بدلیل نوسانات بیش از حد بیت کوین، پیش بینی قیمت بیت کوین همواره یکی از جذاب ترین بخش های بازار ارزهای دیجیتال است.

 

از همین رو با توجه به روزهای پایانی سال جاری میلادی پیش بینی قیمت بیت کوین از افراد سرشناس مارکت کریپتوکارنسی را با شما به اشتراک میگذاریم.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا 5 سال آینده

با توجه به نوسانات زیاد بازار بهتر است به نظرات کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال بپردازیم کسانی که سالهاست با این بازار آشنا هستند.

نگاهی به مشهورترین پیش بینی های بیت کوین

1- پیش بینی قیمت بیت کوین از Tom Lee

تام لی رییس سابق بخش استراتژی بانک JP Morgan و موسس و رییس بخش تحقیقات Fundstrat معتقد است حتی اگر هزینه استخراج بیت کوین با قیمت آن برابر شود بازهم بیت کوین بدلیل پشتیبانی از طرف کاربران و سرمایه گذاران نهادی به رشد خود ادامه میدهد او که قبلا از پیش بینی 40,000 دلاری در مورد بیت کوین صحبت میکرد حالا میگوید بیت کوین تا سال 2022 به 25,000 دلار خواهد رسید.

2- پیش بینی Fran Strajnar از آینده بیت کوین

آقای Strajnar پیش بینی بیش از حد خوشبینانه ایی دارد و میگوید بیت کوین میتواند به قیمت 200,000 دلار در ماه ژانویه سال 2020 برسد! او معتقد است نرخ فراگیر شدن بیت کوین بسیار سریع است و با همه گیر شدن قاعدتا قیمت آن نیز افزایش پیدا میکند.

3- پیش بینی Bobby Lee از قیمت بیت کوین

بابی لی، رییس اولین صرافی چینی BTCC قبلا میگفت حداقل 20 سال طول میکشد تا قیمت بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد و حالا پیش بینی او کاملا تغییر کرده.
او به همراه برادرش که پدیدآورنده لایت کوین است اخیرا نسبت به بالا رفتن قیمت بیت کوین بسیار خوشبین بوده اند.
او گفته است که احتمال دارد بیت کوین در اواخر سال 2020 و اوایل سال 2021 به 333,000 دلار برسد! و سپس در سال 2023 به 41,000 دلار سقوط کند.
بابی لی معتقد است که حجم بازار کریپتوکارنسی به 7 تریلیون دلار برسد و طلا را پشت سر بگذارد!
او همچنین اشاره کرد که قیمت بیت کوین در سال های پیش رو به ثبات برسد.

پیش بینی Bobby Lee از قیمت بیت کوین4- پیش بینی John MacAfee از قیمت بیت کوین

جان مک‌آفی بشدت علاقه مند به بیت کوین است و تا کنون پیش بینی های اغراق آمیز زیادی درباره بیت کوین کرده است!

او بیش از هر زمانی نسبت به آینده بیت کوین خوشبین است و پیش بینی کرده است که بیت کوین در سال 2020 به 1 میلیون دلار خواهد رسید!

با اینحال مک‌آفی شخصیت جنجال برانگیزی بوده است و شاید این پیش بینی او هیچگاه محقق نشود چرا که چند روز بیشتر با سال 2020 فاصله نداریم و قیمت بیت کوین در حال حاضر 7000 دلار است!

پیش بینی John MacAfee از قیمت بیت کوین

او همچنین در مصاحبه اخیرش با کوین تلگراف پیش بینی کرد که تا 10 سال آینده ارزهای فیات از چرخه خارج خواهند شد و کریپتوکارنسی جای آن را خواهد گرفت.

5- پیش بینی بیت کوین از Anthony Pompliano

چند ماه پیش پامپلیانو رییس Morgan Creek گفته بود که بیت کوین باید به 3000 دلار برسد و بعد از آن میتواند رشد خوبی را تجربه کند که این پیش بینی او کاملا محقق شد!
او اخیرا گفته است که دلیل بنیادی وجود ندارد که قیمت بیت کوین نزولی شود و اتفاقا دلایل بنیادی زیادی میتواند باعث قوی تر شدن بیت کوین گردد.

6- پیش بینی آینده بیت کوین از Max Keiser

مکس که معامله گر سابق وال استریت بوده و یک برنامه تلویزیونی بنام RT program Keiser report دارد پیش بینی کرده است که بزودی قیمت bitcoin به 28,000 دلار برسد!

Max Keiser

7- پیش بینی Tim Draper از قیمت bitcoin

تیم دراپر پیش بینی میکند که حجم بازار بیتکوین تا سال 2023 میتواند 5 درصد از کل بازار پولی جهان را از آن خود کند یعنی قیمت به 250,000 دلار برسد!

منبع: Coinswitch

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید