صفحه اصلی / اخبار بیت کوین / Burger King به زمره پذیرندگان بیت کوین پیوست

Burger King به زمره پذیرندگان بیت کوین پیوست

برگر کینگ که یک برند مشهور از رستوران های زنجیره ای فست فود در جهان است، در آلمان پرداخت وجه از طریق بیت کوین را در وبسایت و برنامه موبایلی خود پذیرفته است.

بیت کوین اخیرا به گزینه های انتخابی جهت پرداخت وجه در وبسایت برگر کینگ و همچنین اپلیکیشن مربوط به این برند در آلمان اضافه شده است. ولی هنوز مشخص نیست که آیا به صورت فیزیکی و حضوری هم می توان در رستوران های برگر کینگ، که بیش از ۶۰۰ شعبه از این رستوران ها در کشور آلمان وجود دارد، پول غذا را از طریق بیت کوین پرداخت کرد یا خیر؟

اولین بار نیست که برگر کینگ بیت کوین را به کار می گیرد
مطابق با وب سایت اطلاع رسانی در خصوص این شرکت، برگر کینگ در سال ۱۹۵۴ راه اندازی شد و شعبه اصلی و مرکزی آن در میامی، فلوریدا واقع شده است و در حال حاضر در ۱۳ هزار نقطه در ۹۸ کشور جهان، شعبه های برگر کینگ خدمات رسانی می کنند و روزانه پذیرای حدود ۱۱ میلیون میهمان هستند. همچنین این وب سایت بیشترین درآمد سالیانه این فست فودها را ۱.۷ میلیارد دلار تخمین زده است.
در تابستان ۲۰۱۷، برگر کینگ در روسیه اعلام کرد که آنها در شعبه هایشان شروع به پذیرش پرداخت از طریق بیتکوین خواهند کرد و سپس ارز مجازی خاص خودشان به نام هوپرکوین (Whoppercoin) را در اواخر ماه آگوست معرفی کردند. همچنین در سال ۲۰۱۷، بیت کوین برای اولین بار مورد پذیرش شعبه های دیگری از این فست فودها در شهری از کشور هلند به نام آرنهم (Arnhem) قرار گرفت.

منبع: Cointeleghraph

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=3628

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره سیما مدهنی

این مطالب را نیز ببینید!

امکان ارائه ETF بیت کوین Vaneck و Solidx

Vaneck و Solidx در تلاش هستند که صندوق محدود و قابل معامله در بورس (ETF) …