کیف پول سرد یا آفلاین بیت کوین چیست. انواع کیف پول سرد یا آفلاین بیت کوین. انواع کیف پول سرد.

قبلا با معنی کیف پول آشنا شدیم و انواع کیف های آنلاین را بررسی کردیم. حال به معرفی کیف پول سرد یا کیف پول آفلاین می پردازیم.

کاربرد  کیف پول سرد، برای مبالغ بالاست در صورتی که استفاده از کیف پول گرم برای نظم دادن و جلوگیری از گم شدن بیت کوین ها، متداول تر است. در ادامه به معرفی چند نوع کیف پول سرد میپردازیم.

کیف پول های کاغذی

کیف پول کاغذی یا اسکناس بیت کوین

با کیف های کاغذی می توانید بیت کوین های خود را به طور مداوم به صورت سرد (آفلاین) نگهداری کنید. شما می توانید این نوع کیف پول ها را در گاو صندوق خود مانند دیگر ارزهای سنتی محافظت کنید. برای ایجاد کیف پول کاغذی، از سایت هایی مانند Bitaddress.org یاBlockchain.info می توانید استفاده کنید. هنگامی که کیف پول های کاغذی تولید می شوند می توانید آن ها را توسط پرینتر، روی کاغذ چاپ کنید.

 

 کیف پول های سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری ladger و trezor

کیف پول های سخت افزاری دستگاه های کوچکی هستند که بیت کوین ها را به صورت آفلاین و با امنیت فوق العاده بالا ذخیره می کنند. می توان از آن ها برای انجام تراکنش ها (ارسال و دریافت بیت کوین) استفاده کرد. در ضمن برای انجام تراکنش به طور کاملا محافظت شده به اینترنت متصل می شوند. این دستگاه ها با استفاده از کدینگ  های امنیتی و به روزرسانی مرتب از سوی توسعه دهنده ها محبوبیت زیادی در بین طرفداران کریپتو دارند.

کیف پول سخت افزاری ladger و trezor از محبوب ترین این دسته هستند

برای آشنایی با کیف پول گرم یا آنلاین اینجا را کلیک کنید

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید