پروژه chain of war

مقدمه

سلسله جنگها ، فانتزی حماسی قرون وسطی است  که در بلاک چین کاردانو دنیای جدیدی را با داستانسرایی، طراحی سه بعدی  وگیم   از خود به جای خواهد گذاشت

بلاک چین  و NFT پلتفرمی را برای  ایجاد  گروهای افراد ،  جمع آوری سرمایه ،  و حضور داشتن  در صدر استفاده از بلاک چین  پیش روی ما میگذارد.

در آخر اینکه  پروژه سلسله جنگها  با هدف اینکه فانتزی های دنباله دار مولتی پلتفرمی، پیشتاز در بلاک چین کاردانو باشد ، خلق گردیده است.

امروزه در دنیای مدرن تاثیر فانتزی بر فرهنگ مردم اجتناب ناپذیر است . امروز ژانر فانتزی به عنوان یکی از بزرگترین و متناسب ترین ژانرهاست. با طرفدارانی در سراسر دنیا از نیویورک تا توکیو رد پای آن در   صنعت فیلم و گیم  دیده میشود و به آرزوی بسیاری از افراد  که عاشق فانتزی هستند جامعه عمل می پوشاند . بنابراین از اینکه فا نتزی نقش مهمی در توسعه  کاربرد ازتکنولوژی بلاک چین نقش مهمی ایفا کند متعجب نباید بود.

تیم

DR AGONMANI

@BAX89CNFT

هم بنیانگذار سلسله جنگها . کارآفرین در توسعه پایدار به مدت هفت سال . دارای تجربه در مدیریت پروژه و پروژهای بلاک چین در خصوص شفافیت و مالکیت دیتاهای محیطی .محقق بلاک چین از سال 2017 و باور به اینکه توسعه تکنولوژی دنیا را تغییر خواهد داد.

ZIYA

@ZIYA- HANDAKI

هم بنیانگذار سلسه جنگها .مدیر طراحی مارکتینک در صنعت برند  بیش از 15 سال.در حال حاضر مدیربخش  خلاقیتهای سلسله جنگ بوده جایی که تکنولوژی بلاک چین و اشتیاق برای فانتزی با هم همساز و هم راستا  می شوند.

MISTRAL

@MISTRAL 7278

هم بنیانگذار سلسه جنگها . مشتاق کریپتو و نیاز به توضیح نیست که او چشم به کاردانو دوخته است. باورمند و پیشتاز به سوی گیم های  غیر متمرکز برای صنعت گیم های  درآمد زاست .کلکسیونر NFT ، دارنده Spacebudz، و طرفدار محکم فانتزی است. بیش از 12 سال تجربه در هماهنگی در صنعت بازی ،تدوین ویدئوبرای برنامه های ورزشی و شبکه های اجتماعی .

DIRTBITER

@DIRTBITER11

هم بنیانگذار سلسله جنگها ، تاریخدان با علاقه فراوان نسبت به شرایط جامعه انسانی . یک خواننده مشتاق   فانتزی ، داستانهای علمی تخیلی از هربرت تا اورول . یک نویسنده خلاق با عشق.

محور اصلی تیم گروهی دوست هستند  که سلسله داستانهای فانتزی الهام بخش آنان است داستانهای دنباله داری همچون ارباب حلقه ها ،دنیای وارکرفت و …… خلق Tyrrha قبل از  طرح پروژه سلسله جنگها بوده در آنجا ما سبک  و سیاق خود ، داستانهای زمینه

اثرهای هنری مورد علاقه خود را خلق کردیم . NFT و بلاک چین پلاتفرمی را برای ایجاد گروه ها ، و گردآوری سرمایه به ما داد تا بتوانیم در استفاده از فن آوری بلاک چین پیشتاز باشیم . و به ما امکان خارق العاده ای برای ساختن دنیای فانتزی خود داد.تیم اصلی در زندگی روزمره خود درگیر دنیای سه بعدی ، تدوین ویدئو ، توسعه صنعت برندینگ ، مدیریت پروژه ، داستانسرایی و ساپورت مسائل قانوی هستند . اعضای تیم در بحث مشاغل فیات بسیار حرفه ای هستند. در عین حال این تیم در جهت افزودن ارزش به فضای کاردانو و کاربرد بلاک چین بسیار مشتاق است. بیشتر اعضا در کار با تکنولوژی بلاک چین در زمینه کاری خود با سابقه هستند .در کنار تیم اصلی دیگر اعضا نیز  با تجربه و دانش تخصصی برای اجرا و موفقیت پروژه بکار گرفته شده اند.

HILLY

ANIA THE WISE

ZATUM

 

EL CARACAS

 

نقشه راه

تاریخچه سال 2021

مفهوم

تشکیل تیم اصلی

جذب نیروهای جانبی

پایه ریزی سال  2022

طرح سه بعدی قهرمانان                             ساختار اجتماعی

خلق Tyrha                                             نام گذاری

داستانهای  زمینه                                        همکاریها

نقشه                                                     وایت پیپر v1

اثر هنری                                                     نقشه راه v2

لاین اصلی داستان                                       آفرینش کلکسیون قهرمانان

مرحله اجرا 2022

بازی آزمایشی  قبل از تولید                               تولید بازی

خزانه                                                          بازار پردازی

گاورننس                                                      تبلیغ

طرح  مالی پروژه                                         توکنیزه

کلکسیون استحکامات                                      لیست کردن دکس

گمیفیکیشن  2023

انتشار آلفا                                                     تست

بازار                                                         لانچ بازی

خلق  و اصلاح قهرمانان

NFT

ان اف تی برای یک پروژه حیاتی است. نه تنها به عنوان یک دارایی که جامعه مالک آن است ، بلکه مهمتر اینکه دنیای Tyrrha  را شکل داده و نقطه شروع توسعه و کاربرد بلاکچین است.

سلسله جنگها در حال حاضر دو نوع کلکسیون NFT موجود دارد :

آنچه قابلیت کلکسیونی دارد& قهرمانان

NFT کلکسیونی سلسله جنگها

سلسله جنگها کلکسیون NFT محدودی است که اطلاعات متصور شده دنیای Tyrrha را آشکار میسازد . از قبیل طرحهای دو بعدی ، نقشه & داستانها. این ان اف تی ها در  گیم استفاده ای ندارند اما کاربرد آنها در  حق رای و پاداشهای استیکنیگ است.

NFT پیدایش قهرمانان نخبگان (روحانی – جادوگر)  

این کلکسون 10000 عدد قهرمانان  مرد و زن با طرح سه بعدی میباشند که نشانگر چهار گونه موجود در Tyrrha  هستند که در قبیله ها وخاندانها ی متفاوتی قرار گرفته اند. کلکسیون پیدایش قهرمانان هسته مرکزی در بخش کاربرد و گیمفیکیشن میباشد که شامل اطلاعات اولیه درخصوص طبقات  ، آمار اولیه ، سلاحها میباشد. بیشتر  از 10000 قهرمان مینت نخواهد شد.

بیشتر  از 10000 قهرمان مینت نخواهد شد

ساختار اجتماعی

طبقه اول نخبگان شامل  جادوگران – روحانیون

طبقه دوم  نظامیان شامل جنگجویان – رنجرز

طبقه سوم کارگران شامل صنعتگران – کشاورزان

NFT

فواید هولد کردن NFT قهرمانان :

این کاراکترها قابل بازی کردن بوده : فرار از Tyrrha

کنش پذیر & درآمدزایی  Mira ( پاداش استیک کردن)

Mira booster (بازی قابل درآمد)

سلاحهای افسانه ای انحصاری ، منجنیق و زره

تخفیف در فورج کردن NFT ( تغییر و خلق قهرمان )

ایکس پی بوستر

وایت لیست شدن

ایر دراپ

سوالات متدوال :

ساکنان دنیای Tyrrha   از گونه های مختلفی هستند که توسط وقایع تاریخی ، عادات فرهنگی، سیستم های اقتصاد  خرد و روابط دو طرفه  شکل گرفته است.

کلکسیون قهرمانان برای 29 آپریل ساعت 14 utc  . . مینت وایت لیست 28 آپریل است.

همراه با رو نمایی Tyrrha ، یکسری انی اف تی های کلکسیونی از قبیل نقشه ، اثر هنری ، دست نوشته ، عرضه خواهد شد که شامل کلکسیون قهرمانان سه بعدی میباشند.

آیا Tyrrha در متاورس است ؟

سلسله جنگها یک دنیای دیجیتال است که شامل دارایی های سه بعدی است که قابلیت همکاری دارند. متاورس مانند یک اینترنت است که فقط یکی از آنها وجود دارد ولی دسترسی به آن از طریق توسعه دهندگان بسیاری پیشنهاد میگردد. اطلاعات دیجیتال شامل دارایی های سلسله جنگها ، قابل معاوضه میباشند. اینها میتوانند آواتارها ، استحکامات ، سازه ها یا حتی یک دنیای کامل به مانند Tyrrha باشند. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای فروش قطعه زمین وجود ندارد.

آیا Tyrrha   متاورس است ؟ خیر  

آیا سلسله جنگها بخشی از متاورس است ؟ بله

آیا قهرمانان متناسب با متاورس هستند ؟

تمام مدلهای سه بعدی که ما طراحی کرده ایم میتوانند مستقیما وارد محیط متاورس گردند. بخش اجرایی آن شامل کاربردی کردن آن است. ما با شرکای توسعه دهنده متاورس  در حال مذاکره  هستیم تا بتوانیم آواتارهای مدلهای خودمان را خلق  و ایر دراپ کرده تا در متاورس استفاده شوند.

 آیا سلسله جنگها توکن خواهد داد ؟

بله . در بخش اجرای توکن ها که  Miraنام دارند آزاد خواهند شد. این توکن ها در زمان فاز گیم   کاربرد بسیار خواهند داشت و بخشی از سیستم بازی و درآمد خواهند بود.

 موضوع گیم چیست ؟

گیم درباره  ماجراجویی شوالیه های قرون وسطی و  جنگ با دیگران خواهد بود ( PVE & PVP) . هر کدام از قهرمانان به متا دیتاها ی خود بر اساس قدرت ، بنیه و سرعت شناخته میشود. دیگر مولفه هم در خصوص قهرمان شما جایگاه او درساختار اجتماعی  گونه ها میباشد. بطور مثال : یک جنگجو که قدرت بیشتری در جنگهای تن به تن دارد ، در حالیکهPale Orcs ، یک طبقه مذهبی ، یک قدرت بخصوص دارد (جادوگر ). توانایی های و اطلاعات  قهرمان شما استراتژی بازی شما را تعیین می کند.بعلاوه طبقه و وضعیت اولیه ، ابزار آلات شما ، وضعیت شما را در دفاع و صدمه تعیین می کند . اگر چه کسب امتیاز شما در فاز گیم   بستگی به قهرمانی که دارید میباشد ، ولی این امکان وجود دارد که NFT خود را از طریق امتیازاتی که در طی بازی کسب کرده اید ،  تغییر داده و آپ گرید کنید .

قابلیت وایت لیست شدن ؟

3 نفر را به دیسکورد عوت کرده  یا   کسب ر تبه  5 از طریق چت کردن در دیسکورد

برای اینوایت هر کس میبایست لینک اینوایت خود را بسازد و لینک را ادیت نماید.

کلا فعال بودن در پلتفرم دیسکورد سلسه جنگها  ، تویتر و شرکت کردن در قرعه کشی ها در وایت لیست شدن کمک خواهد کرد .و با با کسب رتبه 5  و سپس 10 نقشهای متفاوتی به شما داده خواهد شد.

قیمت مینت ؟

هنوز قیمت مشخص نشده است

لینک ها

 https://twitter.com/ChainsofWarNFT

https://www.youtube.com/channel/UC9pcch_oiZizOZl9SCicZIw

https://www.instagram.com/chainsofwar

https://discord.gg/chainsofwar

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید