نقد و بررسی پروژه Swag Ape Club

نقد و بررسی پروژه Swag Ape Club

Swag Ape Club   مجموعه ای بی نظیر از هنر سه بعدی است که باکمی از غرور و خود نمایی عجین شده است .  این پروژه بر شبکه کاردانو است.

تیم 3333 عدد NFT  در نظر داشته است که با توجه به استقبال بی نظیر ،  ممکن است به 4444 یا 5555 افزایش یابد . تاریخ مینت هنوز دقیق مشخص نیست ، 7 ، 14 یا 21 ماه می 2022 خواهد بود.

ماموریت

Swag Ape Club  پروژه ای است که swag  )غرور و افتخار( را به فضای NFT CARDANO  می آورد.  Swag Ape Club برای همه گروهها مدرن و کلاسیک ، سرخوشی ، تفریح و خودمانی بودن را همراه با با کلکسیوی شگفت انگیز  از Picture for Proof   به ارمغان میاورد.

چشم انداز

چشم انداز تیم برای این پروژه راه اندازی کلاب الیتی است که هولدر ها دسترسی انحصاری به پروژه داشته باشند. بعلاوه ایوانت هایی در دنیای واقعی بر اساس بودجه تخصیص داده شده پروژه  به این امر برگزار خواهد شد که هولدرها حضور انحصاری در  این ایونت ها خواهند داشت. و مکان این ایونت ها توسط کلاب تعیین خواهد شد ( به طور مثال Swag Ape Club party در لاس وگاس  (.

نقشه

فاز اول :Q2- Q3  2022

فاز دوم :Q4-Q1  2023

فاز سوم :Q1-Q4 2023

فاز اول

به اتمام ساندن خلق  Swag Apes در مرحله اولویت قرار داشته و انجام شد. فاز اول بیشترین وقت تیم را گرفته است چرا که تیم به کیفیت هنری در وهله اول معتقد است. فروش اثری با طرحی ضعیف هیچ افتخاری به همراه نخواهد داشت .

قبل هر گونه فروشی ما به شما اطمینان میدهیم که پر افتخار ترین طرح را در NFT CARDANO داشته باشید.

راه اندازی دیسکورد و تویتر

بازار یابی و Sneak Peeks  ( رونمایی برخی از طرحها  )

با انتشار برخی از طرحها اعضا میتوانند در تویتر و دیگر سرورهای دیسکورد آنرا به اشتراک بگذارند ، شرکت دراین به امر میتواند به طور رندوم باعث وایت لیست شدن شما شود.این یکی از شیوه های بازاریابی تیم است. تبلیغاتی پولی در این بخش از پروژه هدف پروژه نیست و ما به رشد ارگانیک و دوستدارانCNFT ( انی اف تی های شبکه کاردانو) تمایل داریم .

قبل از مینت عمومی  ما برای وایت لیست ها فروش ویژه خواهیم داشت که 4-2 ساعت قبل از مینت عمومی خواهد بود،وزمانی که فروش عمومی آغاز شود وایت لیستها NFT خود را دریافت خواهند کرد.تعداد NFT ها هنوز مشخص نیست

بازار فروش

تیم قصد دارد تا پروژه را ابتدا در سایت JPG .STORE  لانچ کند جایی که خرید و فروش انجام گیرد و هدف تیم بیشتر جلوگیری از کلاهبرداری است و اینکه در جایی مطئن تمام معاملات انجام گیرد ، تیم همینطور سایت CNFT.io را نیز در نظر دارد و هدف این است که در تمام بازارهای کاردانو معاملات این پروژه قابل انجام باشد.

جدول رتبه بندی 

ما جدول رتبه بندی اعلا م نخواهیم کرد ولی در عوض سایتهای مطمئنی چون CNFT JUNGLE  رتبه خود را میتوانید چک کنید .

کانال کلاب  

ما میخواهیم Swag Ape Clube  کلاب خصوصی باشد تا هولدرها بتوانند نقطه نظرات و عقاید خود خود را بیان کرده به طوریکه به تصمیمات و مدیریت درجهت بهتر شدن پروژه کمک شود. بنابراین دیسکورد پس از مینت به کلابی برای هولدرها تبدیل خواهد شد که دسترسی انحصاری به آن خواهند داشت. این به این معنی است که شما میبایست حداقل یک Swag Ape داشته باشید تا بتوانید در این کلاب باشید .

فاز دوم

همکاری ها

همکاری با دیگر پروژه ها CARDANO NFT  امرضروری است . چرا که اعتقاد داریم همکاری با دیگر پروژه ها نه تنها به نفع ماست بلکه به نفع دیگر پروژه ها نیز میباشد.

مساعده ها

در فاز دوم ما به هولدر ها  مساعده  خواهیم داد که ازطریق وب سایت آنرا دریافت خواهند کرد .مقدار آن بستگی به تعداد Swag Ape دارد که هولدر خواهد داشت. همینطور  80% از هر فروش در بازار ثانویه به community pool خواهد رفت تا به  پرداختی  ماهانه برای هولدر ها باشد .

ایر دراپ

هولدر های Swag Apes  میتوانند ایردراپ ها را دریافت کنند که اطلاعات آن متعاقبا در سایت اعلام خواد شد.

توسعه کلاب

تیم در نظر دارد تا با به کار گیری نیروی حرفه ای همچون بازی سازان ، هنرمندان و دیگر افراد ،کلاب را توسعه دهد . و به این معنا ست که  Swag Ape چیزی بیشتر از یک پروژه خواهد بود ، حد اقل قسمتی از  یکی از بهترین های پروژه ها ی NFT  ،بله منظورم دیگر پروژه های Ape !

فاز سوم

 یکپارچگی با متاورس

دنیای پر از Swag – ness ( غرور و افتخار)

Swag Ape Club  برای متاورس آماده خواهد شد  . تیم از کشف متاورس ها استقبال میکند،  که میتواند متاورس خودش را داشته باشد یا با دیگر پروژهه های متاورس  یکپارچه گردد. مهم این است که  SwagApe NFTs  برای یکپارچگی با  متاورس آماده است . اطلاعت بیشتری در وب سایت قرار خواهد گرفت.

 

لینکها :

https://twitter.com/SwagApeClub

https://discord.gg/swagapeclub