پلتفرم بکت (Bakkt) طرح آزمایشی بورس بیت کوین فیوچر را در اوایل جولای ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی نمود، این خبر، سیزدهم ماه می، توسط کلی لوفلر (Kelly Loeffler) مدیرعامل پلتفرم بکت (Bakkt) در پستی  در Medium منتشر شد.

در اولین اطلاعیه در آگوست ۲۰۱۸، موسسه بورس کریپتو بکت (Bakkt) اعلام نموده بود که بزودی معاملات آزمایشی بیت کوین فیوچر را در یک بورس معاملات فیوچر تحت قوانین فدرال با همکاری شرکت همکار خود ICE به دنیا معرفی خواهد نمود.

به طور مشخص، پلتفرم بکت (Bakkt) با شرکت های ICE Futures U.S و همچنین شرکت تسویه وجه (کارگزاری بورس) ICE Clear U.S برای آماده سازی اولین معاملات و حفاظتهای آزمایشی بیت کوین فیوچر، همکاری مینماید. لوفر در پست خود نوشت: 

“در تعامل با شرکای تجاری و مالی خود در ICE، ما با همکاری مشتریان‌مان در طی هفته‌های متعدد آینده برای آماده سازی و دریافت نتایج قبولی آزمایشات برای فیوچر ها (قراردادهای آتی)  و حفاظت و نگهداری، در حال فعالیت و تلاش خواهیم بود. انتظار داریم تا در ماه جولای بتوانیم این کار را آغاز نماییم.”

همزمان با این اطلاعیه، این شرکت گزارشی مینی بر آن منتشر نمود که به منظور انطباق با مقررات فدرال، و همچنین برای رعایت الزامات عمده پیرامون بحث حمایت از سرمایه گذاران، همکاری نزدیکی با کمیسیون تجارت آتی کالا ایالات متحده آمریکا CFTC داشته است.

مینطور، شرکت ICE از طریق اخذ تاییدیه‌های قانونی به منظور ارائه دو نوع قوانین اصلی بیت کوین‌های فیوچر مانند توافقات و قراردادهای بیت کوین های فیوچر روزانه و بیت کوین‌های فیوچر ماهانه، با کمیسیون تجارت آتی کالا ایالات متحده آمریکا CFTC در تعامل بود.

در آوریل گذشته، پلتفرم بکت Bakkt از شرکت Digital Asset Custody Company یا (DACC) سرویس محافظتی کریپتو دریافت نمود، و همچنین اعلام کرد که این شرکت به منظور ارائه خدمات به عنوان یک شرکت معتمد برای ارائه خدمات به عنوان محافظ تایید شده برای اموال و دارایی‌های دیجیتالی، تحت نظر اداره خدمات مالی ایالت نیویورک (New York State Department of Financial Services) اداره می‌گردد.

اخیراً نیز موسسه خبری Reuters مقاله ای منتشر نمود که در آن مدعی شد که شرکت ICE با استفاده امتیازی “کریپتو وینتر” 2018، دارایی‌های کریپتو را با تخفیف برای پلتفرم بکت خریداری نمود.