بررسی و نقد پروژه Kazoku Catz

از نظر ما خیلی از پروژه ها  چیزی بیش از وعده وعید نبوده و در آخر به تمام آنچه در پروژه خود اعلام کرده بودند عمل نکردند. و بیشتر پروژه ها بیش از آنچه بتوانند وعده میدهند .

پروژه ما هنر محور است ّو بر PFP   متمرکز است .(طرحهایی که بتوان از آن بعنوان عکس پروفایل استفاده کرد ). ما برنامه ریزی هایی کرده ایم که امیدواریم   توانیم به همین صورت ادامه دهیم .

برند : ما قصد داریم تا برند یونیکی ایجاد کنیم که شامل افراد متفاوتی باشد . ما میخواهیم تا ازحضور خود در web 3  بهره برده و بتوانیم در آنجا همکاری ها  مهمی را که اعضای ما را هیجان زده کرده و به ارزشهای ما بیافزاید ایجاد کنیم .

هنوز دوران آغازین CARDANO NFT  میباشد و ما این را فرصت بسیار خوبی برای خود میدانیم تا قبل از اینکه CARDANO NFT FOMO  (ترس از دست دادن ) آغاز گردد از خود سهام مرغوبی بسازیم،  و کلید موفقیت این امر ایجاد یک جامعه  وفادار جامع و یکپارچه برای پروژه است،  به همین منظور ما به تعداد محدودی 5777 NFT   خواهیم داشت تا بتوانیم  کلاس  انحصاری خود را حفظ کنیم .

هنر : این شاید مهمترین بخش کار ما باشد ، جزئیات مهم هستند ، و ما می خواهیم به عنوان پروژه ای که  یکی زیباترین کارهای هنری در فضای   CARDANO NFT است ، شناخته شویم.
داشتن یک Kazoku Cat    محور و بنیاد این پروژه است و ما پروژه خود را با دادن دراپ ها بر روی آن خواهیم ساخت.

داستان ما :  به آینده که نگاه کنید ما داستان   Kazoku Cats  را با ایجاد  Manga که Kazokuverse  را شامل می شود توسعه خواهیم داد.

اکسسوری ها : همانگونه که ما رشد میکنیم، ما تولید  لباسهای ترندی و اسپرت را  در نظر داریم

البته اینها از طریق دراپهای محدودی داده خواهد شد، بنابراین این ایتم های به تعداد خیلی محدود و یونیک که بعدا اطلاع رسانی خواهد شد ، در دسترس خواهند بود.

رئیس برای شما کاری در نظر دارد

ماموریتهایی به اعضا داده خواهد شد که منجر به اعطای جوایزی است. که  این امر با توجه به درصد رویالتی حاصل از فروش  امکان پذیر خواهد بود.

سوالات متداول

Kazoku Catzچیست ؟

این گربه های گانگسترهایی هستند درشبکه کاردانو

تیم

ما تیمی از افراد متعهد و مصمم هستیم که برای خلاقیت و ایجاد ارزشها اهمیت بسزایی قائل هستیم

Kazoku Catz  سه بنیانگذار دارد  که هر سه در فضای  crypto & nft سالها دارای تجربه هستند. ما هرسه علاقه وافری به انیمه و هنر انیمه داشته و می خواستیم آیتمی یونیک و سر گرم کننده ایجاد کنیم که هنر انیمه را شامل شود.

تعداد  :5777NFT

تاریخ مینت :  اعلام خواهد شد

قیمت مینت  : اعلام خواهد شد

 Whitelist

ما 800 وایت لیست خواهیم گرفت که ماکزیمم تا 6 عددNFT  می توانند مینت کنند.

که با این حساب 4800 عدد برای وایت لیستها و 962 عدد برای مینت عمومی باقی خواهد ماند.

و اگر تعدادی از وایت لیستهای خریداری نشده باشند به مینت عمومی اضافه می گردد.

وب سایت در حال حاضر در حال توسعه است .

OG

نشانگر این است که شما یکی از اولین اعضای ما هستید، بهر حال همانطور که میخواهیم یک جامعه قدرتمند ایجاد کنیم نمی خواهیم به راحتی افراد را وایت لیست کنیم در حالیکه بعضی افراد سخت برای بدست آوردن این جایگاه تلاش می کنند . بهر حال این شرایط ممکن است در آینده تغییر کند .

شرایط Whitelist

به سه طریق میتوانید وایت لیست شوید :

  1. 7 نفر را اینوایت کرده و به level 5 برسید
  2. اثر هنری ایجاد کنید که تمام کارهای هنری وایت لیست نمی شوند.
  3. در فضای دیسکورد فعال باشید و به ا عضای کمک کرده که در پاسخ به شما وایت لیست داده خواهد شد.

 

لینکها :

https://twitter.com/KazokuCatz

https://discord.gg/KazokuCatz

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید