صفحه اصلی / ico ها / ایردراپ / ایردراپ و بونتی ISIBELI

ایردراپ و بونتی ISIBELI

در این نوشتار به معرفی و روش شرکت در ایردراپ و بونتی پروژه ISIBELI خواهیم پرداخت. دریافت ۲۰۰ توکن BEL با ارزش اولیه ۸۰ دلار . بونوس پروژه تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار.

روش شرکت در بونتی پروژه:

۱-در وبسایت پروژه ثبت نام کنید: https://bit.ly/2TwpbLn
۲-پس از ثبت نام، وارد سایت شده و در دشبوردتان، در گوشه سمت راست صفحه و در قسمت Objective بر روی عبارت “CLICK HERE TO CLAIM REWARD” کلیک نمایئد.
۳-پس از کیلک بر روی عبارت فوق، به صفحه مربوط به بونوس (بونتی) پروژه وارد خواهید شد، کارهای خواسته شده در صفحه مربوطه را که مشتمل بر عضویت در کانالهای تلگرامی، توئیتر، ری توئیت و … می باشد انجام و اطلاعات خود را در قسمتهای مربوطه وارد فرمائید.

روش شرکت در ایردراپ پروژه:

به صفحه ایردراپ زیر مراجعه و پس از انجام فعالیتهای خواسته شده مطابق با توضیحات مندرج در صفحه ایردراپ که مشتمل بر عضویت در کانالهای تلگرامی، توئیتر، ری توئیت و … می باشد انجام داده و اطلاعات خود را در قسمتهای مربوطه وارد فرمائید:
https://bit.ly/2GgS3mS

نکته:

توجه فرمائید که این پروژه کیف پول مخصوص به خود را دارد. بنابراین شما میبایست کیف پول مذکور را دانلود و پس از نصب آن، آدرس شخصی خود را دریافت و در فرمهای بونوس و ایردراپ وارد نمائید. برای دانلود کیف پول مورد بحث، به صفحه ذیل مراجعه (در اواسط صفحه) و نرم افزار مربوطه را دانلود کنید:
https://bit.ly/2TwpbLn

 

 

لینک کوتاه مطلب : https://cryptoalertco.com/?p=1041

   

دریافت سریع جدیدترین مطالب در تلگرام

   

درباره reza nahvi

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی ایردراپ Bidooh

معرفی ایردراپ Bidooh دریافت تا سقف ۵۰۰۰ توکن DOOH به ارزش اولیه ۱۰ دلار/ زیرمجموعه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.