همه چیز درباره پروژه موفق Boss Cat Rocket Club

 همانطور که قبل تر اشاره شده بود یکی از موفق ترین پروژه های اکوسیستم کاردانو BCRC نام دارد که امروز قصد بررسی بیشتر این پروژه و مقایسه نسبی BCRC را نسبت به پروژه های موفق دیگر داریم.

در تاریخ 20 ژانویه بعد از اعلام رسمی توسط تیم توسعه پروژه Boss Cat Rocket Club مبنی بر اینکه محصول بعدی این پروژه زمینهای METAVERSE است سروصدای این پروژه بیشتر شد و بیش از پیش مورد توجه عموم قرار گرفت .این پروژه نشان داد اگر هدف ایجاد یک بستر مناسب برای اشخاصی که قصد فعالیت در آن را دارند باشد، چقدر نقش مهمی ایفا میکند.پروژه BCRC با تولید محصولات جدید و امکانات منحصر به فرد خود در فضای Metaverse نشان داد اهداف بزرگی در سر دارد وآمده است که بماند.در این مقاله قصد بر این است که با جزییات و آخرین آپدیت های این پروژه بیشتر آشنا شویم.

کاربرد: یک محیط Metaverse  که به صورت یک مرکز فضایی در داخل Sandbox  میباشد را عملیاتی کرده است ،البته فقط اشخاصی که Boss cat و Rocket  دارند میتوانند از آن بهره مند شوند.

ضمنا یک سالن VIP خاص در این مرکز فضایی وجود دارد که فقط اشخاصی که Full Rocket دارند مجوز ورود به این سالن خاص را دارند.به طور کلی هولدر های این پروژه قبل از افراد عمومی دسترسی به مکان های جذاب در BCRC را خواهند داشت.

BCRC  یک پروژه P2E میباشد

به این صورت که شما با داشتن محصولات این مجموعه و ورود به دنیای METAVERSE میتوانید کسب در آمد کنید.

پروژه Boss Planet

دارای129000  Landمیباشد که تنها 12900 Landمعادل 10% کل Land ها آزاد میشود و بقیه آنها طی 5 سال توزیع خواهد شد .

ضمنا  مشابه Sand box شما میتوانید Game  خود را درزمین خودتان اجرا کنید که بسیاراین پروژه را جالب میکند.

زمینهای Boss planet  یک هکتار میباشند معادل 10000 متر مربع که در مقایسه با Decentralannd 256 متر مربع میباشد که حدود 40 برابر بزرگتر از Decentraland  میباشد که شما میتوانید با دست باز تر اقدام به ساخت و ساز کنید که یک مزیت محسوب میشود.

Blue Magic  فاندرپروژه در Discord دیروز اعلام کرد،سرمایه گذاری امروز در Boss Planet مانند سرمایه گذاری 50 سال پیش در نیویورک خواهد بود وهدف اصلی ما رشد و توسعه این پروژه برای مردم هستیم.

در جدول زیر تفاوت سه مجموعه Decentraland،Sandbox،Boss Planet را مشاهده میکنید.

VOX CAT:

یکسری گربه های 3D میباشند که در متاورس این پروژه کاربرد دارند که مشابه آنها درپروژه Sandbox  نیز وجود دارد که قرار است به هولدرهای BCRC به صورت کاملا رایگان توزیع شود.

احتمالا با بازی موفق نجومی به نام Minecraft آشنا هستید. این یک بازی بسیار موفق است که امروزه بیش از 141 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.  بدون شک پای اکثر گیمرها به متاورس های مبتنی بر VOX مانندThe Sandboxو اکنونBoss Planet کشیده خواهند شد.

از آنجایی که هیچ متاورس VOX خوبی در کاردانو وجود نداشت، تصمیم گرفتتند به سراغ آن بروند و آن را در فضا بسازند.

به گفته  Blue Magic کاراکترهای VOX آنها جالب‌ترین کاراکترهایی خواهند بود که تا کنون در فضای Cardano NFT ایجاد شده‌اند.

همچنین به دارندگان و افرادی که به این پروژه وفادار هستند اعلام کرد در صورت داشتن FULL Rocket اجازه Mint ده عدد از محصول جدید را میدهند.همچنین اشخاصی که سه محصول از این مجموعه را داشته باشند نیز میتوانند مشابه افراد بالا تعداد ده عدد نیز Mint کنند .

جزِییات کامل در سه ماهه دوم 2022 در Discord مجموعه اعلام خواهد شد.

BCRC در حال حاضر با چندین باشگاه ساحلی باورنکردنی در سراسر جهان، از میامی تا بالی، ایبیزا تا هاوایی و حتی فیلیپین، همکاری می کند.

رویدادهای انحصاری کلوپ ساحلی در طول سال در سرتاسر جهان میزبان همه اعضای BCRC خواهند بود.

اولین رویداد برنامه ریزی شده BCRC Beach Club در بالی و پس از آن هاوایی خواهد بود. تاریخ های آزمایشی برای سه ماهه چهارم سال 2022 تعیین شده است.

این اطلاعیه ها باعث شد که قیمت محصولات این مجموعه درحالیکه روند BITCOIN نزولی هست و اکثر کوین ها در سراشیبی قرار دارند ،بدون واکنش منفی به بازار حتی روند صعودی نیز بگیرد.به  طوری که در حال حاضر گربه های متاورسی این مجموعه با کف قیمتی 3000 ADA  در حال معامله است و همچنین Full Rocket   ها در محدوده حداقل 20000 ADA در حال معامله است که واقعا خیره کننده است.

همچنین یک برنامه مناسب هم برای هولدر هایی که گربه های با رنک زیر 1000 و اشخاصی که راکت کامل دارند ،به خاطر وفاداری به این پروژه در سال دوبارجوایزی تعلق میگیرد و 10%  هم به افرادی که داخل Jpg.store  معامله انجام داده اند به صورت رندم نیز جایزه تعلق میگیرد.

 

آدرس دیسکورد Boss Cat Rocket Club

https://discord.com/invite/bosscatrocketclub

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید