چطور درآمد ماینرهای مختلف را حساب کنیم؟ ماشین حساب ماینینگ چیست؟

استخراج یا ماین ارزهای دیجیتال، عبارت است از استفاده از یک کامپیوتر برای پردازش تراکنش های شبکه و دریافت پاداش، مطابق با کار انجام شده.

در ادامه مطلب شما را با بهترین سایت‌های محاسبه درآمد ماینینگ آشنا میکنیم:

CryptoAlertco ماینرهای ایرانی میتوانند بصورت مستقیم درآمد روزانه، هفتگی و ماهانه خود را با توجه به تعرفه برق خانگی، صنعتی و کشاورزی از طریق سایت کریپتو آلرت محاسبه کنند. جهت  محاسبه آنلاین درآمد دستگاه ماینر کلیک کنید

8 سایت برتر خارجی محاسبه درآمد ماینینگ


در ادامه سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که به شما کمک می کنند در هر لحظه متوجه  شوید استخراج کدام کوین از همه به صرفه تر است و از کجا ماین کردن را آغاز کنید.با ما همراه باشید!

WhatToMine سایتی که در آن می توانید بفهمید که آلت کوینی که در حال استخراج آن هستید در مقایسه با بیت کوین و اتریوم چقدر سودآور است.

این کار را می توانید با استفاده از جدول موجود در سایت انجام  دهید.

AsicMinerValue مرجع تخصصی مقایسه دستگاه‌های ماینر Asic با یکدیگر و محاسبه درآمد ماینرهای مختلف، در این سایت میتوانید Asic ماینرهای مختلف را از کمپانی های مختلف.

CoinWarz دقیقا عملکردی مشابه سایت WhatToMine دارد.با این تفاوت که میزان سودمندی کوین در حال استخراج را تنها در مقایسه با بیت کوین نشان  می دهد.

What Is My Hash Rate در این سایت می توانید از میزان هش ریت CPU دستگاه خود باخبر شوید و همچنین میزان سودآوری تقریبی را در صورت ماین کردن با آن بسنجید.

توضیح سایت از زبان سازنده ها: What Is My Hash Rate مرجعی برای تشخیص میزان هش ریت CPU کامپیوتر شماست.

هش ریت Hash Rate عددی است که به شما نشان می دهد سرعت سیستم استخراج شما برای محاسبه ی عملیات های تابع هش (که درنهایت به استخراج کوین می انجامد) چقدر است.

اگر اسم یا سایت خود را ثبت کنید،ما به طور مرتب میزان هش شما را اندازه گیری کرده و در صورتی که جز  10 سیستم برتر باشید،به طور اتوماتیک اسم شما  را در جدول رتبه بندی ها نمایش خواهیم داد.

Crypt0.Zone این سایت هم عملکردی مشابه سایت های قبل دارد. و میزان  سودآوری عملیات استخراج را با توجه به نوع سخت افزار CPU  یا GPU شما می سنجد.

Crypto-CoinZ توضیحات از زبان تیم سازنده: ما تیم جوانی از توسعه دهندگان و متخصصان امنیت در اروپا هستیم.سایت در سال 2017 تاسیس شده و هدف اصلی آن ارائه هوش مالی در رابطه با ارزهای رمزنگاری شده برای ماینر ها،سرمایه گذاران و تمامی افراد علاقه مند به این حوزه است.

Crypto Compare فهرستی کامل از مقایسه میان استخرهای استخراج رمزارزها.

توضیحات سایت از زبان سازنده: ما تمامی استخرهای استخراج (mining pool ) را به صورت یکجا جمع کرده ایم تا تصمیم گیری شما را برای انتخاب یک ماینینگ پول به صرفه راحت تر کنیم.هم چنین اینجا  می توانید فاصله سرورها از شما، میزان فی تراکنش ها و … را مشاهده کنید.

HoneyMiner اگر در کار ماینینگ کم تجربه و یا بی تجربه هستید، این سایت برای شماست.سایت،پربازده ترین کوین را بر اساس نوع سخت افزار شما انتخاب می کند وتنها با زدن یک کلید عملیات استخراج آغاز می شود.

توضیحات سایت از زبان سازنده:  Honeyminerبه همه اجازه دسترسی به برنامه پیچیده ماینینگ را  می دهد.به این صورت که تنها با روشن بودن کامپیوتر صاحب مقدار قابل توجهی درآمد غیرفعال شوید.