدوده ۳۹ میلیون تومان و T17در محدوده ۲۶ میلیون تومان قراردارد که در زیر به محاسبه درآمد خالص و نا خالص هر دستگاه به صورت جداگانه میپردازیم.

ماینر S17 با قدرت ۵۳ تراهش در ثانیه در طی ۲۴ ساعت در حال حاضر به صورت تقریبی ۸ دلار معادل ۱۰۰ هزارتومان برای شما ماین میکند واگر بخواهیم درآمد آن را در ماه محاسبه کنیم معادل ۳ میلیون تومان به ازای هر دستگاه درآمد ناخالص خواهیدداشت.

برای محاسبه درآمد خالص دستگاه به علت اینکه هزینه برق به سه صورت خانگی،صنعتی،کشاورزی میباشد باید ابتدا درنظر بگیرید از چه برقی برای اینکاراستفاده میکنید وبا توجه به تعرفه برق خودتان آن را محاسبه کنید.

محاسبه هزینه برق دستگاه S17

ابتدا ۲۲۰۰ وات (برق مصرفی دستگاه S17 (که معادل ۲.۲ کیلووات میباشد را در تعرفه برق خودتان ضرب کنید،دراین مقاله ما برق صنعتی رادرنظر میگیریم که به ازای هر کیلووات ۱۰۰ تومان میباشد.پس ۲.۲ را در عدد ۱۰۰ ضرب میکنیم وسپس در عدد ۲۴ ساعت ضرب میکنیم هزینه روزانه محاسبه میشود و سپس در ۳۰ روز ضرب میکنیم هزینه برق شما در یک ماه به دست می آید.دراینجا هزینه برق هردستگاه S17 با تعرفه صنعتی ۱۵۸.۴۰۰ تومان میشود(دقت کنید که عدد به دست آمده با محاسبه برق صنعتی میباشد).

خوب تااینجای کار هزینه برق محاسبه شد،برای محاسبه درآمد خالص ،هزینه برق دستگاه خود را از درآمد دستگاه طی یک ماه کسر کنید و به این صورت درآمد خالص شما محاسبه میشود.

ماینر T17 با قدرت ۴۰ تراهش در ثانیه در طی ۲۴ ساعت در حال حاضر به صورت تقریبی ۶ دلار معادل ۷۸ هزارتومان برای شما ماین میکند واگر بخواهیم درآمد آن را در ماه محاسبه کنیم معادل ۲.۳۰۰ میلیون تومان به ازای هر دستگاه درآمد ناخالص خواهیدداشت.

محاسبه هزینه برق دستگاه T17

ابتدا ۲۲۰۰ وات (برق مصرفی دستگاه T17 (که معادل ۲.۲ کیلووات میباشد را در تعرفه برق خودتان ضرب کنید،دراین مقاله ما برق صنعتی رادرنظر میگیریک که به ازای هر کیلووات ۱۰۰ تومان میباشد.پس ۲.۲ را در عدد ۱۰۰ ضرب میکنیم وسپس در عدد ۲۴ ساعت ضرب میکنیم هزینه روزانه محاسبه میشود و سپس در ۳۰ روز ضرب میکنیم هزینه برق شما در یک ماه به دست می آید.دراینجا هزینه برق هردستگاه T17 با تعرفه صنعتی ۱۵۸.۴۰۰ تومان میشود(دقت کنید که عدد به دست آمده با محاسبه برق صنعتی میباشد).

خوب تااینجای کار هزینه برق محاسبه شد،برای محاسبه درآمد خالص ،هزینه برق دستگاه خود را از درآمد دستگاه طی یک ماه کسر کنید و به این صورت درآمد خالص شما محاسبه میشود.

هردوی ماینرهای معرفی شده برای کمپانی معروف بیت مین میباشد که سالهاست در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت دارد و مدل های مختلفی را از سال ۲۰۱۳ تا کنون روانه بازار کرده است.

جهت اطلاع از تعرفه جدید برق به این لینک مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما دوستان مفید واقع شده باشد،جهت هر گونه سوال و مشکل میتوانید با کارشناسان ما درارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید